Akcijas kredīts līdz 10 000 eiro

4

Rakstījis admin | Kategorijas Akcijas, Patēriņa kredīti | Datums 21-03-2012

Akcijas kredītsLieliski jaunumi no BigBank. Tiek piedāvāts akcijas kredīts ar daudz izdevīgāku procentu likmi. Tagad ir iespējams aizņemties līdz pat 10 000 eiro ar procentu likmi no 1.8% mēnesī. 1000 eiro uz gadu izmaksā tikai 108 eiro mēnesī. Ļoti izdevīgs un konkurentspējīgs piedāvājums starp kredītu iespējām Latvijā. Akcijas aizdevumu iespējams pieteikt internetā.

Viens no vadošajiem patēriņa kredītu sniedzējiem Latvijā piedāvā izdevīgu akciju, kurā ir stipri samazināta procentu likme.

Aizdevums lielākām vajadzībām Kredīts līdz 10000 EUR Atmaksa līdz 5 gadu ilgam laikam 1.8% mēnesī piesakies kredītam ->

Bieži vien cilvēki uzskatīja, ka BigBank aizdevumi ir dārgi, tā iemesla dēļ neizvēloties šo aizdevēju. Bet tagad laiki ir citi. Tiek piedāvāta lieliska akcija ar izdevīgu procentu likmi. Samazinātā aizdevuma cena tiek piemērota, ja tiek izpildīti visi noteikumi un ierobežojumi:

  • Aizdevuma pieprasītājs ir vismaz 20 gadus vecs un nav vecāks par 73 gadiem;
  • Aizdevuma pieprasītāja ienākumi ir vismaz 213.43 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas un citu kredītu atmaksas;
  • Kredīta pieprasītājs ir ar tīru kredītvēsturi.

Ļoti adekvātas prasības, lai piešķirtu naudu uz izdevīgiem procentiem. Ja šīs prasības apmierināt nav iespējams, tad, protams, kompānija ir pretīmnakoša un naudu arī ir iespējams saņemt, vienīgi bez akcijas procentiem. Bet, ja prasībām Tu atbilsti, tad kāpēc teikt nē? Droši saņem naudu un izmanto visus lieliskos noteikumus, kā kredīta atmaksa tikai no ceturtā mēneša un citus.

Citu informāciju par šo bankas kredītu var iegūt šeit. Piedāvājums ir izdevīgs, ja nepieciešama lielāka naudas summa ar ikmēneša atmaksu. Izmanto akcijas kredītu un saņem naudu izdevīgāk. Aizdevumu līdz 10 000 eiro citur nav iespējams tik viegli saņemt. Aizņemies atbildīgi, izvērtē atmaksas spējas.

Aizdevums lielākām vajadzībām Kredīts līdz 10000 EUR Atmaksā līdz 60 mēnešu periodam 1.8% mēnesī uzzini vairāk ->


 

Komentāri (4)

Ja es piemeram gribu paņemt kreditu 6000 eiro, bet man ir 18 gadi un man ir lieli plani uz to naudu lai atvertu savu biznesu, bet tas nebutu latvija… Jus man dotu???? Un es to kreditu varetu atmaksat nepilna 4menešos!! 🙂

Tik lielus aizdevumus 18 gadīgām personām tā vienkārši neizsniedz kā patēriņa kredītus. Ja tiešām biznesa plāns ir tik vērtīgs, Jums ar savu biznesa plānu jādodas pie aizdevējiem, kas izvērtē šādus plānus un pēc tā spriež, vai aizdevumu izsniegt.

Man ir atro kreditu problemas nomaksat man ienakumi tik cik bernnauda. Vai ir iespeja ka pieskirat man kreditu lai nomaksatu visus atros kreditus un tad paliek tik jums ko maksat !

cik lieliem ienakumiem pec nodoklu nomaksas man jabut lai es varetu panjemt pie jums 10000 eiro lielu aizdevumu?

Raksti komentāru