Privātums un noteikumi

 

Privātums

 1. Mājas lapas apmeklētāja izsekošanai tiek izmantots Google Analytics. Google Analytics neievāc datus par lietotāja IP adresi un atbilst visiem apmeklētāju izsekošanas noteiktajiem standartiem.
 2. Google Analytics dati tiek izmantoti tikai mājas lapas iekšējai analīzei un netiek nodoti trešajām personām.
 3. Draugiem.lv autorizācijas dati netiek nekādā veidā analizēti vai nodoti trešajām personām. Šī informācija ir paredzēta tikai tam, lai lietotājs atgriežoties mājas lapā, pēc nodotā draugiem.lv ID, varētu apskatīt savus saglabātos datus. Ar Jūsu nodoto informāciju nav iespējams autorizēties Jūsu draugiem.lv profilā, drošību garantē draugiem.lv pases sistēma.
 4. Internet Credit www.ic.lv mājas lapa ir veidota uz WordPress satura vadības sistēmas, kas drošības nolūkos tiek regulāri atjaunota. Atjauninājumi tiek regulāri veikti arī operētājsistēmai, lai garantētu drošu mājas lapas apmeklēšanu.
 5. Internet Credit www.ic.lv mājas lapas apmeklēšana ir pilnīgi droša un nekādā veidā neapdraud mājas lapas apmeklētāju.
 

Sīkdatnes

Mājas lapa izmanto tikai īslaicīgās sīkdatnes jeb sesijas:

 1. Sesijā tiek glabāti dati, par to, kādas salīdzināšanas summas tiek izmantotas, lai atverot citu lapu, summas nemainītos;
 2. Autorizējoties ar draugiem.lv pasi, lietotāja dati tiek saglabāti īslaicīgā sesijā;
 

Noteikumi

 1. Internet Credit www.ic.lv mājas lapas saturs ir paredzēts informatīviem nolūkiem.
 2. Internet Credit ir kredītu salīdzināšanas un analīzes portāls, mēs naudu neaizdodam.
 3. Ātrie kredīti un citi kredīti internetā ir aprakstīti tikai kā informatīvs materiāls. Mēs negarantējam datu pilnīgu pareizību, bet regulāri rūpējamies, lai dati pēc iespējas būtu precīzāki.
 4. Internet Credit mājas lapas datus nekādā veidā nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem vai pārpublicēt bez Internet Creidit www.ic.lv atsauces.
 5. Nav atļauts izmantot Internet Credit logo vai citus dizaina elementus bez atsauces uz Internet Credit www.ic.lv lapu.
 6. Nav atļauta automatizēta datu lasīšana no Internet Credit portāla.
 7. Gadījumā, ja tiek pārkāpti kādi noteikumi, mums ir tiesības bez paskaidrojumiem aizliegt pieeju mājas lapai.
 8. Mēs negarantējam mājas lapas 100% darbību.
 9. Izmantojot Internet Credit www.ic.lv Jūs garantējat, ka necelsiet nekādu prasību pret Internet Credit. Gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ, Jums ir radušies zaudējumi apmeklējot mājas lapu, mēs neuzņemamies par to atbildību.
 10. Mājas lapas saturs pieder tikai un vienīgi Internet Credit un ir spēkā visas autortiesības, intelektuālā īpašuma tiesības un preču zīmes.
 11. Apmeklējot mājas lapu Jūs automātiski piekrītat mājas lapas lietotšanas noteikumiem. Lietošanas noteikumi var tikt mainīti bez brīdinājuma un ir spēkā uzreiz pēc noteikumu publicēšanas.