Kredītu apvienošana vienā kredītā

19

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 17-09-2013

Kredītu apvienošanaDiemžēl, ir gadījumi, kad cilvēki nav pilnvērtīgi izvērtējuši savu kredītu atmaksas spēju vai arī notikuši ir citi apstākļi, kā dēļ ir sanākusi situācija, ka ir paņemti jau vairāki, visbiežāk, ātrie kredīti, un nav līdzekļu, lai tos atmaksātu. Kā labāk rīkoties šādā situācijā un kā tikt vaļā no kredītiem? Kredītu apvienošana vienā kredītā ir labs šīs problēmas risinājums.
 

 
Ja ir iekrājušies vairāki ātrie kredīti, kurus ir problēmas atmaksāt, izvēlieties kādu no patēriņa kredītiem, lai par saņemto naudu nomaksātu visus ātros kredītus.

Kreditors Bez nodrošinājuma Maksimālā summa pirmajā reizē GPL pirmajam
kredītam
Reģistrācijas maksa Saņemt naudu

Uzzināt vairāk
100000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
200000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
1000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
4000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
20000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
10000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
3000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
15000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
100000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
500 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
3000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
1500 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk
100000 eiro GPL norādīts kredītu tabulā 0 eiro Pieteikties aizdevumam
Uzzināt vairāk

Vairāku ātro kredītu atmaksai ir vajadzīga liela summa ļoti īsā laikā. Gadījumā, ja šādas naudas nav, ir iespēja pagarināt kredīta termiņu par konkrētu maksu. Bet šādi rīkojoties var nokļūt tikai vāveres ritenī, jo pēc mēneša atkal būs jāmaksā tieši tāda pati summa. Diez vai pēc mēneša, tērējot pagarināšanas naudu, būs iekrājusies lieka nauda aizdevuma atmaksai.

Patēriņa kredīts Tev dos vairāk laiku. Jāatmaksā būs mazliet vairāk par summu, kāda pašreiz nav atdota, bet to varēs darīt ilgākā laika periodā. Nebūs nekādas pagarināšanas maksas vai citi maksājumi, un kredīts palēnām dzēsīsies. Tāpēc, ja Tev ir problēmas ar vairāku kredītu atmaksu, apvieno tos vienā un izkļūsti no kredītu sloga.


 

Komentāri (19)

Labdien!
Man ir vairāki kredīti, kā tos varētu apvienot vienā?

Izvēlēties kādu patēriņa kredītu vai kredītu ar ikmēneša apmaksu. Aizņemieties tik, lai būtu iespējams uzreiz apmaksāt visus esošos kredītus un Jums paliktu tikai viens jaunais kredīts.
Speciāls piedāvājums kredītu apvienošanai ir BigBank kompānijā.

Labdien! BigBank attsaka ja nav 3 menešu ienakumi no algas ja es tikko esmu sakusi stradat., ko tad man darit? 🙁 Es ari gribu visus kreditus apvienot!

Vēl variants ir izvēlēties Credit24 piedāvājumu vai Vivus piedāvājumi. Ikmēneša maksājums sanāks mazliet lielāks, bet labāk maksāt vienu kredītu.

Nav diez ko gudri ņemt kredītus lai nomaksātu kredītus. Bezgalīgs aplis?

Sveiki. Man pasai ne bet manai mammai ir krediti varak ka saprasana: vivus.lv, smscredit, bigbank, credit24,ferratum, sohocredit,latcredit,lateko lizings. Kopeja summa aiziet pari 5000 eiro (del bigbank jo kopeja apmaksa ir ap 4000 eiro). Ko vinai darit? Ir kada iespeja visu apvienot?

Šādos gadījumos iespējams iegūt tikai kredītu pret ķīlu: http://www.ic.lv/kredits-pret-kilu/

Kurā no šīm kompānijām būtu vis izdevīgāk apvienot ātros kredītus, attiecīgi zemākās procentu likmes?

Sakiet lūdzu kurā no šīm kompānijām būtu viss izdevīgāk apvienot kredītus, attiecīgi kurā būtu mazākās procentu likmes?

Saskaitiet cik liela summa Jums ir nepieciešama, lai atdotu visus kredītus.

Tad salīdziniet kredītu cenas kredītu salīdzinātājā http://www.ic.lv/kreditu-salidzinajums/ nepieciešamajai summai.

Tad izvēlieties sev atbilstošu atmaksas termiņu. Uzreiz tabulā Jūs redzēsiet, kurai kompānijai ir mazākais mēneša maksājums.

Ja nav ķīla, izvēlieties kādu no kredītiem, kam ķīla nav nepieciešama.

Sveiki, Ko man darit ka jaatmaksa 4 atri krediti un , neviena cita kreditor iestade nedod lai es varetu vinus apvienot ???? ko darit tada situacija ……

Ja neviena kredītiestāde kredītu neizsniedz, ir vērts apdomāt kredīta pret ķīlu pieejamību.

Ja Jums ir auto, var saņemt kredītu pret auto ķīlu: http://www.ic.lv/kredits-pret-auto-kilu/

Sveiki. Man ir 2 kredīti vivus.lv un sms credit kopa apmeram 700 eiro, varbut mazak, kada iespeja man aovienot šos redītus vienā ja es nestrādāju ?

sveiki,ko darit tada gadijuma ja krediti ir vairakas iestades un summa ir uz 3500 eiro? bet kilas ari nau? vai ir iespejams kaut ka sos kreditus apvienot?

Nav! Es arī visādi izmēģināju, bet neviens nedod. Vēl joprojām velku!

Sveiki .Šādas situācijas neviens nedos kredītu. Arī bigbank tā ir tikai reklāma .Man arī ir ātrie kredīti kurus nespēju atmaksāt, bet var skriet ar galvu sienā, jo palīdzība un pretimnākšanu negaidiet. Diemžēl tā nu tas ir .

Vai esat mēģinājusi savus kredītus apvienot kopā, tikai nevis aizņemoties naudu pie cita kredīt devēja, bet gan Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijā? Tiesa, viens no pamat noteikumiem, lai jums piekristu apvienot visus kredītus (protams, tos, kuri ir viņu sadarbības partneri), jums vismaz vienam no kredīta maksājumiem ir jābūt kavētam vismaz 30 dienas. Bet vismaz jums nevajag aizņemties kaut kur, lai atmaksātu pārējos.
Pati esmu šajā situāciju, un šobrīd tieši kavēju maksājumus, lai mani kredīti tiktu apvienoti kopējā. Summu, kuru maksāt mēnesī pats vari sarunāt, un viņi tikai uzliek to termiņu cik ilgi maksāt. Jā procenti arī ir, nemāku pateikt cik lieli, bet labāk vai tad nav darīt tā, un visi kredīti ar to vienu mēneša maksājumu pamazām sarūk, nekā vienā krājas procenti, otrā krājas procenti, un ja visu laiku vēlies viņus “atmaksāt” vai pagarināt – tad tur arī aiziet visa alga, un tu iebrauc vēl lielākās auzās un mīnusos..

Labdien. Ir radušās problēmas ar kredītu apmaksu jūtu kā esmu nonākuši strupceļā l. Ir iekrājušies kopsummā ap 3000 eiro… vai ir iespēja apvienot visus kredītus vienā?

Labdien !!! kada kompanija var palidzet, apvienot kreditus, ja viens no tiem ir Paus inkaso kompanija bet tur ir sastadits grafiks kuru es maksaju pec ta ka ir norunats ar to kompaniju ???

Raksti komentāru