Kredītlīnija

0

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 18-09-2014

kreditlinijaKredītlīnija ir aizdevuma veids, kura raksturīgās iezīmes ir konkrētas naudas summas pieejamība jebkurā laikā. Kredītlīnijas lielums norāda maksimālo naudas summu līdz kādai iespējams aizņemties. Parasti šādu kredītu atmaksa tiek veikta ar ikmēneša maksājumu un aizdevuma procenti tiek reķināti tikai no kredītlīnijā izmantotās aizdevuma summas. Ja ir pieteikta kredītlīnija, bet aizdevums nav izmantots, nav jāveic nekādi maksājumi. Banku kredītkartēm šāds aizdevuma veids tiek saukts par overdraftu, kas ļauj tērēt ar karti lielāku naudas summu līdz noteiktam limitam, kā ir pieejams kontā.
 

Kur iespējams pieteikties kredītlīnijai?

Kredītlīnija līdz 1000 EUR un atmaksas laiku līdz 12 mēnešiem pieejama Credit24 kompānijā.

Ātrais naudas kredīts internetā līdz 1500Ls Apskati šeit piedāvāto kredītlīniju ->
 
 

Kredītlīnija jeb kredītlimits līdz 800 EUR pirmajā reizē un līdz pat 1200 EUR nākošajās ar atmaksas laiku līdz pat 5 gadiem pieejama Ferratum kompānijā.

Kredītlīnija jeb kredītlimits līdz pat 1200 EUR, pirmajā reizē līdz 800 EUR Apskati šeit piedāvāto kredītlīniju ->
 
 

Kredītlimits līdz 600 EUR ar atmaksas laiku līdz pus gadam piedāvā CreditON kompānijā.

Kredītlimits līdz 600 EUR, atmaksa līdz 6 mēnešiem Apskati šeit piedāvāto kredītlīniju ->

Šādu pakalpojumu piedāvā arī dažādas bankas saviem esošajiem klientiem.

 

Kādi ir šāda aizdevuma plusi un kad ir vērts pieteikties šādam pakalpojumam?

  1. Ja gribi nodrošināties ar to, ka Tev vienmēr būs pieejami naudas līdzekļi, piesakies kredītlīnijai. Kad naudu tiešām vajadzēs, ērti caur datoru vai pat mobīlo tālruni varēsi to ieskaitīt savā kontā. Pamatsummas un procentu maksa būs jāveic tikai par paņemto naudas summu.
  2. Pieejamā kredītu procentu likme ir draudzīgāka kā vairumā ātro kredītu internetā, ja tiek izmantots atkārtotais kredīts, kam nav 0% maksa. Salīdzini cenas un izvērtē, kas Tev ir izdevīgāk.
  3. Atmaksā aizdevumu ātrāk un ietaupi uz procentu maksājumiem. Iespējams tieši Tev šad tad ienāk nauda, kuru varētu novirzīt kredīta atmaksai, lai nav jāmaksā procenti. Droši atmaksā paņemto aizdevuma summu un procentus, kuri ir aprēķināti tikai līdz dienai, kad veic apmaksu, nevis par visu aizdevuma noteikto laiku. Nav jāslēdz nekādi maksas līgumi par ātrāku aizdevuma atmaksu, ja gribi no kredīta atbrīvoties ātrāk.

Kredītlīnija – lieliski piemērota arī biznesa vajadzībām. Palielini savus apgrozāmos līdzekļus un nopelni vairāk. Nodrošini savu finansiālo līdzsvaru un esi drošs, ka nauda svarīgām lietām pietiks vienmēr. Piesakies jau tagad. Atceries, ka, piesakoties aizdevumam, jāizvērtē, vai spēsi aizdevumu atmaksāt.


 

Raksti komentāru