SMS kredīti

sms-kreditiSMS kredīti ir ātrie kredīti, kurus var pieteikt nosūtot īsziņu (sms). Lai šādu kredītu izmantotu, iepriekš ir jāreģistrējas pie kāda no daudzajiem ātro kredītu devējiem. Pēc tam būs iespējams pieteikt kredītu gan internetā, gan nosūtot sms. SMS kredīti Latvijā ir pieejami pirmajā reizē līdz pat 300 eiro uz 30 dienu atmaksas laiku ar 0% komisijas maksu. Uzzini kuras kompānijas piedāvā SMS kredītu.
 
 
 

Ja nepieciešams sms kredīts 300 eiro uz 30 dienām:

Uzņēmums Pirmā kredīta maksa Atkārtotā kredīta maksa SMS informācija SMS
maksa
Pieteikt kredītu
 
SMS kredīti Latvijā ir lielā klāstā, līdz ar to tiek dota liela izvēles iespēja. Lai veiksmīgāk veiktu izvēli, kredītus ir vērts salīdzināt. Pirmajā reizē piedāvājumi nav īpaši itšķirīgi, jo, lielākoties, ir pieejams pirmais kredīts bez maksas. Maksimālā summa, ko var saņemt bez procentiem, ir no 100 eiro līdz 300 eiro, atkarībā no aizdevēja. Tātad, gada procentu likme (GPL) šādam aizdevumam ir 0%. Atkārtotā kredīta cena tiek piedāvāta ar daudz augstāku procentu likmi, tāpēc, lai ietaupītu naudu, ir vērts salīdzināt kredītu cenas un atrast bezmaksas aizdevējus, pie kuriem pirmais kredīts vēl nav izmantots.

Lai izmantotu šādu aizdevumu veidu ir jāreģistrējas ātro kredītu interneta vietnēs. Pēc tam jāpārskaita reģistrācījas maksa, lai apstiprinātu, ka esat tā persona, par ko uzdodaties. Parasti pārskaitāmā summa ir 1 cents (0.01 EUR). Pēc tam būs iespējams, nosūtot SMS īsziņu, pieteikt kredītu un saņemt naudu 15 minūšu laikā, gadījumā, ja kredīta piešķiršana tiek novērtāta ar pozitīvu vērtējumu.