Atmaksā mazāk, kā aizņēmies!

1

Rakstījis admin | Kategorijas Akcijas | Datums 01-03-2013

Atmaksa mazak ka aiznemiesAtmaksā mazāk, kā aizņēmies – akcija ir beigusies! Pieejams kredīts – atmaksā tik, cik aizņēmies – 0%.

Ne tikai telekomunikācijās ir dīvainā kompānija, izrādās arī ātro kredītu jomā ir šāda kompānija. Un šoreiz piedāvājums ir tiešām savāds un ļoti izdevīgs ikvienam jaunajam klientam. Jo jāmaksā nav Tev, bet gan Tu saņem naudu. Iespējams aizņemties un atmaksāt mazāk, kā aizņēmies. Šāda akcija jau pastāv ilgāku laiku un nopelnījuši ar šāda pakalpojuma izmantošanu ir daudz jaunie klienti. Tas tiešām ir ko vērts. Kas piedāvā šādu aizdevumu?

 
 

Saņem līdz 100 eiro un atmaksā 20 dienu laikā par 5% mazāk.

Uzņēmums Kredīta summa Pirmā aizdevuma maksa Darba laiks Piesakies
creditON.lv

Vairāk info

 
100.00 EUR
 
-4.99 EUR

GPL -61%
Reģistrācijas maksa 0.01 eiro

D: 8:30-21:00
S: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
Saņemt naudu

Iesakam

creditON.lv

Vairāk info

 
50.00 EUR
 
-2.49 EUR

GPL -61%
Reģistrācijas maksa 0.01 eiro

D: 8:30-21:00
S: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
Saņemt naudu

Iesakam

 

Pakalpojums tiek piedāvāts visiem jaunajiem klientiem, kas vēl nav izmantojuši nevienu šīs kompānijas aizdevumu. Tātad, aizņemoties 100 eiro, atmaksā tikai 95 eiro, aizņemoties 50 eiro, atmaksā tikai 47.5 eiro. Neatkarīgi no summas Jūs iegūsiet 5%. Iesakam aizņemties tieši 100 eiro, jo tā Jūs iegūsiet visvairāk – 5 eiro. Vai Tavā makā nenoderētu lieks piecītis?

Lai akcija būtu spēkā, Tev obligāti ir jāizpilda akcijas norādītie noteikumi – tātad, nedrīkst kavēt atmaksas termiņu 20 dienas. Gadījumā, ja Tev ir bankas konts bankā, kurā aizdevējam nav bankas konts, atmaksā laicīgāk, rezervē atstājot vismaz 1 darba dienu, jo termiņš tiek skatīts pēc laika, kad aizdevējam ienāks bankas kontā aizdevuma atmaksa. Ja nokavēsi, tad aizdevuma cena tiks aprēķināta pēc standarta noteikumiem.

Pozitīvi ir tas, ka, ja nepieciešams ilgāks atmaksas laiks, tad tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas līdz pat 30 dienām. Šādā veidā Tu naudu neiegūsi, bet arī neko nezaudēsi. Arī tas ir ļoti veiksmīgs veids kā aizņemties. Akcijas kredītu var arī pagarināt, bet tas jau ir par maksu.

Izmanto savas iespējas, kamēr vēl šādi piedāvājumi eksistē. Lieki 5 eiro noderēs. Kā arī Tu automātiski piedalīsies loterijās, ja tās pašlaik ir aktuālas. Iedomājies, Tu aizņemies, atmaksā mazāk, bet Tev vēl ir iespēja laimēt 125 eiro lielu laimestu. Parasti par loterijas biļetēm tiek prasīta liela summa, un varbūtība, ka laimēsi tieši Tu ir pavisam niecīga. Šeit Tev par šādu loteriju pat piemaksā un klientu mēneša laikā nav nemaz tik ļoti daudz, kas palielina arī Tavu iespēju tikt pie negaidītiem 125 eiro un izmantot tos kā vien vēlies.

 

atdod mazāk nekā aizņēmies

Piesakies CreditON īpašajai akcijai jau tagad ->

Tiešām šis ir viens no savādajiem ātro kredītu piedāvājumiem, kuru laist garām nebūtu īpaši prātīgi. Atdod mazāk, nekā aizņēmies. Izmanto to. Atceries, ka tā ir aizņemšanās un kredīts būs jāatmaksā, kaut arī mazāk kā aizņēmies, tāpēc esi atbildīgs un izvērtē atmaksas spējas.


 

Komentāri (1)

Paldies, izdevās nopelnīt 5Ls. Māsai gan neizdevās, viņai, diemžēl kredītu atteica.

Raksti komentāru