Ātrais naudas kredīts internetā līdz 3000 EUR

4

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 25-07-2011

Ātrais naudas kredīts internetāBieži vien mūsu ātro interneta kredītu portālam tiek uzdoti dažādi jautājumi. Kur var aizņemties vairāk? Līdz cik eiro vispār ir pieejami ātrie kredīti? Vai ir iespējams aizņemties arī lielas naudas summas? Tad šeit arī ir atbilde uz šiem jautājumiem – ātrais naudas kredīts internetā ir pieejams pat līdz 3000 eiro. Atmaksāšana šādam naudas aizdevumam notiek katru mēnesi līdz pat 2 gadu ilgam laika periodam.

 

Kas piedāvā tik lielu naudas aizdevumu?

 

Ātro naudas aizdevumu internetā līdz pat 3000 EUR piedāva Credit24 kompānija. Šādu lielu summu Jūs varat saņemt jau vienas dienas laikā. Atmaksas termiņš arī ir diezgan ilgs – 2 gadi. Izmantojot šo iespēju, Jums nebūs jāraizējas par lieliem atmaksas procentiem, jo Credit24 procentu likmes ir vienas no izdevīgākajām!

Vairāk ar Credit24 piedāvājumu var iepazīties šeit ->.

 

Ātro naudas aizdevumu internetā līdz 1500 eiro piedāva kompānijs 4Finance piedāvājumā zem nosaukuma VIVUS. Jāpiebilst, ka šai pašai akciju sabiedrībai ir visiem atpazīstamais zīmos SMSCredit. Vienīgi VIVUS izceļas par ar vēl zemākiem atmaksa procentiem. Tiek piedāvāts ātrs naudas aizdevums internetā līdz 1500 EUR. Saņemšanas laiks nemainīgs – nauda Tavā kontā 15 minūtēs.

Vairāk ar VIVUS piedāvājumu var iepazīties šeit ->.

 

Kad būtu ieteicams ņemt šādu ātro naudas kredītu?

 

Ātrais kredīts ir paredzēts tad, ja nepieciešama lielāka naudas summiņa uzreiz. Kā arī nav iespējams uzreiz veikt pilnu kredīta atmaksu. Piemēram, ja steidzīgi vajadzīgi 100 eiro, bet zināt, kad atmaksāt vienā mēnesī to nevarēsiet, tad ļoti patīkami ir tas, ka atmaksu var šādai summai sadalīt pat pa 6 mēnešiem, kur katru mēnesi jāatmaksā ir tikai 21,94 eiro Vivus piedāvājumā. Tā pat arī aizņemoties lielākas summas nav iespējams atmaksāt uzreiz visu, tāpēc atmaksa ir līdz pat 24 mēnešiem. Neparedzētiem izdevumiem šis kredīts ir lieliski piemērots. Saņemsi naudu ātri, lēnām to atmaksāsi. Dzīvē notiek visādi gadījumi, kad steidzīgi vajadzīga nauda, bet tā nav iekrāta.

 
 

Kas var ņemt šo kredītu?

 

Lai varētu predendēt uz šo naudas aizdevumu ir jāatbilst dažādiem nosacījumiem:

  • Jābūt Latvijas pilsonim;
  • Interesanti ir tas, ka kredīts ir pieejams jau pat no 18 gadu vecuma, ja vien ir regulāri ienākumi. Cienījamākais vecums, kam šādu naudas kredītu izsniedz ir 70 gadi;
  • Nedrīkst būt citas parādsaistības;
  • Kā jau tika rakstīts, jābūt regulāriem ienākumiem, lai aizdevējs ir drošs, ka kredītu spēsiet atmaksāt;
  • Vienlaicīgi nevar būt citi paņemti kredīti šajā kompānijā.
 

Vai citur internetā var aizņemties vēl vairāk?

 

Pagaidām šis ir lielākais piedāvātais ātrais naudas kredīts internetā. Aizņemties vairāk var bankās.

Tā kā šis ir lielākais ātrais naudas aizdevums internetā, tad iekļāvām arī mūsu ātrie kredīti internetā portālā. Lai ikviens var ērti aizņemties arī tad, ja nepieciešams līdz pat 3000 EUR. Aizņemies atbildīgi, izvērtē atmaksas spējas.


 

Komentāri (4)

Gribētu pajautāt :
Man ir paņemts /Credit 24 /, bet vēlētos papildināt šo aizņēmumu , vai tas pie jums ir iespējams ar jau esošo summu ,kura vēl nav atmaksāta.
Vai arī iepriekšējo palikušo summu obligāti jānomaksā un tad var lūgt nākošo darījumu.
BĒRU GADĪJUMS RADĪJA CITAS PROBLĒMAS.
Man vajadzētu papildināt par 500 Ls.

Var mēģināt lūgt vēl aizdevumu pie tās pašas kompānijas, bet reālāk naudu būtu saņemt no otras kompānijas. Tā kā esat naudu aizņēmusies no Credit24, piesakiet aizdevumu pie Vivus. Vivus piedāvā draudzīgas procentu likmes, 500Ls uz Jums nepieciešamo laiku nebūs īpaši dārgi.

ja man ir minimalaa alga,bet es velos krediitu uz 1500ls,tas ir nereali?

Mēģiniet pieteikt. Izklausās ka reālāk tas būtu tad, ja būtu galvotājs. Veiksmi.

Raksti komentāru