Kā izvēlēties izdevīgāko ātro kredītu?

1

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas, Kredītu maksas | Datums 13-08-2011

Izdevīgākais kredītsJūs esat īstajā vietā, lai izvēlētos izdevīgāko ātro kredītu. Mūsu portāls piedāvā lielisku internetā pieejamo kredītu salīdzināšanas iespēju, kā arī daudz un dažādus rakstus par un ap ātrajiem kredītiem. Tā kā bezmaksas kredīts jau ir daudzu kredītdevēju piedāvājumā, iespējams salīdzināt arī tos. Katram no tiem ir sava maksimālā summa, līdz cik pirmais kredīts ir pieejams, katram ir sava pagarināšanas maksa un citi nosacījumi.

 

Izvēlieties bezmaksas kredītu.

Pirmais aizdevums bez maksas. Tā ir nozīmīgākā lieta, ko vajadzētu ievērot izvēloties kredītu, lai ietaupītu savu naudu. Šiem kredītiem ir jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Domā par rītdienu, kad aizņemies. Varbūt tagad ir sajūta, ka uz atmaksas brīdi nauda būs un nebūs problēmas kredītu atmaksāt, kaut vai arī vairāk. Bet tad, kad pienāks atmaksas brīdis, visdrīzāk, ka tā nemaz nešķitīs. Tāpēc nepārmaksā, atrodi kompāniju, kura izsniedz naudu ar 0% likmi.

Izvēlies uzticamu kredītkompāniju.

Neviena pieredze nav tik ticama, kā pašam savējā. Varbūt nākotnē būs nepieciešamība aizņemties vēl. Un gribēsi izmantot pārbaudītu kompāniju, ja serviss būs bijis kvalitatīvs un apmierinājis Tavas prasības. Pārbaudi arī atkārtoto kredītu maksas. Diezgan populāri būtu aizņemties 100 eiro uz 20 dienām:

Aizdevējs Pirmā kredīta maksa Atkārtotā kredīta maksa SMS informācija SMS
maksa
Pieteikt kredītu
Ondo.lv  
0.00 EUR

kopā 100.01 eiro
GPL 0%

 
2.10 EUR

kopā 102.10 eiro
GPL 46%

Nummurs: 157, SMS saturs: Ondo summa dienas parole (piemēram: Ondo 200 30 parole001) Nav paaugstinātas maksas īsziņa. Saņemt naudu

Vairāk info

SMScredit.lv  
0.00 EUR

kopā 100.01 eiro
GPL 0%

 
2.10 EUR

kopā 102.10 eiro
GPL 46%

Nummurs: 157, SMS saturs: EUR summa dienas parole (piemēram: EUR 200 30 parole001) Nav paaugstinātas maksas īsziņa. Saņemt naudu

Vairāk info

VIASMS.lv  
0.00 EUR

kopā 100.01 eiro
GPL 0%

 
3.60 EUR

kopā 103.60 eiro
GPL 91%

Nummurs: 159, SMS saturs: VIA summa dienas parole (piemēram: VIA 150 30 parole001) 0.21 EUR Saņemt naudu

Vairāk info

 

Kā redzams kredīti pirmajā reizē tiek ieteikti un maksā 0 EUR. Bet atkārtotais kredīts pie dažādiem aizdevējiem ir dažādās cenās. Ja nākotnē ņemsi vēlreiz šādu kredītu, tad ietaupīsi uz atkārtoto kredītu cenām.

Izvērtē kredītu pagarināšanas maksas.

SMSCredit, tomēr, šajā gadījumā piedāvā lētāku kredīta pagarināšanu, ja nevarēsi kredītu laikā atmaksāt. Vai ir iespējamība, ka šis pakalpojums būs nepieciešams? Izvērtē, un, ja iespējamība ir, varbūt labāk izvēlēties SMS Credit.

Darba laiks.

Kredītkompānijām ir dažādi darba laiki. Jo ilgāks laiks, jo lielāka iespēja aizņemties vēlā vakara stundā vai brīvdienās.

Soda procenti.

Līdz tam nonākt gan neiesaku pilnīgi nevienam. Soda procenti ātrajiem kredītiem ir augsti. Pagarini kredītu vai aizņemies no citas kredītu kompānijas, bet galvenais neiekļūsti soda procentos. Bet salīdzināt, ja ir nepieciešamība, var arī tos. Pagaidām gan šai mājas lapā nav ietverts soda procentu salīdzinājums.

Citi nosacījumi.

Ja lietosi interneta kredītu salīdzināšanas rīku, tad vari norādīt arī savu vecumu. Tiks atlasīti tikai tie aizdevumu piedāvājumi, kuri atbildīs Tavam vecumam. Lieto Interneta Kredītu portālu un izvēlies izdevīgāko ātro kredītu. Aizņemies apdomīgi.


 

Komentāri (1)

ES VELOS ATRASTI TAADU KREDITU KUR NAU JAMAKSAA KOMISIJAS MAKSA UN KURI DOD AR SLIKTU KREDIT VESTURI VIVUS UN SMS KREDITUS JAU IZMEIGINAAJU.BET KAADU CITU KAS TIESAM IEDOS.BIGBANKU ARI IZMEIGINAAJU.MOZ KAADS VEL IRA KURS NAU INTERNETAA PIEEJAM.LUDZU PALIDZIET ATRASTI TAADU.

Raksti komentāru