Kā izvēlēties izdevīgāko ātro kredītu?

1

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas, Kredītu maksas | Datums 13-08-2011

Izdevīgākais kredītsJūs esat īstajā vietā, lai izvēlētos izdevīgāko ātro kredītu. Mūsu portāls piedāvā lielisku internetā pieejamo kredītu salīdzināšanas iespēju, kā arī daudz un dažādus rakstus par un ap ātrajiem kredītiem. Tā kā bezmaksas kredīts jau ir daudzu kredītdevēju piedāvājumā, iespējams salīdzināt arī tos. Katram no tiem ir sava maksimālā summa, līdz cik pirmais kredīts ir pieejams, katram ir sava pagarināšanas maksa un citi nosacījumi.

 

Izvēlieties bezmaksas kredītu.

Pirmais aizdevums bez maksas. Tā ir nozīmīgākā lieta, ko vajadzētu ievērot izvēloties kredītu, lai ietaupītu savu naudu. Šiem kredītiem ir jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Domā par rītdienu, kad aizņemies. Varbūt tagad ir sajūta, ka uz atmaksas brīdi nauda būs un nebūs problēmas kredītu atmaksāt, kaut vai arī vairāk. Bet tad, kad pienāks atmaksas brīdis, visdrīzāk, ka tā nemaz nešķitīs. Tāpēc nepārmaksā, atrodi kompāniju, kura izsniedz naudu ar 0% likmi.

Izvēlies uzticamu kredītkompāniju.

Neviena pieredze nav tik ticama, kā pašam savējā. Varbūt nākotnē būs nepieciešamība aizņemties vēl. Un gribēsi izmantot pārbaudītu kompāniju, ja serviss būs bijis kvalitatīvs un apmierinājis Tavas prasības. Pārbaudi arī atkārtoto kredītu maksas. Diezgan populāri būtu aizņemties 100 eiro uz 20 dienām:

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par VIASMS.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 350 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

ViaSMS ir viena no populārākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā. Tiek piedāvāts īpašais piedāvājums - pirmais aizdevums bez maksas līdz 3000 EUR. Kompānija regulāri piedāvā arī citas loterijas un dāvanas. Tiek atbalstīti arī studenti, kuriem bez darba vietas tiek piedāvāti aizdevumi.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 6.29 EUR kopā 106.30 EUR
GPL 205%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 100.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.
Kā redzams kredīti pirmajā reizē tiek ieteikti un maksā 0 EUR. Bet atkārtotais kredīts pie dažādiem aizdevējiem ir dažādās cenās. Ja nākotnē ņemsi vēlreiz šādu kredītu, tad ietaupīsi uz atkārtoto kredītu cenām.

Izvērtē kredītu pagarināšanas maksas.

SMSCredit, tomēr, šajā gadījumā piedāvā lētāku kredīta pagarināšanu, ja nevarēsi kredītu laikā atmaksāt. Vai ir iespējamība, ka šis pakalpojums būs nepieciešams? Izvērtē, un, ja iespējamība ir, varbūt labāk izvēlēties SMS Credit.

Darba laiks.

Kredītkompānijām ir dažādi darba laiki. Jo ilgāks laiks, jo lielāka iespēja aizņemties vēlā vakara stundā vai brīvdienās.

Soda procenti.

Līdz tam nonākt gan neiesaku pilnīgi nevienam. Soda procenti ātrajiem kredītiem ir augsti. Pagarini kredītu vai aizņemies no citas kredītu kompānijas, bet galvenais neiekļūsti soda procentos. Bet salīdzināt, ja ir nepieciešamība, var arī tos. Pagaidām gan šai mājas lapā nav ietverts soda procentu salīdzinājums.

Citi nosacījumi.

Ja lietosi interneta kredītu salīdzināšanas rīku, tad vari norādīt arī savu vecumu. Tiks atlasīti tikai tie aizdevumu piedāvājumi, kuri atbildīs Tavam vecumam. Lieto Interneta Kredītu portālu un izvēlies izdevīgāko ātro kredītu. Aizņemies apdomīgi.


 

Komentāri (1)

ES VELOS ATRASTI TAADU KREDITU KUR NAU JAMAKSAA KOMISIJAS MAKSA UN KURI DOD AR SLIKTU KREDIT VESTURI VIVUS UN SMS KREDITUS JAU IZMEIGINAAJU.BET KAADU CITU KAS TIESAM IEDOS.BIGBANKU ARI IZMEIGINAAJU.MOZ KAADS VEL IRA KURS NAU INTERNETAA PIEEJAM.LUDZU PALIDZIET ATRASTI TAADU.

Raksti komentāru