Kredīts bankā – aizņemies vairāk!

0

Rakstījis admin | Kategorijas Akcijas, Kredīti no 18 vai 19 gadiem, Noderīga informācija | Datums 26-05-2011

Kredīts bankāDaudzi Internet Credit mājas lapas apmeklētāji jautā, vai var aizņemties summas ap 1000 eiro un vairāk. Vai var aizņemties uz gadu vai diviem. Diemžēl, ātrie kredīti internetā šādiem aizdevumiem nav diezgan draudzīgi. Aizņemties 1000 eiro sanāktu diezgan dārgi. Šādās situācijās noteikti būtu vērts izvērtēt vai labāk nav aizdevumu ņemt no bankas. Bankas kredīts, uz ilgāku periodu vai lielāku naudas summu, varētu būt izdevīgāks par ātro kredītu internetā.

Arī bankas kredītus iespējams pieteikt internetā. Tas ietaupīs Tavu laiku un atvieglos aizņemšanās procesu. Skaidri un gaiši varēsi redzēt cik ir iespējams aizņemties, kāda ir atmaksa, un neizejot no mājas pieteikt kredītu. Pēc tam ar Jums sazināsies bankas speciālists, lai pārliecinātos par to, ka patiešām veicāt pieteikumu un izskaidrotu visu saprotami un skaidri.
 

kredīti Šobrīd lielisku kredītu piedāvā BIGBANK ->

 

 

Piemēram, aizņemties 2000 EUR uz 12 mēnešiem izmaksās tikai 214 eiro mēnesī. Ātrie kredīti parasti tik lielas summas neizsniedz, vienīgi to dara tāda kompānija, kā Credit24. Tomēr interneta kredīti ir specializēti uz mazākam summām un īsāku atmaksas laiku, tāpēc piedāvātā cena ne bankām par šādu kredītu ir augstāka.

Lai saņemtu kredītu bankā būs nepieciešams mazliet ilgāks laiks, jo jānoformē būs arī dokumenti aizejot uz banku. BIGBANK kredītu izsniedz pret Taviem ienākumiem, ar galvojumu, vai arī pret nekustamā īpašuma ķīlu. Pieejamā summa ir no 300 līdz pat 10 000 eiro. Piedāvāta summa ir ļoti liela, kas protams uzliek atbildību un dokumentu nokārtošanu. Bankas aizdevumu jāatmaksā no 6 līdz 60 mēnešiem. Kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Īpaši patīkami ir tas, ka katram kredītam tiek piedāvāti 3 mēneši kredītbrīvdienas. Ir iespējams paņemt kredītu un 3 mēnešus nemaksāt neko. Lieliski atpūsties nedomājot par naudu. Pēc tam kredītu atmaksāsi. Vai neesi to pelnījis? Par to, kā iztērēta nauda nav jāatskaitās. Tas var būt dzīvokļa remonts, ceļojums vai kas cits, pēc katra klienta vēlmēm un nepieciešamības.

Lieliska vieta kur ātri aizņemties ir arī bankas. Kredīts bankā ir izdevīgāks par ātro kredītu tad, ja ņem lielas summas uz ilgāku laiku. Izmanto to. Aizņemies atbildīgi, izvērtē, vai spēsi kredītu atmaksāt.


 

Raksti komentāru