Kredīts no 18 gadiem

27

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti no 18 vai 19 gadiem | Datums 17-02-2011

Kredīts no 18 gadu vecumaTev ir tikai 18 gadi, bet vēlies saņemt ātro kredītu internetā? Tev ir tāda iespēja. Ātrais kredīts internetā ir pieejams no 18 gadiem. Šādu pakalpojumu Latvijā piedāvā vairākas kredītu kompānijas. Ir iespējams saņemt naudas summas līdz pat 3000 EUR ar ikmēneša atmaksas grafiku līdz 24 mēnešiem. Šādu kredītu var saņemt 15 minūtēs. Uzzini kur ir iespējams aizņemties arī Tev.
 

 

Aizdevumu no 18 gadiem piedāvā kredītu brokeris:

 

 

Kredits no 18 gadu vecuma pie Latvijas Kredītu centrs Patēriņa kredīts līdz 10 000€ Piesaki kredītu internetā
pie Latvijas Kredītu centra šeit ->
.

 

 

No 18 gadu vecuma, ja nepieciešami ir līdz 3000 eiro ar 24 mēnešu atmaksas laiku:

 

 

Kredits no 18 gadu vecuma pie Credit24 Līdz 3000 € Atmaksa līdz 2 gadiem Piesaki kredītu internetā
pie Credit24 šeit ->
.
Kredits no 18 gadu vecuma pie Sefinance Līdz 90% no auto vērtības Kredīts pret transporta līdzekļa ķīlu Piesaki kredītu internetā
pie Sefinance šeit ->
.

 

Credit24 piedāvā pietiekoši lielu aizdevumu, līdz ar to, viņu prasība ir regulāri ienākumi, lai būtu garantija, ka aizdevumu kredītņēmējs ir spējīgs atmaksāt. Bieži vien 18 gados vēl regulāri ienākumi nav, bet, diemžēl, aizdevējs var pieprasīt konta izdruku par regulāriem ienākumiem, lai tiktu pie kredīta.

 

 
Ātro kredītu internetā no 18 gadiem piedāvā kompānija, kas ir norādījusi savos līguma noteikumos, ka kredīts tiek izsniegts sākot ar 18 gadu vecumu sasniegušiem Latvijas Republikas pilsoņiem. Lai izdarītu izvēli ir jāzina, cik vēlies aizņemties un uz kādu atmaksas periodu. Ja neesi pārliecināts, par atmaksas laiku, iesakam nebūt pārlieku optimistiskam, jo galvenais ir atmaksāt aizdevumu laikā, lai nesaņemtu soda procentus. Protams, iespējamas ir arī aizdevuma termiņu pagarināšana. Atceries, ka darba vietu ātro kredītu kompānijas izkontrolēt nevar, jo Latvijas likumi neparedz pielaidi kompānijām pie personu datiem. Līdz ar to esi pats pilnībā atbildīgs par saņemtā aizdevuma atmaksu.

 
Ja tomēr gadās, ka kredīts tiek atteikts kādu iemeslu dēļ, iesakam sazināties ar draugiem. Varbūt ir kāds, kam ir vismaz 20 gadi? Šādā vecumā jau ir pieejamas daudz vairāk kredītu iespējas. Lai izdarītu labāko izvēli, šādā gadījumā iesakam lietot kredītu salīdzinātāju.

 

interneta kreditu salidzinajums
 

 

Ieskam draugus informēt arī par peļņas iespējam ar ātrajiem kredītiem. Līdz ar to varēsi piedāvāt arī draugam nopelnīt. Tādā veidā citi būs labvēlīgāki Tev izpalīdzēt svarīgā brīdī.

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par VIASMS.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 350 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

ViaSMS ir viena no populārākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā. Tiek piedāvāts īpašais piedāvājums - pirmais aizdevums bez maksas līdz 3000 EUR. Kompānija regulāri piedāvā arī citas loterijas un dāvanas. Tiek atbalstīti arī studenti, kuriem bez darba vietas tiek piedāvāti aizdevumi.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 6.29 EUR kopā 106.30 EUR
GPL 342%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 100.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.

Uzzini vairāk kā nopelnīt internetā ar ātrajiem kredītiem

 

Atceries, ka dzīvē viss var ātri mainīties. Var gadīties visādas situācijas, kas iepriekš nav paredzētas. Īpaši, ja nav sasniegta ilga dzīves pieredze. Tāpēc esi apdomīgs un apzinīgs domājot par savu nākotni, vai patiešām šī nauda ir nepieciešama. Varbūt ar šādām procentu likmēm nav vērts aizņemties? Bet, ja kredīts ir patiešām nepieciešams, un Tev ir tikai 18 gadi, tiek piedāvāta lieliska iespēja saņemt ātro kredītu internetā no 18 gadiem.

 

Aizņemies atbildīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

 

Komentāri (27)

kur var pieteikties kreditam? kur pieteikuma anketa!

CreditON piedāvājums ir CreditON mājas lapā.

ta no 18 gadiem varu nemt creditu

Mele!!!!Ne ko tur ne DOT!!!!Man ir 18 un 2menesi un tur teikt jauna!!!!!!

Noteikti, ka tiek skatīti vēl daudz un dažādi apsvērumi, vai kredītu dot vai nedot. Bet 18 gadi šajā gadījumā tam nebija šķērslis. Jo kā viņi paši reklamē, tad kredīts ir pieejams no 18 gadiem.

Ta ir musu dzive reklama ir,bet ni vins par to ne atbildi!!!!!

Gan jau, ka reklāma atbilst patiesajam. Kredītu dod no 18 gadiem. Bet varbūt tam ir klāt kādi nepateikti vai kaut kur citur pateikti papildnosacījumi. Piemēram, par ienākumiem vai ko citu.

tur dod gan krediitu no 18 man ir 18 un man jau otro reizi iedeva! atrodi darbu tad ari dabusi!

man un manai draudzenei vajag steidzigu aizevumu

Ja Tev vai Tavai draudzenei ir vismaz 19 gadu, tad ieteiktu iepazīties ar http://www.ic.lv/kredits-bez-maksas/ piedāvājumu. Ja abiem ir 18 tad ieteiktu apmekēt CreditOn mājas lapas.

Tīrākās mulkiibas,man ir pat tie 19 gadi un tapat nedod neko…….

Bet visiem tiem kredītiem no 18 nepieciešama darba vieta. Kurš normāls cilvēks 18 gados jau strādā??!!!

Paldies par informāciju. Zināms, ka kredītus dod arī tiem, kam nav darba vieta, bet, ja nav darba vieta un ir tikai 18-19 gadi, tad riska faktors, iespējams, ir pārāk liels un kredītus neizsniedz.

Es stradāju 🙂 Oficiālā darbā 🙂

Dēls savos 18 bija minikredīta klients-vairākas reizes aizņēmās un atdeva,bet šogad viņi mainīja gadu slieksni un šobrīd vēl līdz 20 jānodzīvo.Lai gan viņš strādā pastāvīgā darbā jau no 16 gadiem-neviens no izreklamētajiem kredītdevējiem viņam šobrīd neko neizsniedz,lai gan ir darbs un pastāvīgi ienākumi.

Nja. kreditu tagad nedabut tik viegli!!! visu ko vini piedava lai vini tik panem. bet ta pat aizdevumu nedod lai kas butu. es gribeju panemt bet man ta pat nedod! lai ari man ir 20 un paliks 21 tikunta nedod.

njaa raksta vienu dara citu, pagaidam meginu aiznemnties naudu no opencredit man 18 driz busm 19 nosutu santimu bet neko vel neatbild pagaidam?

Kredītu no 18 gadiem saņemt nav tik viegli nemaz.

Man palika shodien 18 gadi man jau dotu shodien kreditu no 18 gadiem?

Iespējams, mēģini pieteikt, ja nepieciešama nauda.

Aizņemoties ir jānorāda darba vieta?

Darba vieta jānorāda nav, ja Tev tādas nav. Ja tiek prasīta un esi strādājoša, var jau arī norādīt. Tas tikai paaugstinās Tavu iespēju saņemt kredītu no 18 gadiem.

Tā.. Neliela nesaprašanās man rodas ar jaunumiem, ko uzzināju un pašai ar sevi.. Respektīvi, ja es jau ņēmu kredītu un man ir pastāvīga darba vieta, kredītu esmu atdevusi.. Sanāk, ka ar jaunpieņemto likumu es vairs nevarēšu paņemt kredītu, kad man tas bus nepieciešams? Man ir 19 gadi.. un pēc likuma grozījuma sapratu, ka izsniegs kreditu tikai no 20 kā minimums..? Loģika?!

Ar pastāvīgiem ienākumiem kredītu no 18 gadiem var saņemt Credit24 un SohoCredit. Diemžēl SMSCredit vairāk šādu aizdevumu neizsniedz, jo viņu līgumā tagad rakstīts – no 20 gadiem.

sohocredit arī tikai no 20 gadiem isniedz kredītu.

viss tas ir pilnīgs BULLSHITS ! VIENS VIENĪGS REKLĀMAS TRIKS ! VISPĀR NEIESAKU IELAISTIES ŠAJOS AUGĻOTĀJU TĪKLOS ! AR ŠIEM AIZDEVUMIEM VAR IEBRAUKT TIKAI LIELĀKĀ PAKAĻĀ KĀ VAR IEDOMĀTIES ! JA ESAT BEZIZEJĀ VIENMĒR VAR ATRAST IZEJU , VAR ARĪ NEMAKSĀT , JO NEVIENS NEKO NEVAR IZDARĪT UN TIEM ” SEŠSTŪRU ” KANTORIEM TĀPAT NAUDAS PIETIEK !

ja tikai nemt un skriet tur kur tevi neatradis jo procentu likme liela

Raksti komentāru