Kredīts pret auto ķīlu

0

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 29-10-2012

kredits pret auto kiluVēl viens no internetā pieejamajiem kredītu veidiem ir kredīts pret auto ķīlu. Šāds aizdevums ir ar mazliet izdevīgākiem procentiem kā ātrais kredīts, ja nepieciešami vairāk kā 300 eiro uz ilgāku atmaksas periodu, jo automašīna kalpo kā garants aizdevuma atmaksai. Kredīts ir pieejams arī tad, ja ir slikta kredītu vēsture, kā arī, ja citur aizdevumi tiek atteikti.


Kretīts pret transporta līdzekļa ķīlu Aizņemies līdz 15 000 EUR Saņem 90% no auto vērtības Uzzināt vairāk ->

Galvenais nosacījums, lai saņemtu aizdevumu pret automašīnas ķīlu vai kāda cita transporta līdzekļa ķīlu, tam ir jābūt reģistrētam uz Tava vārda, un transporta līdzeklis ir bez cita aizdevuma vai līzinga.
 
 

Kādas priekšrocības sniedz kredīts pret automašīnas ķīlu?

 

Tu saņemsi pat 90% no sava auto vērtības. Naudas izsniegšanas laiks ir viena diena. Diemžēl Tev nāksies pārreģistrēt transporta līdzekli uz aizdevēja kompānijas vārda, kas izmaksās pēc CSDD datiem 30 eiro, bet reālais auto turētājs paliksi Tu pats. Varēsi lietot savu auto tieši tā pat, kā pirms kredīta saņemšanas.

Šāds risinājums arī ir labs, ja vēlies savu auto pārdot. Tu pie naudas 90% apjomā tiksi uzreiz. Pēc tam nesteidzoties varēsi meklēt sava auto pircēju un norēķināties par visu kredītu uzreiz pēc auto pārdošanas nemaksājot procentus par neizmantoto kredīta laiku un nemaksājot ne kādus sodus par kredīta slēgšanu pirms termiņa beigām.

Šo risinājumu iesakam izmantot tad, ja citur kredīts tiek atteikts. Piemēram, Jums nav regulāri oficiāli ienākumi vai arī Jūsu kredītvēsture ir negatīva. Šo aizdevumu saņemt būs daudz vienkāršāk, jo ir garants, ka šo aizdevumu Jūs būsiet ieinteresēts atmaksāt. Ķīla kalpos kā vērtīgs nodrošinājums.

Kretīts pret transporta līdzekļa ķīlu Aizņemies līdz 15 000 eiro Saņem 90% no auto vērtības Piesaki kredītu ->


Tev ir auto, un Tu meklē kur aizņemties? Kredīts pret auto ķīlu – laba izvēle. Aizņemies atbildīgi.


 

Raksti komentāru