Patēriņa kredīts, piesaki kredītu internetā

4

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija, Patēriņa kredīti | Datums 16-08-2011

Patēriņa kredītsKas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir aizdevums, kas paredzēts fiziskām personām noteiktu pakalpojumu vai pirkumu īstenošanai. Pieejamā kredīta summa ir sākot no 300 eiro līdz pat vairākiem tūkstošiem EUR. Kā arī atmaksas periods ir līdz vairākiem gadiem. Katrai bankai, kura piedāvā patēriņa kredītu, aizdevuma nosacījumi ir atšķirīgi, bet ar daudz kopīgām iezīmēm. Tāpēc šos kredītus vieno kopīgs nosaukums. Ir iespējams pieteikt patēriņa kredītus arī internetā.

Patēriņa kredīti internetā.

Šobrīd ļoti populāri ir pieteikt patēriņa kredītus internetā. Ir padādījušies vairāki aizdevēji, kas šādu kredītu piešķir 15 minūtēs, un klientam nav jākārto pilnīgi nekādi dokumenti klātienē. Tas ir ātrākais un ērtākais veids, kā saņemt līdz pat 3000 eiro līdz 2 gadu ilgam atmaksas termiņam. Ja nepieciešams vairāk, tad arī patēriņa kredītu ir jāpiesaka internetā, bet pēc tam būs jānokārto dokumenti.

 

Mājas lapa Informācija Darba laiks Maksimālā summa
BigBank.lv

Vairāk info

Līdz 10,000 EUR, piesaki internetā. D: 8:00 – 21:00
S: 09:00 – 16:00
Sv: Brīvdiena
10000 EUR
Vivus.lv

Vairāk info

Saņem naudu 15 min.(3 mēnešus nemaksā par aizdevumu) D: 7:00-24:00
S: 7:00-24:00
Sv: 7:00-24:00
1500 EUR
Credit24.lv

Vairāk info

Saņem naudu 15 min.(neatejot no interneta) D: 8:00-22:00
S: 8:00-22:00
Sv: 8:00-22:00
3000 EUR


 

Kādi ir nosacījumi, lai tiktu piešķirts patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīti bankās tiek izsniegti pret darba algu. Var būt gadījumi, kad aizdevums tiek piešķirts arī pret laulātā darba algu. Šāds nosacījums būtu būtisks, ja algas nav lielas, bet ir vajadzība pēc lielāka aizdevuma. Divas algas ir vairāk kā viena alga, tāpēc ir lielāks pieejamais kredīts.

Kredīta apjoms ir atkarīgs no ienākumiem. Ja ienākumi ir mazi, tad netiks aizdots tik liels kredīts, kā, ja ienākumi ir augsti. Bankai jābūt pārliecinātai, ka kredīts tiks atmaksāts bez liekām problēmām. Tāpēc, ne tikai kredītņēmējs izvērtē, kādu aizdevumu ir spējīgs atmaksāt, bet arī bankas. Jo bankas ir atbildīgas arī par to, kam un cik tiek aizdots.

Kredīts ir pieejams privātpersonām ar regulāriem ienākumiem. Var būt noteikts vecuma diapozons, kādā ir jābūt kredīta prasītājam, lai naudu piešķirtu. Aizdevums nav paredzēts uzņēmējdarbības veikšanai. Ļoti svarīga lieta ir tā, ka patēriņa aizdevumam netiek prasīta nekādā ķīla. Aizņemties var droši tikai pret algu. Kā arī vari nebūt bankas klients, kurā vēlies saņemt naudu.

 

Kādu plānu īstenošanai tiks piešķirts kredīts?

Nav noteikts kā nauda ir jāizlieto. Tā var būt automašīnas iegāde, dzīvokļa remonts, sadzīves tehnikas iegāde, ceļojums, medicīnas pakalpojumu atmaksa vai daudz kas cits. Piepildi savus mērķus. Tērē naudu tam, kas ir visvairāk nepieciešams dzīves kvalitātes uzlabošanai. Patēriņa kredītu iespējams iztērēt uzreiz, kā arī pa daļām veicot vairākus pirkumus. Naudu var izņemt skaidrā, kā arī veikt atmaksu no sava bankas konta. Netiek noteikti nekādi ierobežojumi naudas tērēšanai.

 

Patēriņa kredīta maksa.

Patēriņa kredīts ir jāatmaksā ar ikmēneša maksājumu. Jo ilgāks ir atmaksas laiks, jo mazāks ir ikmēneša maksājums. Bet kopējā maksa sanāks lielāka. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties vispiemērotāko atmaksas periodu tā, lai nauda pietiek ikdienas dzīvošanai bez pārāk ciešas jostas savilkšanas. Lai var atļauties arī sevi vai sev tuvus cilvēkus palutināt un priecāties par dzīvi. Bet, ja izvēlēsieties pārāk lielu atmaksas periodu, nāksies lieki pārmaksāt, tāpēc rūpīgi jāizvērtē atmaksas laiks. Kredītu iespējams nomaksāt arī ātrāk. Šādiem kredītiem ir svarīgi izvērtēt arī gada procentu maksu iekļaujot visus nosacījumus un bonusus.

 

Cik ātri iespējams saņemt naudu?

Kredīta noformēšana ir ļoti ērta un ātra, kā arī nauda uzreiz tiek ieskaitīta kontā pēc dokumentu nokārtošanas. Kredītiem var pieteikties internetā. Lielisks piedāvājums pašreiz ir no BIGBANK. Apskati BIGBANK piedāvājumu šeit, un piesakies aizdevumam. Ja nav nepieciešami daudzi tūkstoši eiro, bet tikai līdz 3000 EUR, iesakam apskatīt ātros – 15 minūtēs iegūstamos patēriņa kredītus.

Sasniedz savus dzīves mērķus un piepildi savus sapņus. Ja, tam pietrūks nauda, Tev palīdzēs patēriņa kredīts. Pieteikt kredītu internetā var ļoti ērti, nokārtot dokumentus un ļoti ātrā laikā iegūt naudu savā bankas kontā. Veiksmīgu patēriņa kredīta izmantošanu!

Aizņemies apdomīgi, izvērtē atmaksas spējas.


 

Komentāri (4)

atrie krediti ir tikai krapsana,vairak naka,bet petam kautkur paradas persanas dati kaut kur pie paradniekiem,bet kredits ir ateikts.

Nepiekrītam, ka ātrie kredīti kādā veidā būtu krāpšana. Šo biznesu stingri uzrauga ekonomikas policija, tāpēc krāpšanās ir var teikt neiespējama. Īpaši, ja izmantojat aizdevēju, kuram ir ātro kredītu izsniegšanas licence.

Dažreiz ļaudīm var likties, ka tā ir krāpšana, tāpēc, ka paši neatmaksā kredītus laikus, kā arī nav iepazinušies ar soda procentiem. Pēc tam, kad saņem jauno atmaksas summu ir neapmierināti, ka tā ir augstāka, un viņiem sāk šķist, ka tā ir krāpšana.

Tieši tapēc ļoti svarīgi ir iepazīties ar aizdevuma līgumu un to pildīt. Atceries, ka paņemtā nauda noteikti ir jāatdod laikā, savādāk labāk ir neaizņemties. Bieži krāpšana notiek par sliktu pašiem aizdevējiem, ka klienti jau aizņemas ar domu neatdot. Aizdevēji riskē ar savu naudu. Tāpēc ir jāizprot situācija arī no aizdevēju puses un līgums jāizpilda, lai abas puses būtu apmierinātas.

Personas dati parādnieku reģistros var nonākt tikai tad, ja tiešām esat jau ilgāku laiku parādā un lieta ir nodota parādu piedziņas procesam. Pēc šāda gadījuma dabīgi, ka citi kredīti tiks atteikti.

Esmu vairākkārt ņēmusi ātros kredītus un tos sasvlaicīgi atmaksājusu.Pašlaik īslaicīgas naudas grūtības,nelūdzu daudz-200ls,diemžēl visi man atteikuši.

Vai tiešām visi? Latvijā pieejami jau ap 17 ātrajiem aizdevējiem. Ja neesat parādnieku reģistros, tad noteikti kāda firma aizdevumu neatteiks. Iespējams varat paprasīt pie 1 aizdevēja 100Ls un pie cita arī 100Ls, lai kopā sanāk 200Ls. Tādā gadījumā summa nav tik liela un aizdevēji būs pretīmnākošāki.

Raksti komentāru