Ātrais aizdevums internetā

0

Rakstījis admin | Kategorijas Atsauksmes / Pieredze | Datums 29-08-2011

Ātrais aizdevums internetā
Kopš pieejams ir ātrais aizdevums internetā mana dzīve ir kļuvusi mierīgāka, jo vairs nav jāuztraucas par to, ka mēneša beigās var izveidoties situācija, ka nav atlikusi nauda, lai nopirktu ēdienu saviem diviem bērniem. Agrāk šādās situācijās es apzvanīju savus draugus un vecākus. Kauns gan bija prasīt mātei, lai viņa man no savas pensijas aizdotu 20 eiro, ka pēc nedēļas atdošu. Šobrīd, ja pa tiešām ir radusies šāda situācija, es paņemu ātro kredītu. Kredīts ir pieejams pat ar 0% likmi, tāpēc šādas iespējas izmantoju, kad patiešām tas ir nepieciešams.

 

Ātrais aizdevums internetā – kredīts 15 minūtēs:

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 150.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 9.45 EUR kopā 159.46 EUR
GPL 110%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.
Ikviens zina, ka bērnus skolā palaist ir grūti, ja tā rocība nav tik liela. Jauns apģērbs, mācību līdzekļi un citas lietas uz katru bērnu prasa ap 100Ls (142.29 eiro). Dzīvojot taupīgi, diemžēl, tik daudz iekrāt nesanāca. Tāpēc ir patīkami, ka visus šos izdevumus varu sadalīt pa mēnešiem ar 1 mēneša ilgāku ieņēmumu periodu. Un aizņemties uz mēnesi pašlaik var bez maksas, ja šajā kredītiestādē tas ir pirmais ātrais aizdevums. Super.

Pats esmu no mazpilsētas. Tā kā aizdevumu var saņemt internetā, tas ir ļoti ērti. Nav jādodas uz Rīgu. Protams, Rīgu apmeklēt ir ļoti jauki, bet tas atlak prasa izmaksas un šis nav īstais brīdis liekiem izdevumiem. Tāpēc saņemt naudu ar interneta starpniecību man ir pats izdevīgākais veids. Arī, lai aizbrauktu pie kāda drauga, kas būtu ar mieru aizdot, man prasītu papildus līdzekļus, jo, diemžēl, ne visiem ir internets.

Strādāju vietējā uzņēmumā jau daudzus gadus. Krīze ir skārusi arī algu apmērus šeit, bet darbs ir un esmu priecīgs arī par to, jo alga tiek izmaksāta laicīgi. Līdz ar to varu droši prognozēt savus nākotnes ienākumus un man nav jāsatraucas par kredīta atmaksu.

Gribēju vēl pateikt Paldies jūsu portālam, kas ļauj kredītus internetā salīdzināt ar vairākām iespējām. Laba lieta, jo, lai atrastu ātro aizdevumu internetā, kas ir ar 0% maksu, man nebūtu tik ērti un ātri bez jūsu portāla. Jo man internets arī nav no tiem ātrākajiem. Kā arī esmu jau iepriekš izmantojis divus ātros aizdevumus:

Ja būs nepieciešamība, nākotnē izmantošu arī MiniCredit, jo kā redzams arī tur ir pieejami 150 eiro bez maksas.

Paldies arī pašiem aizdevējiem. Viss bija dodīgi, jo pats biju godīgs un naudu atmaksāju laikā.

Ikvienam iesaku arī šīs kompānijas. Un galvenais, aizņemieties atbildīgi, izvērtējot atmaksas spējas. Tad ātrais aizdevums internetā var veiksmīgi izpalīdzēt un nebūs jātērē savas nervu šūnas ar liekiem uztraukumiem.

Raksta autors: Arnis


 

Raksti komentāru