Ātrais aizdevums

1

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 28-11-2011

atrais-aizdevumsKā zināms, lai izsniegtu ātros aizdevumus Latvijā, šobrīd ir nepieciešama speciāla valsts noteikta licence. Šobrīd ir pieejamas vairāk kā 10 ātro kredītu kompānijas, kuras ir ieguvušas šādu licenci un var nodarboties ar aizdevumu izsniegšanu Latvijas Republikā. Cik izdevīgs ir katras kompānijas ātrais aizdevums un vai šo interneta kredītu mēs iesakam izmantot saviem lasītājiem, ja viņiem steidzami nepieciešama nauda? Kā arī kādas priekšrocības sniedz tieši šis ātrais kredīts?

 

Piemēram, ātrais aizdevums 100 eiro uz 25 dienām maksā:

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par VIASMS.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 350 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

ViaSMS ir viena no populārākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā. Tiek piedāvāts īpašais piedāvājums - pirmais aizdevums bez maksas līdz 3000 EUR. Kompānija regulāri piedāvā arī citas loterijas un dāvanas. Tiek atbalstīti arī studenti, kuriem bez darba vietas tiek piedāvāti aizdevumi.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 6.29 EUR kopā 106.30 EUR
GPL 144%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 100.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.

Vai ātrais aizdevums ir izdevīgs?

Kopš tiek piedāvāti 150Ls bez procentiem uz 30 dienu atmaksas laiku, šie piedāvājumi ir vieni no izdevīgākajiem pašlaik pieejamajiem aizdevumiem savā kategorijā. Tātad, ja nepieciešams aizņemties, droši to var darīt izvēloties kādu no aizdevējiem mājas lapā augstāk parādītajā tabulā. Reģistrācijas maksa ir tikai 1 santīms, tā kā nav iespējams neko zaudēt izvēloties kādu no šiem aizdevējiem. Kā jau ātro aizdevumu jomā tas ir pierasts, kredīts ar 0 eiro komisijas maksu ir tikai jaunajiem klientiem. Bet esošie klienti, ja uzsākuši veiksmīgu sadarbību ar aizdevēju, otrajā reizē jau varēs saņemt vairāk kā 300 eiro un tālākajās pat līdz 1000 eiro ar pieņemamu komisijas maksu.

Kam kredīts tiek izsniegts?

Ātrais aizdevums tiek izsniegts personām, kurām ir regulāri ienākumi. Kompānija kredītu izsniegs tad, ja būs pārliecināta, ka spēsiet aizdevumu atmaksāt. Šī pieeja ir godprātīga pret klientu, lai vēlāk neradītu problēmas ar naudas atmaksu. Klientam jābūt ar dzīves vietu Latvijas Republikā vecumā no 20 – 75 gadiem ar pieejamu mobīlo telefonu un bankas kontu kādā no Latvijā esošajām bankām. Lai saņemtu naudu uzreiz, nepieciešāma kāda no šīm bankām – DnB, Citadele, SwedBank, Nordea, SEB vai kāda cita no populārākajām Latvijas bankām. Ja Tev ir konts kādā citā bankā, arī tad vari saņemt aizdevumu, bet nāksies pagaidīt, kamēr nauda tiks pārskaitīta starp bankām.

Cita derīga informācija par šo ātro aizdevumu!

Katram var gadīties situācija, ka laikā nav iespējams naudu atmaksāt. Ļoti nepatīkams brīdis ir tad, kad jāziņo, ka kredītu atmaksāt pašlaik nespējat. Pie šiem aizdevējiem tas nav nepieciešams. Vienkārši iemaksā norādītajā atmaksas kontā pagarināšanas naudu un automātiski pagarini aizdevuma termiņu līdz pat 30 dienām.

Uzticami aizdevēji, ko apliecina ātro kredītu izsniegšanas piešķirtā licence Latvijas Republikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtē atmaksas iespējas.

 

 

Komentāri (1)

Здравствуйте мне нужен кредит 30000 евро на один месяц укажите телефон.Жду ответа.

Raksti komentāru