Ātro kredītu izsniegšanas licence

0

Rakstījis admin | Kategorijas Droši kredīti, Noderīga informācija | Datums 01-11-2011

Kredītu likumi - licenceNo 2011. gada 1. novembra daļa ātro kredītu kompānijas kredītus vairs neizsniedz, jo Latvijas Republikas likumi pieprasa dārgu licences iegādi, lai būtu iespējams sniegt ātros sms vai interneta kredīta pakalpojumus. No vienas puses, šādi noteikumi kredītus padarīs drošākus, jo tirgū paliks tikai lielākie spēlētāji. No otras puses, tas var sadārdzināt ātros kredītus. Bet pagaidām satraukumam nav pamata. Ātrie kredīti internetā vēlprojām ir pieejami bez maksas. Uzzini, kas piedāvā šādus pakalpojumus arī šajā kreditoriem grūtajā laika posmā.

Arī pēc likuma izmaiņām tiek piedāvāts pakalpojums – pirmais aizdevums bez maksas. Vairāk par šādiem pakalpojumiem ir aprakstīts Internet Credit ātrie kredīti internetā rakstos:

Cenas vislabāk apskatīt ātro aizdevumu un patēriņa kredītu salīdzinātājā.

 

Tas nozīmē, ka likuma izmaiņas, mūsuprāt, nav radījušas negatīvu iespaidu uz patērētāju. Jo lieliskais bezmaksas interneta kredītu pakalpojums vēl projām ir pieejams. 0% pirmais kredīts ir pieejams pat līdz 300 eiro.

Ja nepieciešāma lielāka naudas summa, tad šāds piedāvājums arī vēl projām ir pieejams – Credit24 naudas aizdevums līdz 3000 eiro. Vēl lielākas summas, ko iepriekš izsniedza bankas kā patēriņa kredītus arī var brīvi aizņemties, jo šīm kompānijām ir bankas licences, un visi pakalpojumu tiek piedāvāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Aizņemies droši, kredītu sfēra tiek rūpīgi kontrolēta, lai viss notiktu godīgi un tiktu aizsargāts ikviens kredīta ņēmējs dažādās situācijās. Jaunieviestie likumi ir domāti tikai tāpēc, lai sakārtotu vēl vairāk šo jomu domājot par Latvijas iedzīvotājiem. Pasaule mainās uz augšu.

Ja biji iecienījis, kādu kredīta kompāniju, kas kredītus vairāk nepiedāvā, ieteiktu izvēlēties kādu no šeit apskatītajiem piedāvājumiem. Pētot kredītus un cilvēku apmierinātību ar kredītu kompānijām, tieši šie piedāvājumi tiek uzskatīti par izdevīgiem un kredītņēmējam draudzīgiem un drošiem. Vai arī tie ir vienīgie šāda veida piedāvājumi, kas der tieši kādai konkrētai dzīves situācijai (vairāk nauda uz ilgāku atmaksas laiku utt.). Daļa kredītdevēju kredītus pašlaik neizsniedz, bet darīs to līdz ko saņems licenci. Dažas kompānijas sola kredītus piedāvāt jau pēc dažām dienām, dažas pēc mēneša. Iespējams Tev iecienītā kompānija piedāvās ātros aizdevums pēc kāda laika. Bet pašlaik, ja nepieciešama nauda, izvēlies citu kompāniju, un, iespējams, Tev iepatiksies tieši jaunās kompānijas sniegtie kreditēšanas pakalpojumi.

Aizņemies atbildīgi, izvērtē atmaksas iespējas.


 

Raksti komentāru