Ātrs kredīts

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas, Noderīga informācija | Datums 17-10-2011

Ātrs kredītsĀtrumam ir nozīme, īpaši, ja steidzami nepieciešama nauda. Kur iespējams aizņemties patiešām ātri? Ātrs kredīts internetā ir ļoti labs risinājums, un nauda Tavā kontā tiks ieskaitīta pēc pāris mirkļiem. Naudas piešķiršana notiek dažās minūtēs. Lai šādu pakalpojumu lietotu, vispirms ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā un pēc tam jāpiesaka aizdevums. Ja iepriekš jau esi reģistrējies, tad kredītu var pieteikt arī ar SMS (īsziņas) nosūtīšanu. Ātrs kredīts tiks ieskaitīts Jūsu bankas kontā, ja kredīta piešķiršanas lēmums būs pozitīvs.

Ātrs kredīts – saņem naudu no 10 līdz 15 minūtēm:

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par VIASMS.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 350 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

ViaSMS ir viena no populārākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā. Tiek piedāvāts īpašais piedāvājums - pirmais aizdevums bez maksas līdz 3000 EUR. Kompānija regulāri piedāvā arī citas loterijas un dāvanas. Tiek atbalstīti arī studenti, kuriem bez darba vietas tiek piedāvāti aizdevumi.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 6.29 EUR kopā 106.30 EUR
GPL 110%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 100.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.
Kas ir svarīgākais ko ievērot, lai naudu saņemtu tiešām ātri?

Lielāka daļa ātro kredītu kompānijas naudu sola 15 minūtēs. Cilvēki, kad steidzami vajadzīga nauda, neiedziļinās kādu banku konti ir aizdevējam pieejami. Gadījumā, ja bankas nesakrīt, tad naudiņu nāksies vien pagaidīt. Jo atcelt aizdevumu jau vairs nebūs iespējams viena iemesla dēļ, nauda jau ir izmaksāta, vienīgi atrodas vēl starpbanku pārskaitīšanas procesā.

Lai no tā izvairītos, vislabāk lietot advancēto ātro aizdevumu un patēriņa kredītu salīdzināšanas rīku, kurā iespējams norādīt kādā bankā Tev ir konts. Rīks atlasīs tikai tos aizdevumus, ar kuriem Jums būs viena banka. Līdz ar to nauda tiks kontā ieskaitīta bez aizķeršanās un varēsi to izmantot tiešām pēc 15 minūtēm, nevis paliksi nepatīkamā situācijā gaidot.

 

Kuras kompānijas piedāvātais ātrais kredīts ir patiešām ātrs, kvalitatīvs un izdevīgs?

Mēs gribētu izcelt tieši viasms pakalpojumus, jo viņu piedāvātais kredīts ir:

 • ātrs kredīts, kuru piešķir dažās minūtēs;
 • aizdevums ir pieejams gan internetā, gan ar sms;
 • pirmais kredīts bez maksas ir pieejams līdz 200 eiro;
 • ātrajam kredītam uzticas ļoti daudzi Latvijas iedzīvotāji.

Mūsuprāt 4 lieliski argumenti, kuru dēļ ir vērts izmantot tieši šos pakalpojumus. Piesaki kredītu pie viasms šeit un pārliecinies, ka tas patiešiem ir ātrs aizdevums un tā pieteikšana ir ļoti elementāra.

Naudu var savajadzēties gan agri no rīta, gan vēlu vakarā, gan brīvdienās. Līdz ar to, šajā gadījumā, lai saņemtu ātru kredītu, nepieciešams atrast tādu kompāniju, kas kredītus internetā izsniedz arī šādos laikos. Šajā gadījumā atvieglosim Jūsu meklēšanu un ieteiksim tieši SMScredit. Šī ātro interneta kredītu devēju kompānija piedāvā šādas kredītu iespējas:

 • aizdevuma izsniegšanas laiks ap 15 minūtēm;
 • lielākais darba laiks starp ātro kredītu kompānijām – no 7:00 līdz 24:00 katru dienu;
 • pirmais kredīts līdz 300 eiro ar 0 procentu maksu;
 • ļoti iecienīts ātrais kredīts vairākās pasaules valstīs.

Ļoti veiksmīgs risinājums ātra kredīta iegūšanai ir arī šī interneta aizdevumu kompānija. Piesaki aizdevumu pie smscredit jau tagad.

Ātrs kredīts ir pieejams arī pret ķīlu. Bet aiziešana līdz lombardam, noteikti, prasīs daudz ilgāku laiku nekā naudas saņemšana ar interneta vai telefona starpniecību. Kā arī lombardos jāšķiras no kādas vērtīgas mantas un, iespējams, būs jāmaksā lieli kredīta procenti. Tieši tāpēc iesakam aizņemties šeit. Ātri un bez procentiem. Labākas iespējas ātri aizņemties citur nebūs. Ātrs kredīts Tavai laika taupīšanai, kā arī kuram gan patīk kaut ko gaidīt, ja nauda ir nepieciešama patiešām ātri.

Aizņemies atbildīgi, izvērtē atmaksas iespējas!


 

Raksti komentāru