Auto kredīts

0

Rakstījis admin | Kategorijas Patēriņa kredīti | Datums 24-10-2013

auto-kreditsSapņo par jaunu auto? Pārvērt savus sapņus īstenībā. Auto kredīts jeb kredīts automašīnas iegādei nodrošina finansiālo palīdzību, kas ļaus arī Tev tikt pie kārotā auto un izdarīt veiksmīgu pirkumu. Esi lepns par to, ar ko Tu brauc!

 
 
 
Sefinance.lv kredīts auto iegādei ir pieejams līdz pat 15 000 eiro. Šim aizdevumam tiek pieprasīta pirmā iemaksa, kas ir 10% apmērā no auto vērtības. Lai saņemtu šo aizdevumu, vispirms ir jāatrod kārotais auto, kuru vēlies iegādāties un pēc tam jāpiesakās kredītam. Sefinance sniegs atbildi 30 minūšu laikā, kā arī Sefinance sazināsies ar pašreizējo auto īpašnieku, lai precizētu auto vērtību. Pēc tam būs jāsatiekas Sefinance birojā, ar auto īpašnieku un jānoslēdz trīspusējais līgums. Tev būs jānorēķinās ar auto īpašnieku 10% apmērā un Tu kļūsi par jaunā auto turētāju. Sefinance kļūs par īpašnieku un norēķināsies 90% apmērā. 

Šo kredītu ir vērts izmantot, jo tiek piedāvāta izdevīga procentu likme.

Piesakies Sefinance kredītam šeit ->


  

Arī LKCentrs piedāvā patēriņa kredītu, kuru var izmantot automašīnas iegādei. Iespējams pieteikt aizdevumu līdz pat 10,000 eiro ar atmaksas laiku līdz 60 mēnešiem.

Piesakies LKCentrs kredītam auto iegādei šeit ->

 


  

Auto kredīts internetā

 

Ja summas nav lielas, ērti ir iespējams saņemt naudu arī internetā neizejot no mājas:

 

 

 
Credit24 piedāvā kredītu līdz 3000 eiro ar atmaksas laiku līdz 2 gadiem ->
Vivus piedāvā kredītu līdz 1500 eiro ar atmaksas laiku līdz 2 gadiem ->

 

 

Aizņemies atbildīgi! Izbaudi auto kredīta sniegtās priekšrocības.


 

Raksti komentāru