Bezmaksas kredīts ar SMS vai internetā

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 02-08-2011

atrais-kredits-interneta-smsĀtrais kredīts arī ir nācis klajā ar iepriecinošu jaunumu, tiek piedāvāts bezmaksas kredīts. Līdz 300 eiro Jūsu kontā nepilnas pusstundas laikā. Kredītu iespējams pieteikt internetā kā arī izmantojot mobīlo tālruni nosūtot SMS. Gluži bez maksas kredīts, tomēr, kā viņi paši raksta savās interneta vietnēs, tas nav, kredīta cena ir viens cents, jo tā ir maksa par reģistrāciju. Bet nebūsim tik sīkumaini, arī šis ir viens no labākajiem piedāvājumiem aizdevumu jomā par kuru vērts ir zināt.

Bezmaksas ātrais aizdevums internetā vai ar SMS īsziņu:

Aizdevējs 1.
bez maksas
Aizdevums 1. reizē līdz GPL 1.
aizdevumam
Reģistrācijas maksa Saņemšanas
laiks
Aizņemties

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 EUR 10 minūtes Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 EUR 10 minūtes Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
1000 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
1000 eiro 0% 0 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
3000 eiro 0% 0 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
1500 eiro 0% 0.01 EUR 15 minūtes Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 EUR Apstiprināšana 5 min, piegāde līdz 2 dienām. Pieteikties aizdevumam

Raksta nosaukums izsaka visu, jo visi zinām, kas ir ātrais kredīts. Un šīs kompānijas to arī piedāvā. Ātri īstermiņa aizdevumi bez ķīlas, kad pēkšņi ir radusies nepieciešamība pēc naudiņas, bet tā vēl nav iekrāta. No nākošajiem ieņēmumiem naudas aizdevumu atmaksā. Ātrais kredīts ir pieejams daudz vienkāršāk, kā aizņemties lombardā. Ātrais kredīts nepieprasa ne ķīlu, ne galvojumu. Vienīgais, atšķirībā no Lombardiem, ātrajam kredītam tiek skatīta kredītvēsture. Lombardos netiek vērtēta ne kredītvēsture, ne kas cits. Vienīgais, kas tiek prasīts ir ķīla, kuras tirgus vērtība pārsniedz pieprasīto kredīta summu. Bet izmantojot interneta kredītu nav nozīmes, kur atrodies Tu. Ja vien ir pieejams internets vai var nosūtīt SMS īsziņu, jo tad naudu var saņemt neizejot no savām mājām, darba vai vienalga citas vietas, kur pašlaik atrodies.

Kā jau pierasts, bezmaksas aizdevums ir tikai pirmajā reizē, tā ir iepazīšanās cena. Bet veiksmīgas sadarbības gadījumā turpmāk ir jau pieejami 500 EUR. Lai pieprasītu naudas aizdevumu personai jābūt strādājošai, vismaz 20 gadus vecai un ar nebojātu kredītvēsturi.

Skaidri un gaiši, izmantojot kredīta kalkulatoru, var redzēt arī to, kāda summa ir jāatgriež, arī, ja tiek kavēta atmaksa. Ievadot nokavēto dienu skaitu automātiski tiek parādīta atmaksājamā summa. Pozitīva lieta, kas labāk ļauj orientēties atmaksā, ja netiek atgriezta nauda laikā. Iesakam, tomēr, vienmēr atmaksāt naudu laikā, jo soda procenti nav mazi. Pirmās 2 nokavētās dienas sodu neuzliek. Tas ir patīkami, jo gadījumā, ja konti ir citās bankās, naudas pārskaitījums var kavēties. Līdz ar to ir dota divu dienu rezerve.

Bezmaksas kredīts tagad arī ātrais kredīts. Aizņemies apdomīgi, izvērtē spējas atmaksāt.


 

Raksti komentāru