Bezprocentu aizdevums pirmajā reizē

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 24-07-2011

bezprocentu-aizdevumsIededz zaļo gaismu arī Tu ātrajam kredītam. Tagad piedāvājumā ir bezprocentu aizdevums pirmajā reizē. Pirmo kredītu var saņemt līdz 200 EUR ar atmaksas periodu līdz 30 dienām bez procentu maksas. Bezprocentu kredīts inflācijas apstākļos pat ir ieguvums. Nepalaid garām iespējas, kad, lai tās realizētu, ir nepieciešami daži simti eiro, jo nepārmaksājot, naudu ir iespējams iegūt pat 15 minūšu laikā bez liekām formalitātēm.

 

Bezprocentu aizdevums 1. reizē. Reģistrācija 0.01 EUR:

 

 

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 200.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 12.58 EUR kopā 212.59 EUR
GPL 110%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.
Kad luksoforā deg zaļā gaisma, tad droši var iet pāri ielai. Tā pat tagad ir ar šo ātro kredītu. Aizņemies droši, jo pirmais aizdevums tagad ir bez maksas (procentiem). Cena šim pakalpojumam ir tikai un vienīgi simboliska. Jāmaksā būs tikai 1 cents par reģistrēšanos. Tieši tāpēc arī šis piedāvājums tiek novērtēts un ir iekļauts mūsu portāla Interneta Kredīts bezmaksas sarakstā. 

Izvēlies aizdevēju un spied pogu “Saņemt naudu”. Pēc tam reģistrējies aizdevēja lapā un piesaki kredītu. Saņem atbildi 15 minūšu laikā. Tas ir elementāri, ērti un ļoti ātri, salīdzinājumā ir citu kredītu veidu pieteikumiem, kur ir jāiet uz banku un jāparaksta daudzie papīri. Ātrākais veids, kā tikt pie naudas. Aizņemoties atkārtoti ceļš līdz naudai ir vēl īsāks, jo tad var pieteikt aizdevumu ar SMS, jo esi jau iepriekš reģistrējies un aizpildījis datus par sevi.

Pirms piesakies kredītam, ir jāiepazīstās ar līgumu. Galvenā lieta, kas aizdevuma līgumā ir jāapskata, ir tas, kas notiek tad, ja par kredītu nenorēķinies laikā. Parasti sods ir līdz 1% par katru kavēto dienu. Nekādi slēpti nosacījumi un pārmaksas tur aprakstītas nav. Vienkārši esi godīgs un atbildīgs, noteikti norēķinies par savu bezprocentu aizdevumu pirmajā reizē laicīgi un nekādas problēmas nebūs.

Vēl viens bezprocentu aizdevums pirmajā reizē. Izmanto un netērē naudu muļķīgi pārmaksājot kredītus. Esi gudrāks par citiem.

Aizņemies atbildīgi, izvērtē atmaksas spējas.


 

Raksti komentāru