Bezprocentu ātro kredītu kompānijas

2

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 13-02-2011

Kredīts latosKas kopīgs ir bezprocentu ātro kredītu kompānijām? Visas piedāvā kredītus bez maksas. Bet vai tikai?

 

Kura no kompānijām apakšā ir tā pati kompānija? Vai tiešām ir tik daudz kredīta sniedzēju, vai, vienkārši, vienam kredīta sniedzējam ir vairākas kompānijas? Nav svarīgi, labākais ir tas, ka ir pieejami vairāki pirmie kredīti internetā bez procentiem. Un daži no tiem vēl piedāvā citas noderīgas lietas.

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 200.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 12.58 EUR kopā 212.59 EUR
GPL 110%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.

Kredīts bez procentiem – bezprocentu kredīts.

 

Lasot atsauksmes par ātro kredītu sniedzējiem, ļoti labas atsauksmes ir dzirdamas par vairākiem aizdevējiem. Galvenā iezīme, kas raksturo ātros kredītus ir tas, ka kredīti tiek izsniegti patiešām ātri. Dažas bezprocentu ātro kredītu kompānijas naudu izsniedz pat no 10 – 15 minūtēm, dažām ir nepieciešama 1 stunda, bet ātrums patiešām tiek garantēts. Un garentēts ir arī tas, ka atmaksa nepārsniedz aizdevuma summu, ja visi nosacījumi tiek ievēroti un nauda tiek atgriezta norādītajā termiņā.

 

Atšķirīgas ir summas, ko bez procentiem var aizņemties pirmajā reizē. Tāpēc apskatīsim vairākus bezprocentu aizdevumus:

 • Rīgā uz ielām var redzēt SMSCredit apgleznotos tramvajus ar 0% ātro kredītu reklāmu. Protams, ka tas nav nekāds joks. Atpazīstamākā ātro aizdevumu kompānija Latvijā piedāvā pirmo kredītu bez maksas tagad jau līdz 300 €, kas ir viennozīmīgi, pirmajā reizē pietiekoši lielu naudas summu bez procentiem ir iespējams aizņemties. Bezmaksas ātrais kredīts no SMSCredit, tiešām lieliska iespēja, ja vēl nav izmantota.
 • LatCredit ātrais aizdevums ir mazāk pazīstams, bet strauji augošā kompānija ir strauji augoša popilaritātes ziņā Latvijā. Ērti un ātri. Tiek solīts izsniegt aizdevumu pat 15 minūtēs. Ļoti patīkami, ka ir arī jauni ļoti izdevīgi piedāvājumi, ja neesi vēl izmantojis, ietaupi savu naudu un izmanto šo iespēju.
 • Arī MiniCredit ātrā aizdevuma internetā reklāma ir gleznojusi Rīgas satiksmes tramvajus. Šī kompānija piedāvā pirmajā reizē bez procentiem kredītu līdz 150€. Kredīta saņemšāna tiek solīta 1 stundas laikā.
 • Ļoti vērā ņemams, atpazīstams un drošs piedāvājums ir ViaSMS ātrais 0% ātrais kredīts. Kompānijas vārdu Rīgas ielās nes taksometri. Ļoti patīkami ir tas, ka šī kompānija papildus bezprocentu aizdevumam piedāvā dāvaniņas vai balvas. Īpaša attieksme ir arī pret studentiem piedāvājot 0% kredītu. Ja mums būtu jāizvēlas, kur aizņemties, domāju šī ir īstā vieta.

Ātro kredītu licences ieviešana ir samazinājusi bezmaksas aizdevēju skaitu, bet tomēr ir palikušas dažas kompānijas kuras strādā ar 2 zīmoliem. 4Finance piedāvā 2 veidu aizdevumus – ātros kredītus un patēriņa kredītus ar tādiem zīmoliem kā SMSCredit un Vivus. Delta Capital piedāvā ar 2 zīmoliem ļoti līdzīgus piedāvājumus – kredits7 un kredits365. Izmanto bezprocetu kredītu un ietaupi savu naudu.

 


 

Komentāri (2)

Sveiki!
man ir 18 gadi un es vēlos paņemt kredītu, kā es varu aizpildiit pieteikumu šajā internet credit majas lapā?

Sveiki,

Šajā mājas lapā nav iespējams pieteikties kredītam no 18 gadiem. Šeit ir pieejama apkopota informācija par piedāvātajiem kredītiem, kā arī tas, kur aizņemties ja ir 18. Sadaļā http://www.ic.lv/kredits-no-18-gadiem/ ir informācija par kredītiem no 18 gadiem. Diemžēl no 18 nav pieejams bezprocentu kredīts. Ja tomēr ir, tad liels lūgums ir ziņot par to, pievienošu informāciju visiem.

Raksti komentāru