Bezprocentu kredīts

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 13-02-2011

Bezprocentu kredītsBezprocentu kredīts ir tāds aizdevums, par kuru nav jāmaksā procenti. Tātad, procentu likme ir 0%. Atdod tik pat cik aizņēmies. Kur iespējams saņemt šādu kredītu un no kā ir jāuzmanās, lai tas tiešām būtu bezprocentu kredīts? Vai ir paslēpts kāds zemūdens akmens šim daudzsološajam naudas iegūšanas veidam? Vai 0% ātrais kredīts internetā tiešām ir bez procentiem? 

 

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 150.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 9.45 EUR kopā 159.46 EUR
GPL 110%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.
Bezprocentu kredīti ir pieejami internetā. Šeim kredītiem tik tiešām nav nekādi apslēpti maksājumi un citas nodevas ne par kredīta pieteikuma izskatīšanu, ne par līguma veidošanu vai par ko citu. Vienīgā maksa parasti ir 1 santīms par reģistrēšanos, kura domāta ir tikai tāpēc, lai veicot šo pārskaitījumu, Tu nekļūdīgi nosūtītu savus personas datus, un vienīgais, kas to varētu izdarīt, esi Tu pats. Bet šī simboliskā samaksa, tiešām, neliks domāt, ka tas vairs nav bezprocentu kredīts. 

Kāpēc tiek izsniegti bezprocentu kredīti?

 

Ja jau aizdevums ir bez maksas, tad sāk rasties šaubas, kāpēc tad tāds aizdevums tiek izsniegts un kā kompānijas pelna?

 • Bieži vien klienti veic kredīta pieteikumus atkārtoti. Daudz lielāka iespēja, ka viņš to darīs tajā pašā kompānijā, kura jau reiz ir pierādījusi savus uzticamos pakalpojumus. Līdz ar to kompānija sāks pelnīt no 2. izsniegtā kredīta;
 • Ja kredīts netiek atmaksāts līdz norādītajam laikam, tad tiek pieprasīti soda procenti.
 

Kā izrādās, tiek piedāvātas arī bezprocentu kredītkartes dažādās Latvijas bankās. Tā kā par kredīta piešķiršanu nav jāmaksā komisijas maksa, ir vērts pieminēt arī šo 0% kredīta veidu, kaut arī tas nav kredīts internetā. Kredīti bez procentiem var noderēt ikvienam portāla Ātrie bezmaksas kredīti internetā lasītājam.

Kam gan nepatiktu overdraftu lietot bez maksas? Protams, ka tas ir lieliski, ja vien Tev tiek piedāvāta šāda iespēja un Tavā īpašumā ir bezprocentu kredītkarte. Kādas iespējas dod šāda kredītkarte un vai tā ir izdevīgāka kā ātrais kredīts internetā? Kad izvēlēties vienu un kad otru?

Ja esat bankas klients un Jums tiek piedāvāta bezprocentu kredīta iespēja ar kredītkarti, tad tas ir ļoti patīkami, jo nepieciešamības gadījumā varēsiet iztērēt vairāk naudas bez procentiem par to cik ir Jūsu kontā. Protams tas skan ļoti jauki, diemžēl šāda kredītkarte maksā diezgan dārgi. Ja ļoti regulāri dzīvojot mazliet pāri par saviem līdzekļiem, tad vienreiz samaksāt par kredītkarti būs izdevīgi un nemaksāt nekādus regulārus procentus. Bet, ja aizņemšanās nav regulāra, tad noteikti izdevīgāk būs izvēlēties interneta kredītu.

Kredītiem internetā reģistrēšanās maksas ir ļoti niecīgas, bieži vien tikai 1 santīms, līdz ar to nav nekas jāiegulda, lai saņemtu naudu. Pašlaik tiek piedāvāti ļoti daudz 0 procentu pirmie kredīti, līdz ar to 11 kompānijās katrā par 1 reizi jau iespējams aizņēmties bez maksas. Tikai pēc tam, ja atkal ir vēlme ņemt ātro kredītu, būs jāmaksā procenti. Līdz ar to, ja gudri tiek izmantoti kredīti internetā, tad var ietaupīt neiegādājoties dārgu bezprocentu kredīta karti.

Katrs kreditēšanas veids katrai situācijai. Esi apdomīgs, izvēlies sev piemērotāko, lai neparmaksātu par naudu. Bezprocentu kredīts – lieliska izvēle!


Bezprocentu kredīts internetā
 


 

Raksti komentāru