Bezprocentu kredīts

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 13-02-2011

Bezprocentu kredītsBezprocentu kredīts ir tāds aizdevums, par kuru nav jāmaksā procenti. Tātad, procentu likme ir 0%. Atdod tik pat cik aizņēmies. Kur iespējams saņemt šādu kredītu un no kā ir jāuzmanās, lai tas tiešām būtu bezprocentu kredīts? Vai ir paslēpts kāds zemūdens akmens šim daudzsološajam naudas iegūšanas veidam? Vai 0% ātrais kredīts internetā tiešām ir bez procentiem?

 


Aizdevējs Pirmais kredīts 0% Bezprocentu kredīts līdz GPL pirmajam
kredītam
Reģistrācijas maksa Saņemt naudu

Uzzināt vairāk
1000 eiro 0% 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
1000 eiro 0% 0 eiro Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
3000 eiro 0% 0 eiro Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
1500 eiro 0% 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 eiro Pieteikties aizdevumam

Bezprocentu kredīti ir pieejami internetā. Šeim kredītiem tik tiešām nav nekādi apslēpti maksājumi un citas nodevas ne par kredīta pieteikuma izskatīšanu, ne par līguma veidošanu vai par ko citu. Vienīgā maksa parasti ir 1 santīms par reģistrēšanos, kura domāta ir tikai tāpēc, lai veicot šo pārskaitījumu, Tu nekļūdīgi nosūtītu savus personas datus, un vienīgais, kas to varētu izdarīt, esi Tu pats. Bet šī simboliskā samaksa, tiešām, neliks domāt, ka tas vairs nav bezprocentu kredīts.

Kāpēc tiek izsniegti bezprocentu kredīti?

 

Ja jau aizdevums ir bez maksas, tad sāk rasties šaubas, kāpēc tad tāds aizdevums tiek izsniegts un kā kompānijas pelna?

  • Bieži vien klienti veic kredīta pieteikumus atkārtoti. Daudz lielāka iespēja, ka viņš to darīs tajā pašā kompānijā, kura jau reiz ir pierādījusi savus uzticamos pakalpojumus. Līdz ar to kompānija sāks pelnīt no 2. izsniegtā kredīta;
  • Ja kredīts netiek atmaksāts līdz norādītajam laikam, tad tiek pieprasīti soda procenti.
 

Kā izrādās, tiek piedāvātas arī bezprocentu kredītkartes dažādās Latvijas bankās. Tā kā par kredīta piešķiršanu nav jāmaksā komisijas maksa, ir vērts pieminēt arī šo 0% kredīta veidu, kaut arī tas nav kredīts internetā. Kredīti bez procentiem var noderēt ikvienam portāla Ātrie bezmaksas kredīti internetā lasītājam.

Kam gan nepatiktu overdraftu lietot bez maksas? Protams, ka tas ir lieliski, ja vien Tev tiek piedāvāta šāda iespēja un Tavā īpašumā ir bezprocentu kredītkarte. Kādas iespējas dod šāda kredītkarte un vai tā ir izdevīgāka kā ātrais kredīts internetā? Kad izvēlēties vienu un kad otru?

Ja esat bankas klients un Jums tiek piedāvāta bezprocentu kredīta iespēja ar kredītkarti, tad tas ir ļoti patīkami, jo nepieciešamības gadījumā varēsiet iztērēt vairāk naudas bez procentiem par to cik ir Jūsu kontā. Protams tas skan ļoti jauki, diemžēl šāda kredītkarte maksā diezgan dārgi. Ja ļoti regulāri dzīvojot mazliet pāri par saviem līdzekļiem, tad vienreiz samaksāt par kredītkarti būs izdevīgi un nemaksāt nekādus regulārus procentus. Bet, ja aizņemšanās nav regulāra, tad noteikti izdevīgāk būs izvēlēties interneta kredītu.

Kredītiem internetā reģistrēšanās maksas ir ļoti niecīgas, bieži vien tikai 1 santīms, līdz ar to nav nekas jāiegulda, lai saņemtu naudu. Pašlaik tiek piedāvāti ļoti daudz 0 procentu pirmie kredīti, līdz ar to 11 kompānijās katrā par 1 reizi jau iespējams aizņēmties bez maksas. Tikai pēc tam, ja atkal ir vēlme ņemt ātro kredītu, būs jāmaksā procenti. Līdz ar to, ja gudri tiek izmantoti kredīti internetā, tad var ietaupīt neiegādājoties dārgu bezprocentu kredīta karti.

Katrs kreditēšanas veids katrai situācijai. Esi apdomīgs, izvēlies sev piemērotāko, lai neparmaksātu par naudu. Bezprocentu kredīts – lieliska izvēle!


Bezprocentu kredīts internetā


 

Raksti komentāru