Cik drošs ir ātrais kredīts?

3

Rakstījis admin | Kategorijas Atsauksmes / Pieredze, Droši kredīti, Noderīga informācija | Datums 07-06-2011

Drošs kredītsCik drošs ir ātrais kredīts internetā? Vai kāds ir arī apkrāpts? Kā izvēlēties drošāko kredītu? Vai ātro kredītu kompānijas ir blēži? Vai drošāks ir ātrais kredīts vai kredīts bankā? Tie ir tikai daži jautājumi par to, vai droši ir ņemt ātro kredītu. Kā arī rakstā ir apspriesta, kāda negatīva Internet Credit portāla atsauksme par ātro kredītu.

Jebkuru aizdevuma sniedzēju kompāniju uzrauga ekonomikas policija. Ja kāda kompānija rīkojas pret likumu, tā tiek sodīta. Līdz ar to pretlikumīgas darbības ir gandrīz kā izskaustas. Ir bijis gadījums, ka cilvēkiem par reģistrēšanos tika prasīta nauda, bet reāli kredīti netika izsniegti. Bet šāda darbība uzreiz tika apturēta. Kredīti internetā, patiešām, ir droši. Īpaši, ja aizņemas no sev atpazīstamas kompānijas.

Problēmas var sākties tajā gadījumā, ja kredīta ņēmējs laikā neatmaksā naudu. Bet tas nenozīmē, ka kredīta devējs ir blēdis. Aizdevuma kompānija šādos gadījumos rīkojas tikai pēc līguma. Soda procenti tiek piemēroti tādi, kā rakstīts līgumā. Tieši tāpēc tiek uzsvērts tas, lai aizņemas tikai tad, ja esi pārliecināts, ka kredītu spēsi atmaksāt. Neviena kredītkompānija nevēlas, lai no viņiem aizņemas kāds, kuram ir ilgstošas finansiālas problēmas un kredītu nespēj atmaksāt. Esi atbildīgs un godīgs arī pret kredīta kompāniju. Arī šajās kompānijās strādā tikai cilvēki, kuri ar naudu mētāties tā pat vien šajos laikos nevar un reti kuram uzņēmumam ir zelta laiki.

Ja jūti, ka kredītu nespēsi atmaksāt, pagarini aizdevuma atmaksas laiku. Ja arī tad nespēsi atmaksāt, nekad neizvairies no kredīta kompānijas. Vienmēr izdevīgāk abām pusēm ir vienoties par atmaksas grafiku.

Izvēlies drošu kompāniju un iepazīsties ar noteikumiem. Apkrāpti jūtas tikai tie, kas iepriekš nav iepazinušies ar līgumu un nav atmaksājuši kredītu. Parējiem, šis pakalpojums ir izpalīdzējis ar naudu, tad, kad ļoti ir bijusi nepieciešamība pēc tās. Negatīvas atsauksmes patiešām ir retums, jo nauda tiek kontā ieskaitīta ļoti ātri.

Portāls Internet Credit raksta par pārbaudītām kredīta kompānijām, lai ikviens tās apmeklētājs izdarītu pareizo un izdevīgāko izvēli. Kā arī vienmēr tiek rosināts aizņemties apdomīgi, vai neaizņemties ne maz, ja nespēsiet atmaksāt. Tieši tāpēc izvēlies kādu no Internet Credit ieteiktajām kompānijām un esi drošs par savu ātro kredītu.

Vai aizņemties bankā ir drošāk kā ņemt kredītu internetā, lai paliek katra paša ziņā, jo to izmērīt nav iespējams. Abos gadījumos pastāv līgums un soda procenti, ja kredīts netiek atmaksāts. Ja esi godīgs un zini, ka kredītu spēsi atmaksāt, veiksmīgi var aizņemties gan bankā, gan internetā. Aizņemies atbildīgi.


 

Komentāri (3)

Bankas proceni ir zemāki un var aizņemties uz ilgāku laiku. Kaut gan man arī ar interneta kredītiem problēmu nav.

Gribēju piebilst, ka diez vai bankas procenti ir zemāki kā 0% pirmajam kredītam. Ja vēlas aizņemties uz ilgāku laiku vai lielu summu, tad varētu tam piekrist. Labs piedāvājums ar pieejamu kredītu bankā ir http://www.ic.lv/kredits-banka/

Es vēlējos zināt vai vispār ir tāda iespēja dabūt kredītu,kad ir nepieciešams,tādam cilvēkam,kam ir netīra kredīt vēsture,kaut arī šis kredīts tiek Pa jaunu apmaksāts?

Raksti komentāru