Kā aizņemties lielāku summu bez maksas?

2

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 29-01-2011

Lielāka naudas summaVai ir iespējams aizņemties lielāku summu bez maksas? Jā ir. Ja vien Tu to dari pirmo reizi. Aizņemies pie vairākiem kredītdevējiem vienlaicīgi. Bet šādā gadījumā esi īpaši uzmanīgs. Jābūt ļoti pārliecinātam, ka kredītu atmaksāt nebūs problēma, jo runa jau ir par lielāku summu īstermiņā. Tā darīt ir iespējams, bet nav ieteicams, īpaši, ja ienākumi nav pietiekoši lieli un skaidri paredzami.

 
 
Ja vajadzīga lielāka summa ko aizņemties, tad tradicionāli var iet uz banku un pieprasīt aizdevumu. Bankas pakalpojumi maksās, nāksies šķirties no procentiem, ko prasa par kredīta izsniegšanu. Parasti ir arī minimālais un maksimālais atmaksas termiņu laiks. Piemēram, no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem. Ko darīt situācijā, ja lielāka naudas summa vajadzīga uz īsu laiku? Un drīzumā to būs iespējams atmaksāt. Var aizņemties no bankas un kredītu atmaksāt ātrāk, bet tā pat, vienmēr būs jāmaksā procenti par kredītu. Otra iespēja ir izvēlēties vairākus ātros kredītus internetā.

 

Kāda ir iespēja aizņemties lielāku summu bez maksas?

Kredītu sniedzēju kompānijas piešķir aizdevumu arī tad, ja ir kādā citā bankā vai kredītiestādē paņemts kredīts. Protams, ja vien Tu neesi reģistrēts parādnieku sarakstos. Tā kā pagaidām ir atrastas 11 kredītu sniedzēju kompānijas, kuras piešķir kredītu bez komisijas procentiem, tad saskaitot kopā sanāk jau 2255 EUR.

Aizdevējs Maksimālais kredīts bez maksas Reģistrācijas maksa Vairak info
1000 eiro 0.01 EUR Vairāk info
3000 eiro 0 EUR Vairāk info
1000 eiro 0 EUR Vairāk info
2000 eiro 0.01 EUR Vairāk info
3000 eiro 0.01 EUR Vairāk info
500 eiro 0.01 EUR Vairāk info
1500 eiro 0.01 EUR Vairāk info


 

Kredītu var aizņemties līdz 30 dienām. Ja nav iespējams pēkšņi visus atmaksāt laikā, ātro kredītu termiņus var arī pagarināt.

Vai šāds risinājums tevi apmierina, pašam vien ir jāizvērtē. Reģistrējies vairākos kredītsniedzēju portālos un piesaki kredītus. Jābūt skaidri pārliecinātam, ka kredītu spēsi atmaksāt, jo summa ir liela. Un visām kredītiestādēm būs jāatmaksā uzreiz visi kredīti – 30 dienu laikā.

Esi gudrs un drosmīgs. Izmēģini veidu, kā nemaksāt lielus procentus arī lielākām naudas summām, ja nauda nepieciešama uz īsu laika posmu.

Aizņemies atbildīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.


 

Komentāri (2)

ludzu man kreditu 200 ls lai nopirktu aprikojumu darbam meza atdosu pec 2 menesi

Kredīts ir jāņem attiecīgo kredītu devēju mājas lapās. Ieteiktu aizņemties no SMSCredit te pat http://www.ic.lv. Pirmais kredīts būs bez maksas. Spiediet uz saites: Pirmais kredīts BEZ MAKSAS – 0% ! Atdod tik cik aizņēmies !

Raksti komentāru