Kredīta pagarināšana

0

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 19-12-2016

Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana ir veids, kā par pieņemamu summu atlikt aizdevuma atmaksas termiņa maksājumu. Kredīta pagarināšana ir lielākoties pieejama gandrīz visiem ātrajiem kredītiem. Pirms aizņemies, salīdzinot kredītus, mēs piedavājam uzreiz arī apskatīties, par kādām summām katra kompānija piedāvā kredīta pagarināšanu, lai veiksmīgāk pieņemtu lēmumu, pie kura aizdevēja aizņemties. Lielākoties kompānijas piedāvā kredītu pagarināt uz 7, 14 un 30 dienām. Uzzini cik reizes ir iespējams kredītu pagarināt, cik tas maksā, un kā labāk rīkoties, lai nepārmaksātu.

Šobrīd vairs nav iespējams kredītus pagarināt bezgalīgu reižu skaitu, jo kreditēšanas noteikumi paredz, ka maksimālā atmaksas summa ieskaitot kredīta procentus, pagarināšanu, soda procentus un citus maksājumus nevar pārsniegt 100% no sākotnējās aizdevuma summas, ja kredīta atmaksas termiņš nepārsniedz 3 mēnešus. Līdz ar to cilvēki vairs nevar nonākt apburtajā lokā, ka visu laiku nākas maksāt par kredīta pagarināšanu, bet no pamatsummas atbrīvoties nevar, jo tam nepietiek līdzekļu.

 
Tāpēc šobrīd aizdevēji piedāvā maksimums 2-3 reizes aizdevumu pagarināt, atkarībā no aizdevēja kompānijas. Ja aizdevumu pagarināšanas limits ir iztērēts, tad ir kompānijas, kas piedāvā aizdevumu atmaksāt ar ikmēneša maksājumu, nu jau dzēšot arī pamatsummu. Jo aizdevuma kompānijas grib atgūt savu aizdoto naudu un turpināt nopelnīt arī uz procentiem.

 
Ja laicīgi saproti, ka ar ātrā kredīta atmaksu galā tikt būs grūti, ka nāksies termiņu pagarināt vairākas reizes, iespējams, izdevīgāk ir uzreiz izvēlēties kredītu ar ikmēneša atmaksas iespējām vai patēriņa kredītu, lai uzreiz maksājot lēnām atbrīvotos no aizdevuma pamatsummas. Ja izvēlies šo ceļu, tad no paņemtās summas uzreiz nomaksā ātros kredītus, lai paliek tikai viens aizdevums ko atmaksāt.

 
Ja saproti, ka pagarināt vajadzēs tikai vienu, maksimums divas reizes, bet pēc tam noteikti varēsi visu kredītu uzreiz nomaksāt, tad pagarināšana noteikti būs izdevīgāka par soda procentiem vai lieku patēriņa kredītu. Pagarini atmaksas termiņu un nepaliec parādā, bet vispirms izvērtē savu finansiālo situāciju, lai pieņemtu pareizos lēmumus un pārmaksātu par kredītu pēc iespējas mazāk.

 

Raksti komentāru