Kredītkartes kredītlimits jeb overdrafts

0

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 19-06-2011

Kredītkartes kredītlimits jeb overdraftsBankas piedāvā ļoti daudz kredītkartes ar dažādiem nosacījumiem, bonusiem, atlaidēm un dažādām maksām par karšu izmantošanu. Kuru kredītkarti un kurā bankā izvēlēties? Kādus kredītlimitus jeb overdraftus piedāvā bankas? Kas ir izdevīgāks – ātrais kredīts internetā vai overdrafts? Kādas kredītkartes ar kādiem kredītlimitiem piedāvā nebanku aizdevēji?

Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk
hercuskarte.lv hercuskarte.lv Kredītlimits jeb kredītlīnija.
savacard.lv savacard.lv Kredītkarte ar overdraftu līdz 1500 EUR. Pirmās 30 dienas kredīta procentu likme - 0%.

Kuru kredīta karti izvēlēties ir izdevīgāk, ņemt ātro kredītu vai overdraftu bankā, ir atkarīgs no tā, kādi pakalpojumi tiek izmantoti. Katram cita kredītkarte var būt izdevīgakā. Cits vairāk ceļo, cits iepērkas noteiktās tirdzniecības vietās, cits neņem ārā skaidru naudu. Izvēlies sev piemērotāko kredītkarti.

Kredītkartes piedāvā arī bezprocenta kredītus (overdraftu). Bet ne visas kartes to piedāvā. Un par pašām kartēm ir arī jāmaksā. Tāpēc ātrais kredīts internetā bez maksas ir tik pieprasīts, jo ātri un bez procentiem var saņemt kredītu.

Kādas ir svarīgākās lietas izvēloties kredītkarti?

Maksa par karti – kāda kredītkartei ir gada maksa. Viena no svarīgākajām lietām. Īpaši, ja naudas apgrozījums ar karti nav īpaši liels.

Pakalpojumu maksas – dažas kredītkartes prasa noteiktu summu par pakalpojumiem. Piemēram, skaidras naudas izņemšana un citiem.

Kredītlimits (overdrafts) – ir kredītkartes, kas piedāvā izņemt vairāk naudu kā ir kontā. Viegls veids kā aizņemties. Svarīgi ir tas, kādi ir kredīta procenti par pārtērēto naudu. Neiedzīvojies overdraftā. Tā ik mēnesi samaksāsi procentus par pārtērētajiem naudas līdzekļiem. Ja nepieciešams vairāk aizņemties, tad svarīgi ir tas, kāds kredītlimits ir pieejams.

Atlaides pirkumiem – vai kredītkarte piedāvā atlaides pirkumiem, kurus Tu veic? Varbūt ir kāda karte, kuru izmantot atmaksāsies ietaupot naudu uz atlaidēm. Īpaši, ja ir kāda prece vai pakalpojums, kas tiek izmantots regulāri, un ir kredītkarte ar kuru šī prece/pakalpojums ir lētāks.

Atmaksa no pirkumiem – ir kredītkartes, kuras piedāvā procentu atmaksu no pirkumiem. Piemēram, Blue no American Express.

Procenti no pozitīva kartes atlikuma – ja Tev ir nauda, tad pat bez depozīta var saņemt vēl klāt naudu, ja tā ir Tavā kontā.

Komisijas maksa par pirkumiem – nemaksā komisijas maksu, kad iepērcies ar savu karti.

Bezprocentu kredīts un kredītbrīvdienas – ir kredītkartes, kas piedāvā kredītu bez procentiem. Pārliecinies, cik maksā šādas kartes. Iespējams, kāda no tādām Tev ir izdevīgākā. Vai varbūt ņem karti, kur kredīts ir uz ilgāku laiku un pieejamas arī kredītbrīvdienas.

Citas iespējas un bonusi – pārliecinies, cik kredītkarte ir pazīstama arī citās valstīs. Vai varēsi to pilnvērtīgi izmantot arī tur. Kādus vēl bonusus piedāvā kredītkarte. Dažādi bonusi ir ceļojumu apdrošināšana, viesnīcu rezervēšana u.c.

Izvēlies piemērotāko karti sev ar izdevīgu kredītlimitu (overdraftu). Aizņemies apdomīgi, izvērtē vai spēsi kredītu atmaksāt.


 

Raksti komentāru