Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

31

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 14-09-2012

kredits ar sliktu kreditvesturiTev ir nepieciešama nauda un Tu vēlētos kaut kur to aizņemties? Bet saņemt kredītu traucē slikta kredītvēsture? Ir jau mēģināts kādu kredītu pieteikt saņemot atteikumu? Nemet plinti krūmos. Ir gadījumu, kad tiek arī piešķirts ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Daudzi mūsu portāla lasītāji ir jautājuši, kur var aizņemties šādā gadījumā un nokļuvuši pie pozitīva rezultāta.
 
 

 

Slikta, negatīva jeb sabojāta kredītvēsture nav pasaules gals. Tas ir tikai apgrūtinājums aizdevuma vai līzinga saņemšanai. Drošu kredītu Jūs saņemsiet pret transporta līdzekļa ķīlu.

kredits-pret-transporta-lidzekla-kilu Saņem naudu 1 diena slaikā Kredīts līdz 90% no auto vērtības Uzzināt vairāk par kredītu pret auto ķīlu

Ja ķīlas nav, bet tomēr nauda ir nepieciešama, mēs iesakam vienkārši mēģināt pieteikt kredītu pie vairākiem kreditoriem. Katrs kreditors izvērtē katru klientu individuāli un bieži vien uzņemas arī lielāku risku, lai iegūtu sev jaunu klientu un ilgstošu uzticību.

Pieteikt kredītu

Kredītu pieteikšana notiek internetā. Līdz ar to tas ir ļoti ērti un ātri paveicams bez resursu tērēšanas. Ātro kredītu pieteikumus lielākoties izskata 15 minūtēs, kā arī reģistrācijas maksa ir ļoti simboliska, tikai 1 santīms, lai šādā veidā pārbaudītu, ka tiešām kredīta pieteicējs esi Tu. Tāpēc ērti vari pieteikt aizdevumu internetā pie visiem aizdevējiem ar cerību, ka kādā brīdī nepieciešamā nauda būs Tavā kontā.

Lai ērtāk pārskatītu pieejamās kredītu kompānijas, izmanto šo ātro interneta kredītu salīdzinājuma portālu. Kamēr gaidi atbildi droši jau iepazīsties ar nākošo piedāvājumu netērējot daudz laika.

Gadījumā, ja pūliņi ir veltīgi, tomēr būs jāaizņemas no kāda sava drauga. Gan jau ir kāds, kurš Jums uzticas un labprāt izlīdzētu grūtā brīdī. Bet bieži vien arī draugam nav uz rokas vai kontā šāda nauda, jo nebija ieplānota šāda vajadzība. Palūdz, lai draugs paņem kredītu uz sava vārda. Katrs kredītu pieteikums ir drošs un konfidenciāls. Tavam draugam nav jāraizējas, ja vien ir pārliecība, ka atdosi draugam aizdoto naudu.

Labākais ir tas, ka pirmais kredīts daudzās mājas lapās ir pieejams ar 0% maksu. Pat vēl labāk, ir iespēja nopelnīt.

Logo Uzņēmums Summa, ko var nopelnīt Uzzināt vairāk
Uzzini vairāk par iespējām nopelnīt: Pelni ar ātrajiem kredītiem


Šobdrīd nav iespējams nopelnīt piesaistot draugus.

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir pieejams, kā arī visas problēmas ir risināmas. Izmanto kredītu internetā un atrisini problēmas vai citas vajadzības. Aizņemies atbildīgi.


 

Komentāri (31)

ja man ir saistibas ar credit reform es tapat varu panemt kreditu

Droši mēģiniet pieteikt kredītu. Iespēja nav īpaši liela, ka iedos, bet mēģināts nav zaudēts. Iespējams izmantot arī kādu kredītu pret ķīlu, piemēram auto.

Protams, ka vari tas nau šķērslis, galvenais ir gribēšana paņemt kredītu un neatdot

ja man nav auto bet vajadzigs loti 50ls ko man darit

Apskati piedāvājumu: kredīts pret auto ķīlu.

Veletos iegut naudas aizdevumu. Bet diemzhel ta nu ir sanacis,ka ir sabojata kreditvesture.
Man vajadziga summa ir 100Ls uz laiku 1 menesis.
Vai tiesham nav iespeja shadu aizdevumu sanjemt?

Ir gadījumi, kad izsniedz kredītu arī ar sliktu kredīta vēsturi.

Iesakam šādā gadījumā mēģināt pieteikt kredītu http://www.ic.lv/kreditu-salidzinajums/ pie vairākām kompānijām pēc kārtas, jo, ja viena kompānija kredītu atsaka, tas nenozīmē, ka atteiks cita kompānija.

Veiksmi vēlot,
Internet Credit

labdien! Es vēlētos iegādāties auto,bet man nav tādas naudas. Vai ir iespēja aizņemties auto iegādei un tas auto kalpo kā ķīla?

Labdien. Ja Jums ir slikta kredītu vēsture, tad nav garantija, ka nauda tiks piešķirta, bet iesakam pamēģināt http://www.ic.lv/go/mogo.php
Būtu labi, ja Jums būtu vismaz 10% no auto vērtības.

Labdien! Velos uzzinat vai ir kada iespeja un kur sanemt kreditu 1500 euro uz laiku 36 menesi. Problema tada ka ir sabojata kreditvesture un nav ko iekilat,ir samera labi apmaksats darbs un esmu gatavs atdot kreditu ja iedos.
P.S Jau ieprieks paldies par atbildi!

Nau reali sanemt art sliktu kredit vesturi ja vel esi kredit reforma tas unreal…
Var visur aizpildit izsutit pietaikumus, Bet kamer piesakies aizsuti registracijas summas. VAr vispar bez naudas palikt ir kompanijas kas pat 5 euro prasa lai registretos.

Šādas kompānijas, kas par reģistrāciju prasa 5 EUR, nav mūsu sarakstā. Pārsvarā par reģistrāciju, ja tas ir kredīts internetā, tiek prasīti tikai 0.01 EUR, kā apliecinājums par to, ka esi tas, par ko uzdodies.

Labdien!
Man ir tāda diezgan sarežģīta situācija.
Savā laikā,jaunības dullumā saņēmos kredītus,bet nebija iespējas at maksāt.
Tagad ir pienācis brīdis,ka gribētu tos kaut kādā veidā apvienot,lai visus parādus nomaksātu,un paliktu tikai viens kredīts ko maksāt.
Bet lieta tāda,ka nav man ķīlas,nav auto,nav dzīvokļa,jo pie lielākām summām prasa ķīlu.
Ne vienu reizi vien,meklējot palīdzību esmu uzķērusies uz krāpniekiem,tāpēc tā man ir mācība,ka nedrīkst pārskaitīt priekšapmaksas.
Vai manai situācijai ir kāds risinājums???

Ja kredītvēsture jau ir sabojāta, tad galvenais maksāt tikai parādu piedziņas kompānijai. Pārmaksa nevar būt vairāk kā 100%, tātad 2 reizes vairāk kā aizņēmies. Parādu piedzinējiem vēlams maksāt kaut vai nedaudz, bet regulāri. Izrādam vēlmi atmaksāt kredītu un tiekam ar parādiem galā.

Nevelos jus visus sarugtinat,bet man bija creditreform paradi. Esmu nomaksajusi un tapat neviena no sim kompanijam neaizdot pat 50eur. Kur tad ir tas ka dod ar sliktu kreditvesturi? Ja nav kilas tad pat 1eur neviens nedos. Un neskatas ka tev ir darbs.

Zinu gadījumus, kad ir bijusi parādu piedziņa no Creditreform. Pēc parādu nomaksas no parādnieku reģistra persona tika izņemta ārā. Kā to izdarīt mēs painteresēsimies, kā arī iesaku painteresēties Jums.
Tagad personai kurai bija piedziņa no Creditreform atkal tiek izsniegti SMS kredīti.

Ja man vajadzīgs kredīts uz 3000 Eiro, bet man pagaidam ir saistības ar citām kredītkompānijām, vai ir iespējams saņemt kredītu? Paldies.

Šādā gadījumā ir pieejams kredīts pret auto ķīlu: http://www.ic.lv/kredits-pret-auto-kilu/

Sveicinati!Esmu izmeginajusi visur:bigbank, credit24,sms, open, vivus.lv utt, visi atsaka. nav man kilas ko iedot, bet labi zinu ka varu atdot pusgada laika summu ko velos aiznemties. kam, lai vel prasa?nav ne jausmas.

Mūsu kredītu salīdzināšanas datu bāzē ir vairāk kā 20 kredītu kompānijas. Salīdziniet aizdevējus, lai atrastu kompāniju, kas kredītu varētu izsniegt http://www.ic.lv/

sveiki,man bija ilgstoši neatdoti kredīti,esmu parādnieku sarakstos pie vairākiem piedzinējiem,BET šobrīd man pilnīgi visi kredīti ir nomaksāti,kā arī alga konta ikmēnesi ap 900euro-tad cik liela man ir iespēja,ka es saņemšu vairākos ātrajos kredītos ?ķīlas nav,bet ir neoficiāli papildus ienākumi,kas dod iespēju atmaksāt visus ātros ko vēlos paņemt ka arī ilgtermiņa kredītus.LŪDZU PALĪDZIET

Sveiki visi, kam ir negatīva kredītvēsture un kam nav!
Tātad padalīšos ar savu stāstu un pieredzi:
Man ir 24 gadi – strādājusi neesmu nekad, sēžu mājās, audzinu bērniņu.
Pirmoreiz draugs ieteica aizņemties SmsCredit.lv – uzspiedu sākumā 50,00 LVL, bet ieskaitīja 200.00 LVL. Protams atpakaļ neskaitīju – iztērēju savām vajadzībām. Pēc laika atmaksāju un mana summa palielinājās uz 450.00 LVL. Kad devos uz ārzemēm paņēmu tos 450, bet atdot nespēju, jo ārzemēs darbs izjuka (mani apkāsa).
Atbraucu mājās ar tukšām rokām – nolēmu vēl kkur paņemt: nākamais opencredit – tur paņēmu 150.00 LVL, neatdevu, nākamais – atrais.lv uz dullo svētdienas dienā uzspiedu 150.00 eur un jā – ieskaitīja…!
Tas jau sāk palikt interesanti: iegāju crediton – tur arī iedeva 200.00 eur, tad vivus un ondo pa 100 eur. Normāli ne?
Viss – kredītvēsture netīra, summas saaugušas…

Tad kādā vecgada vakarā iedomājos veikalā paņemt portatīvo uz nomaksu, iegāju un tā arī pateicu, ka esmu bezdarbniece, vienīgais kur esmu strādājusi – 100latniekos! 😀 Pārdevējs ierakstīja summu 150 un man piešķīra datoru! (Uno līzings)…

Ja ir dators, vajag internetu – Zvanam Lattelecom un piesakām: JĀ, Ir!!! Atbrauca onkulīts pieslēdza.

Pārvācos dzīvot citur, protams internetu līdzi nevar paņemt, nemaksāju un neatteicos jo līgums ta uz 2 gadi! summa aug vēl joprojām.

Vajag tādu internetu kuru var ņemt līdzi – Tele2 rūterīts! Iebraucu pa ceļam, nokopēja pasi un viss – rūterīts rokā!

Nomo- Tv sagribējās ar Wifi. Arī pie tā tiku.

A, vēl aizmirsu vienu starpā ielikt – Ferratum, bet tur iedeva vien 40.00 Eur, kurus laicīgi atdevu jo nereālā komisija!!!

Protams visi augstāk minētie nav melnajā sarakstā, ir arī tekošie, bet lielākā daļa no tiem ir nesamaksāti…

Pašlaik esmu pie tāda risinājuma- sazinājos ar SE Finance, kas ir pārkreditēšanas kompānija: savus nesamaksātos kredītus apvienošu vienā, sastādīšu maksājuma grafiku un ceru no tā visa tikt vaļā! 🙂

*Nejau kompānijas skatās darba vietu, nejau kredītvēsturi, BET visiem ir dienā pieļaujamais limits ko drīkst izsniegt: vot i zīlē vai tiksi starp laimīgajiem!:))

labdien..man ir steidzigi nepieciesami 365 Eur..nezinu ko darīt esmu ar sliktu kredit vesturi..ir darbs un ir pensija …man ir 60 gadi …kredits vajadzigs ,,kursiem un biznesa apsaksanai ..ja nav nauda neko nevaru atrisinat….ko man dfarit vai jus variet man palidzet ?kur griezties..pamazam atdodu ari kreditu iekavejusos 30 eur menesi ..paldies jums ,

Labdien! Man ir slikta kredit vesture.Veletos panemt kreditu,lai nomaksatu paradus un dzestu sabojato vesturi. Vai tas ir iespejams?Ar piedzinu kompanijam ir problemas,piem: creditreform es visu nomaksaju jau 2 gadus atpakal,bet peksni nesen uzradas kaut kads parads ap 100 eiro par to pasu. Un vini ta dara jau otro reizi.Ka tas jasaprot??? Tad labak maksat tiesi kompanijai no kuras aiznemos naudu,nevis paradu piedzinu kompanijai.

Arī šādā gadījumā vienīgais pieejamais variants būtu pret ķīlu, piemēram pret auto ķīlu http://www.ic.lv/kredits-pret-auto-kilu/

sveiki ka varu panemt ja man nav auto utt neka bet saku stradat visu oficiali un ka saku agrak sacakareju kredit vesturi.

Sveiki. Šādā gadījumā vienīgā iespēja ir pieteikties kredītam. Katra kompānija pieteikumu izskata individuāli un izvērtē, vai kredītu apstiprināt. Nevajag atmest rokas pie pirmā atteikuma.

Sveiki. Esmu creditreform jau divus gadus. Šobrīd esmu jau vienojies par atmaksas nosacījumiem utt. Un jau kādu pusgadu maksāju. Šobrīd ir tā ka nevaru vēl joprojām nekur ne no vienas bankas , neviens ātrais kredīts neizsniedza pat 100eiro aizdevumu. Lūk tā tas ir. Neiespējami.

Sveiki! Manu kreditu kopeja summa sasniedz 8000 eiro. Bai ir kada garantija ka varetu vinus ari dabut. Nu jau pys otru menesi esmu kredit reforma.

velos uzzinat kapec nedot kreditus ja sanemu bernu pabalstus ap 100 eiro? esmu meginajusi bet atsaka, jo nauda tiesam vajadziga.

Jo 100 EUR ir nepietiekoši, lai saņemtu aizdevumu. Cilvēkam nepieciešams iztikas minimums.

Raksti komentāru