Kredīts bez darba vietas

24

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 17-03-2011

Kredīts bez darba vietasVai tiek izsniegti kredīti, ja nav darba vieta?

Ātrais kredīts internetā ir pieejams pat tad, ja esi bez darba. Interneta aizdevumiem netiek prasītas nekādas izziņas vai citi dokumenti, kas apliecinātu, ka esi strādājošais. Līdz ar to, šī informācija netiek pārbaudīta. Kredīts bez darba vietas ir pieejams tik pat brīvi kā tiem kam ir darbs. Ātro kredītu sniedzējiem nav pieejas personas datiem par to, lai uzzinātu vai Tu strādā vai nē. Līdz ar to arī bezdarbniekiem ir piejams pirmais kredīts bez procentiem līdz 300 EUR uz 30 dienu atmaksas termiņu. Iespējams aizņemties arī vairāk, līdz pat 3000 EUR.


Ja vēlies saņemt ātro kredītu, rīkojies tā pat kā tie, kam ir oficiāla darba vieta. Salīdzini cenas un izvēlies izdevīgāko. Vienīgi atceries, ka patēriņa kredītu un kredīti bankās gan nebūs pieejami.

interneta kreditu salidzinajums

Kāpēc arī Tev pienākas nauda:

  • Pirmkārt, izsniedzot ātros kredītus nav iespējams izkontrolēt to, vai cilvēks strādā vai nē, un kādi ir viņa ienākumi;
  • Otrkārt, ja nav pastāvīgs, oficiāls darbs, tas nenozīmē to, ka nav ienākumi. Līdz ar to nav pamata nepiešķirt īstermiņa kredītu;
  • Treškārt, dažkārt tiek prasītas bankas izdrukas, kuru īstumu regulēt ir nereāli.

 
Interesējoties pie pašiem aizdevējiem, vai varēšu aizņemties tad, ja man nav darba, viennozīgi pozītīvu atbildi izteica SMSCredit ātro kredītu kompānija.

Piesaki kredītu pie SMSCredit.lv arī, ja nav darbs šeit ->.

 

Galvenais ir tas, lai nav sabojāta kredītvēsture. Tas paredzēts priekš tam, lai, ja kāds nemaksā savus rēķinus, aizņemas un kredītus neatmaksā, nevarētu paņemt jaunu kredītu. Vēl tiek pārbaudīti gadi, vai esi atbilstošajā vecuma intervālā. Ātrie kredīti Latvijā tiek izsniegti no 18 – 72 gadiem.

Pirmajā reizē parasti izsniedz mazākas summas – apmēram minimālās mēnešalgas apmērā, lai pārbaudītu klienta godīgumu. Parasti, ātrie kredīti tiek atmaksāti vienā maksājumā, jo netiek izsniegtas lielas naudas summas, bet ir iespējams arī dalīt maksājums. Liela naudas summa, kur nepieciešami dokumenti par kredīta izsniegšanu, gan netiks izsniegta, ja nebūs oficiāli dokumenti par pastāvīgiem ienākumiem, vai šādi dokumenti nebūs Tavam galvotājam.

Jautājumus par to, kam kredīts ir vajadzīgs un vai patiešām ir nepieciešamība aizņemties, neviens neuzdos. Bet iesakām kredītu ņemt tikai tad, ja tas ir patiešām nepieciešams un to spēsiet atmaksāt. Ja kredīts ir nepieciešams darba uzsākšanai, tad kredīta paņemšana ir ļoti pamatota, šādos gadījumos cilvēki ir jāatbalsta. Dažkārt gadās patiešām neatliekamas situācijas, kuru gadījumos aizņemšanās arī ir ļoti pamatota. Piemēram, veselība, izglītība utt.

Izvērtē savus ienākumus. Ja tev ir pastāvīgi ienākumi, tad aizņemies droši. Atdosi no plānotajiem pastāvīgajiem ienākumiem. Ja pastāvīgu ienākumu nav, tad aizņemies tikai tad, ja esi drošs, ka mēneša laikā nauda būs un kredītu varēsi atmaksāt. Kredīta pagarināšana ir iespējama, bet tā ir par maksu. Esi atbildīgs par paņemto kredītu, atmaksā laikā, un nekādas problēmas nebūs. Atdosi tik pat naudu, cik iedeva kredīta devējs, ja tas ir pirmais kredīts bez procentiem. Atkārtotais kredīts tajā pašā kompānijā būs nedaudz jāpārmaksā, bet šobrīd cenas ir patiešām pieņemamas.

Ātrais kredīts internetā ir pieejams, ja ir darbs, gan arī bez darba. Nav nekādas atšķirības no ātro kredītu devēju puses. Vienīgi, plāno pats, vai kredītu spēsi atmaksāt. Aizņemies atbildīgi. Aizdevums bez darba vietas – atver ceļu jaunām iespējām.


 

Komentāri (24)

Labdien. Vai pie Jums ir iespejams saņemt kredītu ja ir bojāta kredītvēsture ?

Sveiki. Diemžēl ar bojātu kredītvēsturi kredītus neizsniedz.

Es saprotu jūs,ka neizsniedz ja ir bojāta kredītvēsture,bet vina ir bojāta,jo cilvēki paliek bez darba. Un dazreiz tiešām ir vajadzīga ta pirmā naudiņa darba uzsākšanai 🙁 bet nav iespējas nekur to iegūt.

Ja kredītvēsture ir sabojāta, tad var aizņemties daudz un dažādās iestādēs pretim dodot ķīlu.

Jāsamierinās ir ar to, ka kredītdevēji nav labdarības organizācijas un kā jebkurš uzņēmums cenšas nopelnīt. Līdz ar to izsniedz kredītus tikai personām, kas iepriekš visus kredītus ir nomaksājuši noteiktajā termiņā.

Pēdējā laikā ātrie kredīti tā jau ir palikuši ļoti lēti, pieejami daudz 0% pirmie kredīti.

vai ir iespejams sanemt krediitu bez oficalas darbavietas,bet ar tiru kreditvesturi? Kur tas iespejams?

Jāpiesakās kredītam, darba vieta nav jānorāda. Jebkurā no ātro kredītu pakalpojumu sniedzējiem.

Labdien , sakiet ludzu , ja mans virs sanem algu divas dalas, vinu oficiali ka no firmas, 2 dalu no prieksnieka , viss iet caur banku, izzina 6 menesa alga ir mazak, tad nozime ka vins nevar dabut Prima kreditu, paldies,

Labdien,

Ātrajiem kredītiem izziņas netiek prasītas. Un ja ir darbs, tad droši piesakiet kredītu, tad, ja tas ir nepieciešams un esat pārliecināti, ka spēsiet atmaksāt.

Sveiki! Man ir 21 gads, nav darba vietas…Kas man jādara lai dabūtu kredītu uz 30 dienam?

Jāpiesakās kredītam, darba vieta nav jānorāda.

Sveiki! vai pie jums aizņemoties lielāku summu kreditu var noslēgt atmaksas termiņu? Piemēram no 1 līdz4 gadi?

Sveiki. Jā, ārī šādi kredīti ir pieejami. Izvēlies salīdzinātājā sev vēlamo atmaksas laiku un izvēlies izdevīgāko kredītu.

Sveiki, kā tieši notiek pieteikšanās kredītam un vai man dos, ja pasei beidzies derīguma termiņš? Darbs ir, 100% spēšu atmaksāt.

Izvēlieties kādu no aizdevējiem mūsu salīdzinātājā un piesakieties kredītam aizdevēja mājas lapā. Pase nav nepieciešama. Lai identificētu to, ka tiešām esat tas, par ko uzdodaties, Jums būs jāpārskaita 0.01 EUR no sava bankas konta.

Ja Jums nav darba vieta, izmantojat kādu kredītdevēju, kas naudu izsniedz 15 min. laikā. Piemēram, smscredit, credit24 vai citu, jo šādiem kredītiem darba vieta netiek pārbaudīta.

vai es varetu aiznemties kreditu,bet atdot par trijiem menesiem

Jā, šādi aizdevumu ir pieejami. Iesakam izmēģināt kādu no šiem kredītiem, kas ir ar ikmēneša atmaksu:

http://www.ic.lv/vivus-paterina-kredits/
http://www.ic.lv/credit24-atrais-kredits-interneta/

Labdien. ir tads jautajums/ ja nav oficiala darba bet ienakumi ir un vini ir 100% katru menesi ap 700 euro, bet valstij to nevar pieradit, jo skaitas neoficiali. un piemeram mums vajadzetu kreditu ar summu kautkur 3000 euro uz visma 60 menesiem, auto iegadej, un ar iepeju ka atdots tiks atrak. Un ari tas ka zinam ka jau tiesam no si gada marta vidus stajos oficiala darba

Te var dabut kreditu no 19 gadiem!!

Kredītu ir iespējams saņemt no 19 gadiem, bet tikai tad, ja ir oficiāli ienākumi. Vai arī kredīts tiek nodrošināts ar ķīlu. Informācija par kredītu, kas pieejams jau no 19 gadu vecuma ir atrodama mūsu rakstā:

http://www.ic.lv/kredits-no-19-gadiem/

Vai iespējams saņemt lielākas summas piem.3000 kredītu uz kādiem 3 gadiem? Bet lieta tāda, ka pēdējos 2 mēnešus saņēmu bezdarbnieka pabalstu un tagad paņēma mani atpakaļ tai pašā darba vietā.

Var dabut kreditu no 18 gadiem?

Sveiki! Vai ir iespeja sanemt kreditu bez ienakumiem ? Un kura vieta var sanemt ?

Aizdevumu bez ienākumiem saņemt nevar, jo ir nepieciešami ienākumi tā atmaksai. Kredītu var saņemt, ja ienākumi ir, kaut arī tie nav officiāli.

Aizdevumiem līdz 425 EUR nav jāpierāda atmaksas spējas. Uzņēmumi uzticas Jūsu ienākumiem, kurus norādāt aizdevuma pieteikumā.

Raksti komentāru