Kredīts bez maksas

1

Rakstījis admin | Kategorijas Akcijas, Kredīti bez maksas | Datums 02-01-2011

SMS kredits bez maksas

Kredīts bez maksas ir daudzu ātro aizdevēju īpašais piedāvājums. Pirmais bezmaksas kredīts parādījās jau vairākus gadus atpakaļ un to piedāvāja SMSCredit kompānija. Nepalaid garām iespēju saņemt pirmo aizdevumu bez maksas arī Tu. Tagad jau līdz pat 300 eiro tiek piedāvāti daudz un dažādi kredīti ar 0% maksu. Labākās akcijas tad, ja steidzami nepieciešama nauda.

Uzņēmums Pirmais
bez maksas
Bezmaksas
kredīts līdz
GPL pirmajam
kredītam
Reģistrācijas maksa Bonuss
par piesaistītu draugu
Saņemt naudu

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
1000 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
1000 eiro 0% 0 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
3000 eiro 0% 0 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
1500 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Uzzināt vairāk
500 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Tā kā cilvēku interese par šādiem piedāvājumiem ir tikai augusi, ir savairojušās kompānijas, kuras turpina izsniegt kredītus, kur jāatdod ir tik, cik aizņēmies. SMSCredit ir pirmā, kura piedāvā 0% kredītu, līdz ar to ir ļoti iecienīta ātro kredītu ņēmēju vidū. Bet tā kā daudzi šo iespēju jau ir izmantojuši, īpašas iespējas paveras citiem aizdevējiem.

Apskati kuru kompāniju ātrais aizdevums ir bez maksas šeit ->.
 

Pēdējās aptaujas liecina par to, ka tieši bezmaksas aizdevēju kompānijām ir vislabākās atsauksmes Latvijā, jo ir palīdzējušas ne vienam vien cilvēkam, īpašas sajūtas ir tad, ja cilvēks ir bijis grūtībās un nauda tiešām lieti ir noderējusi.

Tām kompānijām, kurām pirmais kredīts ir bez maksas, ir ļoti strauji pieaudzis jauno klientu skaits. Lieliska un izdevīga akcija. Cilvēki prot novērtēt izdevīgākos piedāvājumus un piesakas tiem. Galvenais noteikums ir naudas atmaksa norādītajā laikā, tad nekādas problēmas un pārmaksas nebūs.

 
 

Kredīts bez maksas pieejams visu dienu no jebkuras vietas Latvijā.

 

Kredīts ir pieejams no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā. Tik ilgu darba laiku nodrošina iepriekš pieminētā kompānija – SMSCredit. Ļoti ilgs darba laiks cilvēku ērtībai. Jebkurā dzīves situācijā steidzīgi var savajadzēties naudu. Ātrs aizdevums ir pieejams katru dienu. Iesakam reģistrēties jau šodien, arī pat tad, ja nauda nav vajadzīga steidzami, jo pēc tam varēsi to saņemt pat neatrodoties pie datora. Nosūtīsi vienu SMS, un kredīts tiks pieteikts. Kredīta piešķiršana tiek izvērtēta 15 minūšu laikā un pozitīvā gadījumā nauda uzreiz tiek ieskaitīta bankas kontā.

 
 

SMSCredit statistika un novērtējumi kopš piedāvā bezmaksas kredītu.

 

Pēdējā laikā cilvēki kredītus ņem apdomīgāk. Vairāk plāno savus tēriņus. Cilvēki aizņemas arī mazākas summas un uz mazāku periodu. Ar vien mazāk paliek neatmaksāto kredītu skaits. Cilvēki ir kļuvuši gudrāki, un tā ir pozitīva tendence Latvijas ekonomikā. Līdz ar to ir iespējams piedāvāt izdevīgas akcijas klientiem.

Visvairāk kredītu tiek izsniegti Rīgā, bet pārējā Latvijā arī ir pieprasījums pēc ātrajiem kredītiem. Kredīti tiek izsniegti gan cilvēkiem citās Latvijas pilsētās, gan laukos.

Vairums jeb 85% no SMSCredit akcijas laikā jaunajiem izsniegtajiem kredītiem tika ņemti uz vienu mēnesi un populārākā summa, kuru aizņēmās 70% kredītņēmēju bija 100 latu, kas joprojām ir populārākā aizņēmuma summa (150 EUR). Tāpat ir pieeaugums arī citu summu aizņēmumiem. Kredītus ar vien biežāk izmanto arī sievietes. Kā nekā, pirmais kredīts ir bez maksas. Tu neko nepārmaksā. Ārī taupīgāki cilvēki var izmantot šo lielisko iespēju.

 

Par SMScredit.lv

SMScredit.lv ir vadošais uzņēmums Latvijas īstermiņa kredītu nozarē ar ļoti lielu klientu skaitu. Uzņēmums darbojas no 2008.gada. Īstermiņa aizdevumam pieteikties var 7 dienas nedēļā no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā, sūtot sms, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai sūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila internetā. Pieteikumu izskata un pieņem lēmumu ļoti īsā laika periodā. Piesaki kredītu un nauda kontā būs 15 minūšu laikā.

Pirmais kredīts BEZ MAKSAS – 0%!

 

Komentāri (1)

Uzticos jau šai kredītkompānijai vairākus gadus. Problēmas nav bijušas, jo esmu apzinīga un naudu atmaksāju laikā. Ja neesat vēl izvēlējušies, kurā kompānijā aizņemties, tad šis noteikti ir labs piedāvājums. Kredits bez maksas pirmajā reizē patiešām tiek piedāvāts.

Zinu, ka ir arī sliktas atsauksmes, bet parasti tas ir saistīts ar to, ka nauda nav atmaksāta laikā. Tad gan procenti ir diezgan augsti.

Raksti komentāru