Kredīts bez maksas

1

Rakstījis admin | Kategorijas Akcijas, Kredīti bez maksas | Datums 02-01-2011

SMS kredits bez maksas

Kredīts bez maksas ir daudzu ātro aizdevēju īpašais piedāvājums. Pirmais bezmaksas kredīts parādījās jau vairākus gadus atpakaļ un to piedāvāja SMSCredit kompānija. Nepalaid garām iespēju saņemt pirmo aizdevumu bez maksas arī Tu. Tagad jau līdz pat 300 eiro tiek piedāvāti daudz un dažādi kredīti ar 0% maksu. Labākās akcijas tad, ja steidzami nepieciešama nauda.

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par VIASMS.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 350 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

ViaSMS ir viena no populārākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā. Tiek piedāvāts īpašais piedāvājums - pirmais aizdevums bez maksas līdz 3000 EUR. Kompānija regulāri piedāvā arī citas loterijas un dāvanas. Tiek atbalstīti arī studenti, kuriem bez darba vietas tiek piedāvāti aizdevumi.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 6.29 EUR kopā 106.30 EUR
GPL 110%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 100.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.

Tā kā cilvēku interese par šādiem piedāvājumiem ir tikai augusi, ir savairojušās kompānijas, kuras turpina izsniegt kredītus, kur jāatdod ir tik, cik aizņēmies. SMSCredit ir pirmā, kura piedāvā 0% kredītu, līdz ar to ir ļoti iecienīta ātro kredītu ņēmēju vidū. Bet tā kā daudzi šo iespēju jau ir izmantojuši, īpašas iespējas paveras citiem aizdevējiem.

 

Apskati kuru kompāniju ātrais aizdevums ir bez maksas šeit ->.
  

Pēdējās aptaujas liecina par to, ka tieši bezmaksas aizdevēju kompānijām ir vislabākās atsauksmes Latvijā, jo ir palīdzējušas ne vienam vien cilvēkam, īpašas sajūtas ir tad, ja cilvēks ir bijis grūtībās un nauda tiešām lieti ir noderējusi.

Tām kompānijām, kurām pirmais kredīts ir bez maksas, ir ļoti strauji pieaudzis jauno klientu skaits. Lieliska un izdevīga akcija. Cilvēki prot novērtēt izdevīgākos piedāvājumus un piesakas tiem. Galvenais noteikums ir naudas atmaksa norādītajā laikā, tad nekādas problēmas un pārmaksas nebūs.

 
 

Kredīts bez maksas pieejams visu dienu no jebkuras vietas Latvijā.

 

Kredīts ir pieejams no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā. Tik ilgu darba laiku nodrošina iepriekš pieminētā kompānija – SMSCredit. Ļoti ilgs darba laiks cilvēku ērtībai. Jebkurā dzīves situācijā steidzīgi var savajadzēties naudu. Ātrs aizdevums ir pieejams katru dienu. Iesakam reģistrēties jau šodien, arī pat tad, ja nauda nav vajadzīga steidzami, jo pēc tam varēsi to saņemt pat neatrodoties pie datora. Nosūtīsi vienu SMS, un kredīts tiks pieteikts. Kredīta piešķiršana tiek izvērtēta 15 minūšu laikā un pozitīvā gadījumā nauda uzreiz tiek ieskaitīta bankas kontā.

 
 

SMSCredit statistika un novērtējumi kopš piedāvā bezmaksas kredītu.

 

Pēdējā laikā cilvēki kredītus ņem apdomīgāk. Vairāk plāno savus tēriņus. Cilvēki aizņemas arī mazākas summas un uz mazāku periodu. Ar vien mazāk paliek neatmaksāto kredītu skaits. Cilvēki ir kļuvuši gudrāki, un tā ir pozitīva tendence Latvijas ekonomikā. Līdz ar to ir iespējams piedāvāt izdevīgas akcijas klientiem.

Visvairāk kredītu tiek izsniegti Rīgā, bet pārējā Latvijā arī ir pieprasījums pēc ātrajiem kredītiem. Kredīti tiek izsniegti gan cilvēkiem citās Latvijas pilsētās, gan laukos.

Vairums jeb 85% no SMSCredit akcijas laikā jaunajiem izsniegtajiem kredītiem tika ņemti uz vienu mēnesi un populārākā summa, kuru aizņēmās 70% kredītņēmēju bija 100 latu, kas joprojām ir populārākā aizņēmuma summa (150 EUR). Tāpat ir pieeaugums arī citu summu aizņēmumiem. Kredītus ar vien biežāk izmanto arī sievietes. Kā nekā, pirmais kredīts ir bez maksas. Tu neko nepārmaksā. Ārī taupīgāki cilvēki var izmantot šo lielisko iespēju.

 

Par SMScredit.lv

SMScredit.lv ir vadošais uzņēmums Latvijas īstermiņa kredītu nozarē ar ļoti lielu klientu skaitu. Uzņēmums darbojas no 2008.gada. Īstermiņa aizdevumam pieteikties var 7 dienas nedēļā no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā, sūtot sms, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai sūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila internetā. Pieteikumu izskata un pieņem lēmumu ļoti īsā laika periodā. Piesaki kredītu un nauda kontā būs 15 minūšu laikā.

Pirmais kredīts BEZ MAKSAS – 0%!

 

Komentāri (1)

Uzticos jau šai kredītkompānijai vairākus gadus. Problēmas nav bijušas, jo esmu apzinīga un naudu atmaksāju laikā. Ja neesat vēl izvēlējušies, kurā kompānijā aizņemties, tad šis noteikti ir labs piedāvājums. Kredits bez maksas pirmajā reizē patiešām tiek piedāvāts.

Zinu, ka ir arī sliktas atsauksmes, bet parasti tas ir saistīts ar to, ka nauda nav atmaksāta laikā. Tad gan procenti ir diezgan augsti.

Raksti komentāru