Kredīts bez procentiem

3

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 08-01-2011

Kredits bez procentiemKredīts bez procentiem šobrīd pieejams līdz 300 eiro. Pietiekoši liela naudas summa, lai veiktu arī kādu lielāku pirkumu, norēķinoties reāli par to tikai no nākošās algas. Bezprocentu kredīts ir pieejams jau no 18 gadu vecuma un to var saņemt ar interneta starpniecību. Jāpiebilst, ka lielāko tiesu šāds aizdevuma nosacījums ir pieejams tikai jaunajiem klientiem pie attiecīgā aizdevēja. 0% aizdevums palīdzēs Tev sagaidīt nākošo algu bez raizēm. Uzzini kuras kompānijas piedāvā aizņemties bez pārmaksas līdz 100, 200 un līdz pat 300 eiro.

 

 

interneta kreditu salidzinajums
 

 

Kredīts bez procentiem ir īpašs ar to, ka var aizņemties pirmajā reizē līdz pat 300 EUR un jāatmaksā būs tieši tik pat. Lai apskatītu visus piedāvājumus, izmantojiet kredītu salīdzinātāju. Salīdzinātājā iestādiet nepieciešamo naudas summu, bet tādu, kas nav lielāka par 300 eiro. Iestādiet arī dienu skaitu, iesakam izvēlēties 30 dienas, jo tad būs ilgākais atmaksas laiks tiem pašiem 0%. Aizdevuma atmaksu iespējams veikt arī ātrāk.

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 200.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 12.58 EUR kopā 212.59 EUR
GPL 110%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 200.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.
300 eiro pašlaik ir lielākais 0% piedāvājums ātro kredītu jomā Latvijā. To piedāvā tādas kompānijas kā OpenCredit un SMSCredit. Citas kompānijas piedāvā aizņemties bez maksas tikai līdz 150 eiro vai 200 eiro. Tāpēc, ja nepieciešams lielākais ātrais aizdevums, tad šīs kompānijas tam varētu būt ļoti piemērotas. Kredīts līdz 300 EUR, protams, netiks izsniegts ikvienam, jo tiek veikta kredītvēstures pārbaude un citi riska noteikšanas darbi, bet mēģināts nav zaudēts. Iespējams, Tev pirmajā reizē piedāvās mazāku summu, bet tā pat pietiekošu Tavām vajadzībām. Ja vajaga vairāk, piesaki aizdevumu vairākās kompānijās un saņem to bez maksas. Ja esi strādājošais ar pastāvīgiem ienākumiem bez iepriekš sataisītiem parādiem, tad kredītu droši, ka Tev izsniegs.

 

Kas var aizņemties kredītu bez procentiem?

 
 • Ja neesi vēl aizdevēja klients, Tev ir dota tāda iespēja. Ja esi jau, diemžēl, bez maksas aizņemties šajā kompānijā iespējams nebūs. Tikai pirmais kredīts ir bez procentiem. Tādā gadījumā izvēlies kādu citu aizdevēju, kam ir šāds 0% kredīts;
 • Tev ir jābūt datoram ar interneta pieslēgumu, lai vari veikt aizdevuma pieteikumu, kā arī bankas kontam, kurā nauda tiks ieskaitīta. Vēl Tavā kontā jābūt vismaz 1 santīmam, lai pārskaitītu to aizdevējam Tavu personas datu nosūtīšanai;
 • Tev ir jābūt vecumā no 18 – 75 gadiem.
 

Ar ko īpašs ir SMSCredit un Kredits7 kredīts bez procentiem?

 
 • Jo tiek piedāvāti bezmaksas aizdevumi. Atdod tik, cik aizņēmies. Izmanto šādas iespējas. Un piedāvātā summa ir līdz 300 eiro bez procentiem;

Katru pieteikumu, gan izskatīs individuāli, jo lielākām summām ir stingrāka pārbaude par to, vai kredītu piešķirt vai nē. Ja neizdodas saņemt naudu no Kredits7 vai SMSCredit, apskati vēl cits uzticamus un ērtus bezprocentu aizdevējus, kas šobrīd arī jau pirmajā reizē piedāvā līdz 200 vai 250 eiro.

 

Bezprocentu kredīti internetā apskatāmi šeit ->
 

 

Atceries, ka ātro kredītu kompāniju prioritāte nav peļņas iegūšana uzreiz no tevis. Viņu vēlme ir sadarboties ar tevi ilgtermiņā, lai piedāvātu tev vislabākos pakalpojumus īstajā brīdī par iespējami lētāku cenu. Ilgtermiņā ieguvēji būsiet abi. Tu saņemsi naudu, kad tā būs visvairāk nepieciešama, viņi saņems nelielu peļņu par katru atkārtoto kredītu. Tāpēc aizņemies droši, īpaši pirmajā reizē bez procentiem.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu.


 

Komentāri (3)

kam trūkst naudiņas, droši ienāk un aizņemās 🙂

velos aiznemties kreditu. paldies!

Izvēlieties kādu no bezprocentu kredītiem un piesakiet aizdevumu. Pecīzs pieteikšanas apraksts būs individuāls katra aizdevēja mājas lapā. Aizdevums bez procentiem ir pieejams 15 minūšu laikā.

Raksti komentāru