Kredīts no 19 gadiem

4

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti no 18 vai 19 gadiem | Datums 19-03-2011

kredits no 19 gadiemTev ir 19 gadi? Kredīts no 19 gadu vecuma ir pieejams 2 kompānijās. Lielākā daļa ātro aizdevēju kredītu izsniedz tikai no 20 gadiem, kas piedāvā arī kredītu bez procentu maksas. Tāpēc, ja Tev ir kāds vecāks draugs, iespējams, viņš var aizņemties Tavā vietā izdevīgāk. Ja Tev ir 19 gadi, vari saņemt 1. kredītu par 1 eiro līdz 300 eiro uz atmaksu līdz 30 dienām. Ja nepieciešams kredīts ar ikmēneša maksājuma grafiku, to Jūs arī varat saņemt jau no 18 gadiem, ja ir darba vieta, vai arī varat saņemt kredītu pret auto ķīlu.

 

Ja lasi šo rakstu, tev visdrīzāk ir 19 gadi un tev ir nepieciešams kredīts. Tāpēc ir lietas, kas būtu jāzina, pirms piesaki kredītu. Vai Tev ir darba vieta ar patstāvīgiem ienākumiem? Ja ir, Tev ir iespēja aizņemties.

 

Ja vajadzīga summa līdz 3000 EUR uz atmaksas laiku līdz 24 mēnešiem:

 

Iesakam izvēlēties ātro kredītu internetā no tautā pārbaudītām un zināmām kompānijām. Credit24 piedāvā kredītu internetā no 19 gadu vecuma. Ir iespējams aizņemties arī pat no 18 gadiem. 1. kredīts līdz 300 EUR uz 30 dienu atmaksas laiku maksā tikai 1 eiro. Lielākiem kredītiem tiek piedāvāti ikmēneša atmaksas grafiki.

Credit24
Uzticamais interneta kredīts līdz 3000 EUR. Saņemt naudu ->
lkcentrs
Kredītu brokeris, kas piedāvā pat līdz 10 000 EUR. Saņemt naudu ->
 

Ir vairāki faktori kāpēc izvēlēties tieši šo kompāniju:

  • Pirmais kredīts ir par 1 EUR līdz 300 EUR.

Mūsuprāt, tas ir ļoti nozīmīgs faktors. Nav ko pārmaksāt neadekvāti lielus procentus par kredītiem. Kredīta procenti 1 EUR, simboliskā maksa, ko Tev tikai ir jāsamaksā. Ņemot kredītu par 1 EUR Tu gandrīz nezaudē neko. Īstenībā pat iegūsti, jo šodien 299 EUR iespējams Tev ir daudz vērtīgāki kā pēc mēneša 300 EUR.

  • Tā ir starptautiska kompānija.

Izvēlies drošu naudas aizdevēju. Cik nav dzirdēts, ka kāds ir aizņēmies no kādas mazpazīstamas firmas, bet pēc tam ir jāatdod neadekvāti augsti procenti. Pasargā sevi no apslēptiem nosacījumiem. Izmanto drošu aizdevēju. Kurš gan nevēlas drošības sajūtu. Aizņemies ar mierīgu sirdi.

  • Lielisks serviss un nauda tiek ieskaitīta nekavējoties.

Pārliecinies arī Tu. Nauda kontā tiks ieskaitīta pat 15 minūšu laikā. Kur nu vēl ātrāk? Kā arī firmām ir ļoti ilgs darba laiks un tās pakalpojumus sniedz arī brīvdienās no agra rīta līdz vēlam vakaram.

Trīs lieliski argumenti, lai izdarītu gudru izvēli. Pirmais kredīts no 19 gadiem ir pieejams par 1 EUR. Atkārtotiem kredītiem vai kredītiem uz ikmēneša atmaksas noteikumiem arī ir draudzīgas procentu likmes. Nenokavē!

 

Ja kredīts tiek atteikts, iesakam izmantot kredītu pret auto ķīlu:

 

Ja Tev ir auto, droši vari saņemt kredītu pret auto. Šobrīd šādam kredītam ir ļoti izdevīgas procentu likmes. Tas saistīts ar to, ka esi mantiski nodrošinājis kredītu. Līdz ar to, Tev ir iespēja, neatkarīgi no sava vecuma, aizņemties lielas naudas summas – līdz 90% no savas auto vērtības.

Mogo
Uzticamais kredīts pret auti ķīlu ar izdevīgu procentu maksu. Saņemt naudu ->
 

Aizņemies atbildīgi, izvērtē vai spēsi atmaksāt.


 

Komentāri (4)

gribu panjemt kreditu

Izvēlies kādu no 4 ieteiktajiem lieliskajiem piedāvājumiem un saņem naudu.

Labdien. Āobrīd SMS credit mājas lapas līguma noteikumos ir minēts, ka kredītu var saņemt no 20 gadu vecuma. Vai ir palicis kāds kredīta uzņēmums, no kura tiešām var aizņemties naudu 19 gadu vecumā?

Vecumu nav norādījuši, kā arī nav iestājušies asociācijā, kuras biedri dod kredītus no 20 gadiem ir: SohoCredit. No 18 gadiem ilgtermiņa aizdevumus izsniedz arī Credit24.

Raksti komentāru