Kredīts uz 2 mēnešiem bez procentu maksas

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 25-04-2017

aizdevums uz diviem mēnešiem bez maksasŠobrīd ne tikai kredīts bez procentu maksas ir pieejams ātrajam kredītam uz 30 dienām. Iespējams aizņemties līdz pat 3000 EUR ar atmaksu uz 2 mēnešiem, nepārmaksājot komisijas maksu. Par kredītu ir jānorēķinās ar 2 maksājumiem reizi mēnesī, samaksājot precīzi pusi no aizdevuma summas mēnesī. Tātad, maksimums ko vari aizņemties ir 3000 EUR, kur pusi 1500 EUR atmaksāsi pēc mēneša, un otru pusi vēl pēc mēneša. Uzzini, kas piedāvā šādu aizdevumu.
 

Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk
Moneza.lv Moneza.lv Kredīts uz 61 dienu nepārmaksājot līdz pat 3000 EUR.

Šāds kredīts ir pieejams jaunajiem OC Finance klientiem. Tas nozīmē, ja neesi vēl OpenCredit vai Moneza klients, tad šāds kredīts Tev ir pieejams. Tā kā nav izdevīgāku kredītu kā bezprocentu kredītu, jo atmaksā tieši tik, cik aizņēmies, varam apgalvot, ka šis ir labākais piedāvājums, ja vēlies aizņemties uz 2 mēnešu ilgu atmaksas periodu un nepieciešamā summa ir līdz 3000 EUR.

 

Ja esi ar tīru kredītvēsturi, tad droši piesakies aizdevumam. Ja kredītvēsture nav tīra, tad labāk izvēlies kredītu pret ķīlu, jo šajā gadījumā kredītvēsture un maksātspēja tiek rūpīgi izvērtēta. Kredīta pieteikums tiek izskatīts ļoti īsā laikā un naudu var saņemt jau 15 minūtēs, neattejot no sava datora, planšetes vai mobīlā telefona.

 

Viss kas Tev ir jādara ir jāatver augšējā tabulā esošais piedāvājums. Jāizvēlās aizdevuma summa un atmaksas termiņš un jāpiesakās aizdevumam. Personības apliecienāšanai būs jāpārskaita 0.01 EUR (viens eiro cents) uz aizdevēja konta, lai apstiprinātu personību un viss noritētu droši.

 

Kredītu joma strauji attīstās. Ir pieejami gan 2 kredīti bez procentu maksājuma pie viena aizdevēja, gan aizdevums uz 2 mēnešiem bez komisijas maksas, neskaitot daudzos kredītu piedāvājumus, kur bez pārmaksas var aizņemties līdz 30 dienām jaunie klienti. Izmanto to gudri, izvēlies aizdevumus, kuri ļauj ietaupīt un dzīvot labi. Izvērtē, vai aizdevumu spēsi atmaksāt laikā. Laikā neatmaksāts aizdevums būs jau ar procentiem un par aizdevumu nāksies pārmaksāt.

 

Raksti komentāru