Pieredze ar kredītu (atsauksmes)

10

Rakstījis admin | Kategorijas Atsauksmes / Pieredze | Datums 15-01-2011

Atsauksmes par kredītiemTev ir negatīva vai pozitīva pieredze ar kādu kredīta devēju kompāniju? Gribi, lai arī citi izmanto godīgus un kvalitatīvus pakalpojumus. Negribi, lai kāds kļūdas izvēlē tā pat kā tu. Pastāsti par savu pieredzi arī citiem. Sūti savu atsauksmi portāla administrācijai vai pievieno komentāru te pat. Ja vēlies kādu ātro kredītu devēju kompāniju uzslavēt, arī tad pievieno savu rakstu. Paldies!

Veidosim kopā uzticamāku un drošāku aizdevumu saņemšanu. Ja kāds ir apšmaukts vai kādā citā ziņā jūtās pievilts, pastāstīsim par to citiem. Lai turpmāk aizņemšanās neradītu nepatīkamus pārsteigumus nevienam. Ja kāds ir ļoti apmierināts par kādas kompānijas pakalpojumiem, tad pastāstīsim arī par to. Palīdzēsim sakārtot to, lai tirgū paliek tikai uzticamas kredītdevēju kompānijas. Neviens nevēlas tikt apkrāpts. Neviens nevēlas maksāt nepamatoti augstus procentus par kredītiem. Portāla mērķis, ir sniegt informāciju ikvienam, lai tā nenotiktu. Ieguldi arī savu mazumiņu Tu portāla attīstīšanā, iesniedz kādu savu rakstu, atsauksmi vai ideju. Jebkura informācija tiks gaidīta ar lielāko prieku.

Izdari kaut nedaudz sabiedrības labā un tas atnāks atpakaļ arī Tev. Paldies!

Iesūtītās atsauksmes par kredītiem

 

Andris Aizņēmos no SMSCredit.lv pirmo kredītu 100Ls. Atdevu laikā tieši tik pat. Kredīts patiešām noderēja un ļoti priecājos, ka varēju aizņemties bez procentiem. Paldies SMSCredit.lv!
Indra Arī es esmu ļoti apmierināta ar SMSCredit.lv pakalpojumiem.
Ansis Aizņēmos no MiniCredit. Nepagāja pat stunda, kad saņēmu 50Ls. Atdot vajadzēja tieši tik pat. Viss godīgi kā rakstīts.
Ilze Bija nepieciešami steidzīgi 200Ls, man izpalīdzēja iCredit.


 

Komentāri (10)

Kad es saskaitiju, cik daudz es parmaksaju, panemusi 450 LVL open credita, tad man vairs necelas rokas kaut ko tamlidzigu atkartot… tresdalu parmaksaju. Piekritu, ka mazas summas isiem terminiem ir ka glabins dazas neparedzetas situacijas, tacu lielakas summas par 100LVL ir dikti dargs pasakums.

Paldies Dane par komentāru. Protams 450Ls aizņemties pie ātrā kredīta devēja ir dārgs pasākums, tāpēc rekumendējam pašlaik tikai aizņemšanos uz 1 mēnesi līdz 200Ls, jo tāds kredīts ir bez procentiem. Ja vajadzīga lielāka summa, vai liels atmaksas periods, ir vērts apskatīt banku piedāvātās iespējas.

Ņēmu “Open kredītu” -prasīju 100ls , dabūju tik 50ls pēc pusotras dienas no pieteikuma brīža. Šie zvanija manam darba devējam, kas man nebija nemaz tik patīkami. Sakarā ar ilgo gaidišanu un neprofesionālo info., iegūšanas veidu Open kredītu uzskatu par nenopietnu kantori. Kopskaitā “Open kredītā” ir vīlušies pietiekami daudz cilvēku, ņemot vērā interneta forumos atstāto info.

Esmu ņemis entās reizes “VIAsms” un savukārt šie pirmajā reizē gribēja redzēt manu bankas izrakstu, jo nebija jau kam uzvanīt, jo es pats izlikos par priekšnieku 🙂 Naudu piešķīra ātri, tiklīdz konstatēja ka ir regulāri ienākumi.

Vēl vairāk par viasms , es esmu ņēmis “Smscredit.lv” , ko uzskatu par līderi šai segmentā. Piešķir ātri un info, laikam iegūst no VSAA.

Esmu arī ņemis BIGBANK kredītu 422LVL apmērā uz gadu. Jā , un uzreiz 22ls aizgāja par līguma izskatīšanu. Atdot nācās 680ls, regulāri maksājot ap 50ls mēnesī. Un viņi vēl bija tik labi, ka atmaksāja man atpakāļ pārmaksas naudiņu, jo es atdevu bišķi pirms termiņa.

Tikko uzgāju “iCredit.lv” , kuram ir viszemakā pagarinājuma maksa! Domāju šos arī pamēģināt 🙂

credit 24 kaut kaa nejedzigi isniedz kreditus 2 aiznemus pec kartas panemu un pirms laika atmaksaju,tagad gribeju panemt nedod kapec ta.

Uzskatu, ka ar visiem ātrajiem kredītiem viss ir kārtībā, ja kredīta ņēmējs pats ir godīgs un laikā visu atdod, tad nav nekādas problēmas. Pats izvēlējos sev piemērotāko ātro kredītu šeit:
http://bestcredit.lv/

MiniCredit nedeva atbildi dienas laikā. Pa to laiku jau biju saņēmusi 50Ls citā kompānijā, nezinu, kas gan tik sarežģīts.

MiniCredit klientus izvērtē ļoti strikti. Iespējams, viņiem nav izdevies sazināties ar darba vietu vai kādi citādi pārliecināties par maksātspēju, līdz ar to ir notikusi aizķeršanās.

Piekrītam, ka ir kompānijas, kas šādu informāciju nepārbauda un naudu izsniedz daudz ātrāk, pārliecinoties, tikai vai nav bojāta kredītvēsture.

Aizņēmis no viasms 2x godīgi laika atdevi,trešo reizi mani pasūtīja!nav uzticams tas kantoris.jo biju rēķināties un pakļāvies uz viņiem!tiešām vajadzēja naudu,bet aplaiza mani!

esli ja ne vozvrashaju kredit, kakie posledstvija?

Штраф за просроченную сумму от 0.75% до 1% в день.

Raksti komentāru