Latvijas Krājbankas naudas izsniegšana

2

Rakstījis admin | Kategorijas Atsauksmes / Pieredze | Datums 21-11-2011

Naudas saņemšana Latvijas KrājbankāNaudas izņemšana Latvijas Krājbankā nav pieejama. Kā, lai cilvēki tiek pie savas naudas? Krājbankas mājas lapā nekāda informācija par naudas izsniegšanu diemžēl nav norādīta. Vienīgais paziņojums, ko norāda banka, ir pēc neveiksmīgas autorizācijas onlain bankā – atvainojiet, bet šobrīd sistēma nav pieejama. Pēc šāda paziņojuma saņemšanas devāmies uz bankas automātu, lai izņemtu naudu tur, bet priekšā mūs sagaidīja vēl viens ļoti nepatīkams paziņojums. Arī tur naudu izņemt nav iespējams.

Latvijas Krājbanka – visaugstākais sirdsmiera procents. Ļoti daudzsološs sauklis, bet sirdsmiers bankas klientiem diez vai ir. Īpaši tad, kad iedzīvotāji netiek pie savas sūri un grūti pelnītās naudas, un ir neziņā par nākotni. Par laimi valsts garantē atlīdzību līdz 100 000 eiro apmērā, bet tas var stipri aizkavēt naudas saņemšanu.

Pagaidām Latvijas Krājbankas mājas lapā ir pieejama informācija tikai par naudas izņemšanas ierobežojumiem, kas ir ļoti pieņemama prakse. Bet nav nekur atrodama informācija, ka nauda netiek izsniegta vispār. Tas arī rada bažas, jo nav iespējams izņemt pat 5Ls, lai iegādātos pārtiku.

Tā kā Krājbankas automāti nedarbojas, mēģinājām naudu izņemt ar Krājbankas karti Swedbank automātā. Arī tas nenesa nekādus rezultātus un pie naudas netikām. Zvanot uz informatīvo tālruni, tika norādīts, ka darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00. Tātad jāzvana rīt. Lai uzzinātu cik kontā ir nauda tika gaidītas 10 minūtes, arī šādu informāciju pa norādīto tālruni šai laikā mēs neuzzinājām.

Aktīvi sekosim turpmākajām bankas darbībām, lai uzzinātu kā izņemt naudu Latvijas Krājbankā. Rīt dosimies uz pašu banku no paša rīta, lai iegūtu precīzu informāciju par naudas izsniegšanu. Un cerēsim, ka tiksim arī pie kaut kādas naudas.

Ikviens ir laipni gaidīts pievienot noderīgu informāciju komentāros, kas saistīta ar Latvijas Krājbankas darbību, kā arī raksts tiks visu laiku papildināts, lai sniegtu jaunāko informāciju Latvijas iedzīvotājiem.

Diemžēl ir cilvēki, kas palikuši pilnīgi bez naudas. Līdz ar to būs jāmeklē aizņemšanās iespējas un iespējams, jāatver konts kādā citā bankā. Ja šī negaidītā situācija liks Jums ņemt kredītu, tad esiet ļoti apdomīgi. Ātrie kredīti internetā ir pieejami bez maksas, salīdziniet kredītus, lai aizņemtos nepārmaksājot.

Papildināts

Latvijas Krājbankas darbība ir apturēta. Šodien, 22.11.2011. sola izlemt par naudas izmaksu noguldītājiem no 50-100Ls. Naudas izmaksa attiecas uz noguldījumiem, uz to procentiem, kā arī uz algas, norēķinu vai krājkontiem.

Neoficiāla informācija liecina, ka pagājušajā nedēļā no Latvijas Krājbankas aizplūduši vairāki desmiti miljoni latu. Drošības apsvērumu dēļ FKTK nolēma partraukt bankas darbību. Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Laura Pakalne esot apstiprinājusi, ka ir jau uzsākts kriminālprocess par notikušo.

Investīciju specialists Ģirts Rungainis norāda – maz ticams, ka Latvijas Krājbanka atjaunos savu darbību. Bet ekonomikas prognožu centra valdes locekle Raita Karnīte uzskata, ka tas nebūtu pareizi, ja valsts atkal pārņemtu privātu biznesu un nosegtu zaudējumus, kas radušies neprofesionālas rīcības dēļ, ņemot vēra bankas saistību ar AirBaltic.

FKTK  biroja vadītāja Anna Dravniece informē, ka rīt 23. novembrī no rīta privātpersonas varēs izņemt 50 latus no Latvijas Krājbankas. Naudu varēs izņemt bankā un bankomātos, bet par tehnisko naudas saņemšanu klientiem jāinteresējas Latvijas Krājbankā.

 

 

Komentāri (2)

Trakākais, ka tieši uz Krājbanku tika pārskaitītas pensijas, kuras agrāk pensionāri saņēma pastā…

Pensionāriem un pārējiem bija tiesības un iespēja izvēlēties, uz kuru banku ko pārskaitīt.

Raksti komentāru