Maksimālie soda procenti – 100% no aizdevuma.

0

Rakstījis admin | Kategorijas Droši kredīti | Datums 26-02-2013

maksimala-kreditu-procentu-likmeLatvijas Nebanku kredītdevēju asociācija ir vienojusies par maksimālo soda procentu apmēru – 100%. Šī summa ietver gan aizdevuma pamatsummu, gan kredīta piešķiršanas maksu, ja tāda ir bijusi. Tātad, ja aizņēmies 100 eiro, maksimālā summa, ko no Tevis var iegūt, ja neatmaksāji kredītu laicīgi un nepildīji aizdevuma līguma atmaksas termiņu, ir 200 eiro. Divas reizes vairāk, kā aizņēmies. Uzzini kuri kredītdevēji ir šīs asociācijas biedri un aizņemies drošāk.

Pēdējā laikā liela uzmanība tiek pievērsta ātrajiem kredītiem. Aktīvi tiek sakārtota šī lieta Latvijas iedzīvotāju labā. Asociācijas biedri kredītu izsniedz no 20 gadu vecuma, kā arī ir ierobežojusi savus maksimālos soda procentu apmērus.

Asociācijas biedri ir gandrīz visi lielākie ātro kredītu sniedzēji:

Logo Uzņēmums Mājas lapa Par uzņēmumu
SMScredit.lv AS 4finance www.smscredit.lv Uzzināt vairāk
VIASMS.lv SIA „VIA SMS” www.viasms.lv Uzzināt vairāk
Vivus.lv AS 4finance www.vivus.lv Uzzināt vairāk
Ondo.lv SIA ONDO www.ondo.lv Uzzināt vairāk
Moneza.lv SIA OC Finance www.moneza.lv Uzzināt vairāk
ViaCredit.lv SIA „VIA SMS” www.viacredit.lv Uzzināt vairāk


 

Aizņemies vēl drošāk. Stāsti, ka cilvēki ir aizņēmušies 100 eiro, bet adevišu neadekvāti augstas summas, jo nav laicīgi atmaksājuši kredītu, ir pagātne. Bet tomēr atgādinam, aizņemies tad, ja zini, ka spēsi kredītu atmaksāt. Jo arī šāda kavējumu procentu likme nav zema.

Asociācijas biedri ievēro labo praksi kredītu izsniegšanā. Vienmēr rīkojas godprātīgi, nodrošinot pilnīgu informāciju ikvienam klientam. Piedāvājot arī atmaksas grafika izmaiņas uz tādām, kuras ir pa spēkam izpildīt klientam gadījumā, ja ir radušies sarežģījumi. Kā arī pilda daudz un dažādus noteikumus, kādi ir izstrādāti, lai kļūtu par biedru un nodrošinātu ikvienam klientam drošu aizņemšanos.


 

Raksti komentāru