Naudas aizdevums

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas, Kredītu maksas, Noderīga informācija, Patēriņa kredīti | Datums 12-02-2014

naudas-aizdevumsTiek piedāvāti dažāda veida naudas aizdevumi, lai ikvienam būtu iespējams izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko variantu. Atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām tiek piedāvāti gan īstermiņa kredīti ar 0% komisijas maksu, gan kredīti līdz pat 10 000 EUR ar atmaksu līdz 5 gadu ilgam periodam. Īstermiņa aizdevumi ir pieejami bez nodrošinājuma. Ilgtermiņa aizdevumu piedāvājums ir atkarīgs no algas lieluma, citām kredītsaistībām, kā arī dažādiem citiem faktoriem. Apskati piedāvājumus un izvēlies piemērotāko naudas aizdevumu no izdevīgākā kreditora.

Naudas aizdevums jeb kredīts ļauj aizņemties naudu nenoteiktu preču vai pakalpojumu iegādei. Par naudas izlietojumu atskaite netiek prasīta. Lai Tev būtu vieglāk atrast labāko variantu, mēs piedāvājam kredītu sadalījumu grupās atkarībā no aizdevuma summas, atmaksas termiņa un nodrošinājuma.

Naudas aizdevums, ja nepietiek līdz algai!

 
Šajā gadījumā mēs iesakam izmantot kādu bezprocentu (0%) īstermiņa aizdevumu ar atmaksu līdz 30 dienām. Bez pārmaksas iespējams saņemt līdz pat 300 EUR. Tautā šādi aizdevumi tiek saukti par ātrajiem kredītiem vai sms kredītiem. Ātra un vienkārša aizņemšanās, īss atmaksas termiņš. Iespējams kredītu pieteikt arī nosūtot SMS, ja esi jau iepriekš reģistrējies.

Aizdevējs Pirmais aizdevums bez maksas Bezmaksas aizdevums līdz GPL pirmajam
aizdevumam
Reģistrācijas maksa Piedāvājums
+ 500 eiro 0% 0.01 EUR Atvērt piedāvājumu
+ 500 eiro 0% 0.01 EUR Atvērt piedāvājumu
+ 1000 eiro 0% 0.01 EUR Atvērt piedāvājumu
+ 1000 eiro 0% 0 EUR Atvērt piedāvājumu
+ 3000 eiro 0% 0 EUR Atvērt piedāvājumu
+ 1500 eiro 0% 0.01 EUR Atvērt piedāvājumu
+ 500 eiro 0% 0.01 EUR Atvērt piedāvājumu

Naudas aizdevums Tavam mērķu piepildījumam!

 
Ilgtermiņa aizdevumi no dažiem desmitiem eiro līdz pat 10 000 EUR ar ikmēneša atmaksu līdz 5 gadiem. Piepildi savas vēlmes arī tad, ja nevari no vienas algas atlikt lielu summu. Ar vairākiem nelieliem ikmēneša maksājumiem Tu vari izlīdzināt savu finansiālo stāvokli un atļauties vairāk.

Logo Uzņēmums Atmaksa ar
ikmēneša maksājumu
Kredīts līdz Saņemt naudu
SIA „IPF Digital Latvia” SIA „IPF Digital Latvia” + 4000 eiro Atvērt piedāvājumu
AS 4finance AS 4finance + 10000 eiro Atvērt piedāvājumu
SIA OC Finance SIA OC Finance + 10000 eiro Atvērt piedāvājumu

Naudas aizdevums pret auto ķīlu!

 
Bieži vien kāda iemesla dēļ pietiekoši liels aizdevums nav pieejams. Bet nauda, tomēr, tiek piešķirta, ja kredīts tiek nodrošināts ar ķīlu. Ja Tev ir auto, aizņemies kaut ar sliktu kredīta vēsturi. Aizņemies līdz pat 90% no auto tirgus vērtības ar samazinātu procentu likmi. Šāds kredīts lielākām naudas summām ir izdevīgs, jo, ja par ķīlu kalpo auto, tad aizdevējam stipri tiek samazināts aizdošanas risks, kas ļauj piedāvāt daudz draudzīgākas cenas.

Logo Uzņēmums Atmaksa ar
ikmēneša maksājumu
Kredīts līdz Saņemt naudu
AS mogo AS mogo + 15000 eiro Atvērt piedāvājumu


Naudas aizdevums dažādām dzīves situācijām. Izvēlies no aizdevēju saraksta izdevīgāko un ietaupi citām vajadzībām. Ir vēlme pēc lielāka pirkuma vai vienkārši nepietiek līdz algai, tagad tā vairs nav problēma. Izplāno savas iespējas un dzīvo labāk. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.


 

Raksti komentāru