Pirmais aizdevums bez maksas

2

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 29-01-2011

Pirmais aizdevums bez maksasAgrāk, kad ļaudīm bija nepieciešama nauda, viņi gāja pie radiem, draugiem, kaimiņiem, un lūdza aizdevumu. Tas ir nepatīkams mirklis gan aizdevējam, gan tam, kam nauda ir vajadzīga. Aizdevējs ne vienmēr vēlējās aizdot. Dažreiz, lai arī gūtu kādu labumu sev, viņš prasīja aizdevuma procentus. Bet tie laiki, par laimi ir beigušies. Tagad pirmais aizdevums bez maksas ir pieejams internetā un Tev nav nekas jālūdz. Vienkāršī piesaki aizdevumu un saņem naudu savā kontā. Vēl labāk, kā aizņemties no vislabākā drauga. Kur iespējams pieteikt šādu bezmaksas aizdevumu?

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 100.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 6.29 EUR kopā 106.30 EUR
GPL 144%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 100.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.
Pirmais aizdevums bez maksas Latvijā parādijās ap 2009. gadu un ātri vien auga šī kreditēšanas veida popularitāte. Cilvēki vairs nebaidijās aizņemties, jo, piedāvājums taču ir tāds, kurā vairs nav ko zaudēt. Kompānija, kuras galvenais sauklis kļuva “Pirmais kredīts bez maksas” bija SMSCredit. Daudzi aizdevēji, sapratuši, ka šis piedāvājuma veids ir lielisks, un SMSCredit iegūst daudz vairāk jaunu klientu kā jebkurš cits, sekoja šim piemēram un arī sāka piedāvāt pirmo aizdevumu ar 0% (procentu) maksu. To varēja saņemt pie ViaSMS, OpenCredit, BestCredit un daudz citām ātro kredītu kompānijām. 

 

Un nu jau bezmaksas ātrais kredīts līdz 300 EUR ir daudzu aizdevēju piedāvājumā, ko var apskatīt šeit ->

 
 

Kā saņemt pirmo bezmaksas aizdevumu?

 

Pirmā lieta, kas ir jāizdara, ir jāizvēlas kompānija, kuras piedāvājums Jums šķiet vislabākais. Lai izvēli izdarītu veiksmīgāk, iesakam iepazīties kārtīgi ar ši portāla – ātrie kredīti internetā saturu un piedāvātajām iespējām. Kad esat izvēlējušies, spiediet uz norādītās saites un apmeklējiet aizdevēja mājas lapu.

Pēc tam reģistrējieties aizdevēja mājas lapā. Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju par sevi. Lai apstiprinātu, ka tas tiešām esat Jūs, Jums būs nepieciešams nosūtīt 1 santīmu uz aizdevēja kontu datu apstiprināšanai.

Pēc tam Jums būs nepieciešams pieteikt kredītu. To varēs izdarīt gan internetā, gan nosūtot SMS. Pēc pieteikuma izskatīšanas nekavējoties Jūs saņemsiet naudu, ja pieteikms būs pozitīvs.

 

Kredits interneta
 

 

Tagad Tev ir daudz vairāk draugu no kā aizņemties, kas saprot Tavu sutuāciju un nejautās, kādiem mērķiem ir vajadzīga nauda. Piedevām – pirmais aizdevums ir bez maksas.


 

Komentāri (2)

Kā lai aizņemas kredītu.

No BestCredit var aizņemties BestCredit mājas lapā.

Raksti komentāru