Pirmais aizdevums bez maksas

2

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 29-01-2011

Pirmais aizdevums bez maksasAgrāk, kad ļaudīm bija nepieciešama nauda, viņi gāja pie radiem, draugiem, kaimiņiem, un lūdza aizdevumu. Tas ir nepatīkams mirklis gan aizdevējam, gan tam, kam nauda ir vajadzīga. Aizdevējs ne vienmēr vēlējās aizdot. Dažreiz, lai arī gūtu kādu labumu sev, viņš prasīja aizdevuma procentus. Bet tie laiki, par laimi ir beigušies. Tagad pirmais aizdevums bez maksas ir pieejams internetā un Tev nav nekas jālūdz. Vienkāršī piesaki aizdevumu un saņem naudu savā kontā. Vēl labāk, kā aizņemties no vislabākā drauga. Kur iespējams pieteikt šādu bezmaksas aizdevumu?

Aizdevējs Pirmais aizdevums bez maksas Bezmaksas aizdevums līdz GPL pirmajam
aizdevumam
Reģistrācijas maksa Piesakies

Vairāk info
+ 500 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Vairāk info
+ 500 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Vairāk info
+ 1000 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Vairāk info
+ 3000 eiro 0% 0 EUR Pieteikties aizdevumam

Vairāk info
+ 1500 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Vairāk info
+ 1000 eiro 0% 0 EUR Pieteikties aizdevumam

Vairāk info
+ 500 eiro 0% 0.01 EUR Pieteikties aizdevumam

Pirmais aizdevums bez maksas Latvijā parādijās ap 2009. gadu un ātri vien auga šī kreditēšanas veida popularitāte. Cilvēki vairs nebaidijās aizņemties, jo, piedāvājums taču ir tāds, kurā vairs nav ko zaudēt. Kompānija, kuras galvenais sauklis kļuva “Pirmais kredīts bez maksas” bija SMSCredit. Daudzi aizdevēji, sapratuši, ka šis piedāvājuma veids ir lielisks, un SMSCredit iegūst daudz vairāk jaunu klientu kā jebkurš cits, sekoja šim piemēram un arī sāka piedāvāt pirmo aizdevumu ar 0% (procentu) maksu. To varēja saņemt pie ViaSMS, OpenCredit, BestCredit un daudz citām ātro kredītu kompānijām.

 

Un nu jau bezmaksas ātrais kredīts līdz 300 EUR ir daudzu aizdevēju piedāvājumā, ko var apskatīt šeit ->

 
 

Kā saņemt pirmo bezmaksas aizdevumu?

 

Pirmā lieta, kas ir jāizdara, ir jāizvēlas kompānija, kuras piedāvājums Jums šķiet vislabākais. Lai izvēli izdarītu veiksmīgāk, iesakam iepazīties kārtīgi ar ši portāla – ātrie kredīti internetā saturu un piedāvātajām iespējām. Kad esat izvēlējušies, spiediet uz norādītās saites un apmeklējiet aizdevēja mājas lapu.

Pēc tam reģistrējieties aizdevēja mājas lapā. Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju par sevi. Lai apstiprinātu, ka tas tiešām esat Jūs, Jums būs nepieciešams nosūtīt 1 santīmu uz aizdevēja kontu datu apstiprināšanai.

Pēc tam Jums būs nepieciešams pieteikt kredītu. To varēs izdarīt gan internetā, gan nosūtot SMS. Pēc pieteikuma izskatīšanas nekavējoties Jūs saņemsiet naudu, ja pieteikms būs pozitīvs.

Kredits interneta

 

Tagad Tev ir daudz vairāk draugu no kā aizņemties, kas saprot Tavu sutuāciju un nejautās, kādiem mērķiem ir vajadzīga nauda. Piedevām – pirmais aizdevums ir bez maksas.


 

Komentāri (2)

Kā lai aizņemas kredītu.

No BestCredit var aizņemties BestCredit mājas lapā.

Raksti komentāru