Pirmais aizdevums 0%

5

Rakstījis admin | Kategorijas Akcijas, Kredīti bez maksas | Datums 08-01-2011

pirmais-aizdevums-0-procentiPirmais aizdevums 0% ir vēl viena bezmaksas aizdevuma iespēja līdz 300 eiro uz mēnesi. Un ne tikai. Daudzos gadījomas Tev tiek sniegta iespēja arī saņemt kādu vērtīgu dāvanu vai piedalīties loterijā. Garantētas mazās dāvaniņas, kā saldumi, biļetes uz kino vai kādu koncertu, žurnālu abonoments vai citas, regulāri piedāvā SMSCredit. ViaSMS reiz izlozēja pat vienam no saviem klientiem automašīnu. Tātad, Tu vari tikai iegūt, izvēloties 0 procentu aizdevumu pirmajā reizē. Pārliecinies par piedāvātajām akcijām aizdevēju mājas lapās vai apskatot Internet Credit mājas lapas labo malu – akcijas, kā arī uzzini tālākajā rakstā, kuras kompānijas piedāvā 0% kredītus.

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par bino.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Bino ir aizdevējs, kas piedāvā pirmā kredīta komisijas maksai 100% atlaidi. Aizņemties pirmajā reizē var līdz 300 EUR, bet atkārtotais kredīts pieejams līdz 425 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par SMScredit.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 300 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

 • Daudzi jau izmantojuši 1. bezprocentu kredītu. Atkārtotais kredīts par maksu.

Apraksts

Populārākais ātrais kredīts Latvijā. Īpašu popularitāti ieguva, jo pirmie piedāvāja akciju - pirmais kredīts bez maksas. Tautā ļoti pārbaudīts un uzticams kredītdevējs ar lielāko bezmaksas kredīta piedāvājumu - 3000 eiro. Naudu aizdod ļoti ātrā laikā - 10 minūtēs. Nauda tiek piešķirta bez nekādas liekas formalitāšu kārtošanas, kā arī nav nepieciešama darba vieta, lai aizņēmtos.
 
Diemžēl vairums ātro kredītu ņēmēji jau ir izmantojuši piedāvātos bonusus, tieši tāpēc ir vērts apdomāt par cita aizdevēja izmantošanu, bet ja neesi izmantojis šo aizdevēju, noteikti to ir vērts darīt. Nekļūdīsies ar izvēli.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par VIASMS.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • 1. kredīts līdz 350 EUR bez pārmaksas - 0%.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

ViaSMS ir viena no populārākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā. Tiek piedāvāts īpašais piedāvājums - pirmais aizdevums bez maksas līdz 3000 EUR. Kompānija regulāri piedāvā arī citas loterijas un dāvanas. Tiek atbalstīti arī studenti, kuriem bez darba vietas tiek piedāvāti aizdevumi.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Vivus.lv 9.45 EUR kopā 159.46 EUR
GPL 144%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Uzticama kompānija.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.
 • Kredīta atmaksa ar ikmēneša maksājumu.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Vivus piedāvā kredītu līdz pat 7000 EUR 10 minūtēs. Ļoti izdevīga procentu likme, labākie procenti ilgtermiņa atmaksas ātrajiem patēriņa kredītiem internetā. Zem Vivus vārda slēpjas kompānija, kurai pieder arī zīmols SMSCredit, kas runā pats par sevi. Ātro kredītu tirgus līderis ar izdevīgu un pieprasītu piedāvājumu. Labie darbi tiek novērtēti, uzticamība un stabilitāte. Izvēlies drošu un izdevīgu kredītu līdz pat 7000 EUR.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Banknote.lv 0.00 EUR kopā 150.00 EUR
GPL 0%

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Banknote.lv ir skaidras naudas aizdevums. Pēc naudas jādodas uz kādu no tuvākajiem lombards24 vai banknote lombardiem. Neaizmirsti vispirms pieteikt kredītu internetā un sagaidi aizdevuma apstiprinājumu!
 

Reģistrācijas maksa: 0 EUR
Uzzināt vairāk par Ondo.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz 300 EUR.
 • Jauns aizdevējs - jauna iespēja aizņemties ar 0% maksu.
 • Naudas saņemšana 10 minūšu laikā.

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Jauns aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties pirmajā reizē bez procentu maksas līdz pat 2000 EUR. Esi kādas kompānijas regulārs klients un maksā procentus? Nav vērts pārmaksāt, izvēlies šo jauno kredītu un atdod tieši tik pat cik aizņēmies. Kredīta izsniegšana notiek ļoti ātri - līdz 10 minūtēm.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par Credit24.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

 • Saņem līdz 3000 EUR neatejot no datora 15 min. laikā.
 • Atmaksa līdz pat 2 gadu ilgam periodam.
 • Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem.
 • Kredīts tikai par 1 EUR līdz 400 EUR.
 • Lielākais interneta kredīts - līdz 3000 EUR.

Mīnusi

 • Mazliet dārgāks par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 piedāvā lielāko ātro kredītu 15 minūtēs, neatejot no datora iespējams saņemt līdz pat 4000 EUR. Ļoti noderīgi, ja steidzīgi nepieciešama liela naudas summa. Tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas laiki, līdz pat 3 gadiem. Procentu likme ir samazināta uz tādu, ko klienti var veiksmīgi atmaksāt un nav jānožēlo, ka ir paņemts aizdevums. Ja Tev ir nepieciešams vairāk... tad Credit24 ir laba izvēle.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par creditus.lv 0.00 EUR kopā 150.01 EUR
GPL 0%
Uzzināt vairāk

Plusi

Plusi nav pievienoti

Mīnusi

Mīnusi nav pievienoti

Apraksts

Apraksts nav pievienots
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.
Pirmais aizdevums ar 0% (nulle procentu) maksu nozīmē, ka Tev būs nauda jāatmaksā tieši tik pat, cik Tu aizņēmies. Galvenais ir ievērot atmaksas termiņus, savādāk kredītu cenas tiks aprēķinātas pēc standarta līguma nosacījumiem. 

 

Atver bezprocentu aizdevēju sarakstu un izvēlies aizdevēju ar 0 EUR cenu pirmajā reizē piedāvātajā salīdzinātājā ->

 

Ja ar bezmaksas aizdevumi ir par maz, Tu esi īstajā vietā. Esi azartisks cilvēks? Patīk piedalīties loterijās un, iespējams, laimēt kādu vērtīgu balvu, vai vienkārši saņemt kādu dāvaniņu? Tad izmanto ātro kredītu pakalpojumus. SMSCredit saviem jaunajiem klientiem vienmēr piedāvā kādu dāvanu. Citas kompānijas regulāri piedāvā kādu loteriju vai citas vērtīgākas balvas. ViaSMS iepriekš ir laimēta pat automašīna. Ātrais aizdevums internetā ir paredzēts visiem, īpaši tiem, kam patīk negaidīti laimes mirkļi.

Ar vienu metienu nogāz visus ķegļus jeb aizņemies no šādām kompānijām. Atmaksā četrus aizdevumus laikā un piedalies loterijā par automašīnas izlozi. Patiešām skan skaisti un tas tā tiešām arī bija. Reāli tika laimēta automašīna. Kad pēdējo reizi un ko laimēji tu? Varbūt ir pienācis īstais mirklis?

 

Par 0% aizdevumiem pirmajā reizē.

 
Kompānija Internet Credit iesaka šos aizdevējus tāpēc, ka pirmais aizdevums ir bez maksas, kā arī šo aizdevēju kompāniju reputācijas ir ļoti augstas. Mēs cenšamies Jūs informēt, par piedāvājumiem Jūsu labklājībai, jo mums ir svarīgi, lai nauda paliek iedzīvotāju kabatās nevis aizdevējiem ar nesamērīgi augstiem procentiem par kredītu. Ja esi jau izmantojis kādu sms kredītu bez maksas, tad salīdzināšanas tabula ir vēl viena lieliska iespēja kā aizņemties neatmaksājot vairāk kā saņēmi, jo bezmaksas piedāvājumi ir tiešām daudz, un  ērti un patīkami ir tos apskatīt ērtā, vienotā salīdzinājuma tabulā.

Kredītu pieteikšana notiek tā pat internetā, kā arī nosūtot SMS ar savu telefona aparātu. Tas ir ļoti ērti un parocīgi ikvienā dzīves situācijā. Īpaši tajās, kad steidzami vajadzīga nauda. Nekāds stress. Tāpēc ir vērts reģistrēties aizdevēja mājas lapās jau tagad, kuru pakalpojumi varētu tikt izmantoti. Tāpēc, ka pēc tam Tev būs iespēja saņemt naudu nosūtot tikai īsziņu. Iedomājies, ka esi nokļuvis situācijā, ka jātiek mājās, bet tam nav nauda. Nosūtot vienu SMS tu saņemsi naudu 15 minūšu laikā un nepatīkamā situācija tiks atrisināta.

 

Par piedāvātajiem aizdevumiem:

 
Kā rāda kalkulators, ir iespējams pirmo aizdevumu līdz 300 EUR ar termiņu līdz 30 dienām saņemt bez maksas. 0 EUR komisija. Aizdevums tiek piedāvāts visiem, kam nav sabojāta kredītu vēsture vecumā pat no 18 – 75 gadiem. Līdz ar to nauda ir pieejama gan jauniešiem, gan arī vecāka gadagājuma pensionāriem. Lai reģistrētos, būs jāpārskaita 1 cents, bet tas paredzēts ir tikai tāpēc, lai pārbaudītu, ka Tu tiešām esi tā persona par ko uzdodies, un rūpētos par Tavu drošību. Īsziņas cena kredīta pieteikšanai ar sms maksā 15 santīmus. Bet, vai tam ir nozīme? 16 santīmi nebojās Tavu bezmaksas aizdevuma prieku. Un iespēju iegādāties, ko tik sen kāro, vai, lai samaksātu ļoti svarīgus rēķinus.

Pieteikumu izskatīs cik vien ātri tas ir iespējams, lai pēc iespējas ātrāk ieskaitītu Tev naudu.
 


Pieteikt kredītu

 
Dzīvē ir gadījušās finansiālas problēmas? Noskaņojums nav tas pats pozitīvākais? Ir daudz lietas, kas šo sajūtu kliedē. Aizdevēji, kas piedāvā 0% aizdevumus ir vieni no tiem. Ja vēl par kredīta paņemšanu un atdošanu var vēl ko laimēt vai saņemt dāvanu, tas ir vēl labāk visai sabiedrībai un uzlabo ikdienu tiem, kam ir nelielas finansiālās problēmas vai vienkārši, ir vēlme iegādāties kādu labu pirkumu, bet pašreiz makā nav nauda. 

Izbaudi savu dzīvi uz 100%, jūties brīvi, ja nepieciešama nauda, aizņemies no ātro kredītu kompānijām.

Aizņemies atbildīgi.


 

Komentāri (5)

gribu paniemt kreditu no 19 gadiem un sodien

Diemžēl viasms kredītus izsniedz no 20 gadu vecuma. Izvēlies kādu citu kredīta devēju.

Man ir 19gadi gribu kreditu panemt un man nav darba! Vai varu dabut!

Sakiet,kāpāc es nevaru ņemt kredītu,ja man ir stabili ienākumi jau vairāk kā gadu ?
Ar cieņu,
Arita.

Ja viena ātro kredītu kompānija naudu neizsniedz, neatmetiet cerību, droši piesakieties kredītam citā kompānijā, lai saņemtu naudu.

Raksti komentāru