Populārākie aizdevēji

0

Rakstījis admin | Kategorijas Noderīga informācija | Datums 25-03-2015

скачанные файлыGribat aizņemties naudu, bet nezināti kur virzīties? Jūs esat nokļuvuši tieši tur, kur ir vajadzīgs. Vairāki lietotāji, jau ir izmēģinājuši visas aizdevumu sniedzošās kompānijas, un jau ar izveidoto priekšstatu var noteikt tās, kuras ir visuzticamākās, kuru piedāvājumi ir īsti izdevīgākie, kuru kredītu saņemt ir vieglāk, un kuru noteikumi kredītu izsniegšanai visvairāk atbilst klientu pieprasījumiem. Tātad piedāvājam Jums apskatīties vispopulārāko aizdevēju sarakstu.

 

Ondo.lv

Ondo.lv – viens no labākajiem aizdevējiem. Starp lietotājiem par iemīļotāko tas palika tāpēc, ka tas ir ātrākais un ērtākais ceļš līdz naudai. Saņemt naudu ir patiešām ļoti ērti. Reģistrējies ondo.lv mājaslapā, apstiprini reģistrēto profilu, pieteicies kredītam un jau pēc 10 minūtēm tu saņemsi līdz 425 EUR. Pirmais aizdevum izmērā līdz 300 EUR ir bez procentu likmes, kas nozīmē, ka pēc 30 dienām Tu atdosi tieši tik, cik esi aizņemies!

ondo.lv Saņem aizdevumu pie ondo.lv ->

 

Credit24.lv

Credit.lv – ir tieši tas kas ir vajadzīgs jaunajam cilvēkam. Jau kopš 2011. gada, personām kas ir jaunākas par 20 gadiem ir grūti saņemt kredītu, jo vairākums no aizdevējiem uzskata jaunekļus par nespējīgiem atmaksāt. Credit24.lv ir cita kompānija. Ja Jūs esat 18 gadus vecs, bet Jums jau ir pastāvīgie ienākumi, tad Credit.lv labprāt sniegs Jums līdz pat 3000 EUR aizdevumu, kurus atmaksāt būs iespējams 2 gadu laikā.

Kredītlīnija – ir jaunais piedāvājums no Credit24.lv, kas ļauj Jums aizņemties izmantojot tālrunī iestādīto aplikāciju. Pateicoties tai, Jūs varat palielināt sava aizdevuma izmēru, gadījumā, ja pirms tam aizdotās summas Jums nepietika. Piedāvājums ir bezmaksas, tāpēc tas ir ļoti labs rezerves plāns, neparedzētiem izdevumiem.

Ātrais naudas kredīts internetā Saņem aizdevumu pie Credit24.lv ->

 

Ferratum.lv

Ferratum.lv – vēl viena no uzticīgākām kompānijām, kur iepatikās lietotājiem. Ferratum izdevīgi atšķiras no pārējiem ar to, ka pirmo aizdevumu izmēra līdz 250 EUR sniedz bezmaksas līdz par 45 dienām. Aizdevuma izmērs var pieaugt līdz pat 1200 EUR, un ņemot patēriņa kredītu, jūs saņemsiet līdz 1500 EUR. Naudu saņemsiet jau pēc dažām minūtēm. Ferratum.lv – lieliska izvēle visām paaudzēm.

Saņem aizdevumu pie Ferratum.lv ->

 

Vivus.lv

Vivus.lv – LNKA biedrs, bez šaubām ļoti uzticīgs kreditors. Tā ir kompānija, kura piedāvā to, ko daudzi citi piedāvāt pat nedomā. Aizdevums izmēra līdz 1500 EUR, kuru atmaksāt vari sākt pēc 90 dienām. Procentu likme ir viena no mazākām piedāvātām internetā. Starp citu, Vivus.lv arī rūpējas par to, lai ātrie aizdevumi būtu pa īstam ātrie. Jau pēc 10 minūtēm, Tava nauda būs Tev kabatā!

Saņem aizdevumu pie vivus.lv ->

 

LatCredit.lv

LatCredit.lv – ir Latekolīzinga skats uz to, kā ir jāizskatās ātrajam aizdevumam. Jau no nosaukuma ir skaidri, ka kompānija darbojas ļoti sen, tātad var secināt par tās uzticību. LatCredit.lv piedāvā izdevīgus piedāvājumus ka saviem jauniem klientiem, tā arī pastāvīgiem klientiem. Pirmais aizdevums izmēra līdz 300 EUR ir bezmaksas, un sākot jau ar otro aizdevumu, nokļūsti lojalitātes programmā, kura sniegs līdz pat 50% procentu likmes atlaidi.  Atkārtotā aizdevuma izmērs var būt līdz pat 500 EUR liels.

latcredLogo Saņem aizdevumu pie latcredit.lv ->

 

Protams, tas nav visas kompānijas, kas piedāvā interesantus risinājumus tiem, kam ir radušās vajadzības aizdevumam, tās ir tikai piecas populārākās. Ja Jūs interesē pilns kreditoru saraksts, to Jūs varat apskatīt šeit.

 

 

 

 

Raksti komentāru