Visi kredīti bez komisijas maksas.

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 26-04-2017

visi kredīti bez maksasNe tikai pirmais kredīts tiek piedāvāts bez maksas, bet arī visi atkārtotie kredīti. Pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz 300 EUR, atkārtotie kredīti pieejami līdz 425 EUR. Saņem aizdevumus ar atmaksu līdz 30 dienām un nepārmaksā ne centu. Ja kredīti nepieciešami atkārtoti, arī otro, trešo un nākošo reizi aizņemies nemaksājot procentus. Piedāvājums spēkā līdz pat vasaras beigām. Uzzini, kas piedāvā šādu nebijušu akciju.
 

Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk
bino.lv bino.lv Visi kredīti bez komisijas maksas līdz vasaras beigām.

Šī ir nebijusi akcija, jo līdz šim bija iespējams aizņemties maksimums 2 reizes bez maksas no viena aizdevēja. Parasti, tikai pirmais kredīts bija pieejams bez komisijas maksas. Šī akcija piedāvā neierobežotu skaitu reizes saņemt aizdevumus bez procentiem, ja vien līdz vasaras beigām Jums ir šāda nepieciešamība. Reģistrējies jau šodien, lai, ja nepieciešams, vari izmantot šo piedāvājumu, jo piedāvājums ir spēkā tikai tiem, kas reģistrēsies par klientu līdz 15. maijam.

 

Vai tā ir revolūcija ātro kredītu jomā? Diez vai, jo, ja aizņemas uz 30 dienu ilgu atmaksas periodu, maksimāli vasaras laikā šis piedāvājums var tikt izmantots ap 3 reizēm. Bet arī pirmie trīs kredīti bez komisijas maksas ir kaut kas nebijis, kas iespējams arī Tev šo vasaru ļaus izbaudīt daudz pilnvērtīgāk, atpūsties un nesatraukties par finansēm. Bet galvenais ir tas, ka visas reizes nebūs jāpārmaksā par saņemto aizdevumu.

 

Raksti komentāru