Kredītlīnija bez procentiem

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti bez maksas | Datums 22-12-2016

Ne tikai ātrie kredīti tiek piedāvāti uz 30 dienām bez procentiem, bet ārī kredītlīnijas. Aizņemies cik nepieciešams, par pirmajām 30 dienām nemaksā procentus. Šādi ir iespējams aizņemties pat līdz 3000 EUR. Pieejama atmaksa ar mazu ikmēneša maksājumu. Minimālais ikmēneša maksājums no 4% – 10% no izmantotā kredītlimita, atkarībā no aizdevēja. Uzzini, kuras kompānijas piedāvā kredītlīniju bez procentiem.

Aizdevējs Apraksts Izsniegšanas laiks Uzzināt vairāk
Credit24.lv Credit24.lv Populārākā kredītlīnija līdz 3000 EUR. Saņem naudu 15min. laikā internetā. Pirmās 30 dienas - 0%. 15 minūtes
ferratum.lv ferratum.lv Kredītlīnija līdz 1500 EUR. Pirmās 30 dienas bez komisijas maksas. 10 minūšu laikā
savacard.lv savacard.lv Kredītkarte ar kredītlimitu. Iepērcies veikalā vai izņem naudu no bankomāta. Pirmās 30 dienas kredītlīnija bez procentiem. Apstiprināšana 5 min, piegāde līdz 2 dienām.

Nav izdevīgāk, kā aizņemties bez procentiem, tāpēc, ja nepieciešams aizdevums, mēs iesakam izmantot kādu no bezprocentu kredītlīnijām. Pieteikšanās kredītlīnijai internetā izmaksā tikai 1 centu, jo pārskaitot šo summu, Jūs apstiprināt, ka esat tā persona, par kuru uzdodaties. Citas reģistrācijas maksas nav. Pēc tam Jūs savā profilā varat apskatīties, kāda ir maksimālā summa, ko kompānija piedāvā aizņemties. Jūs varat neaizņemties nemaz (ja vēlaties vienkārši drošības sajūtu, ka nauda būs tad, kad tiešām tā nepieciešama, vai vienkārši vēlaties uzzināt, cik kompānija Jums aizdotu), vai izmantot kredītlīniju tik, cik Jums nepieciešams.

 
Par pirmajām 30 dienām Jums netiks aprēķināti procenti. Piemēram, ja izlemjat aizņemties 400 EUR, un aizņemto summu atmaksājat pilnībā 30 dienu laikā, tad Jums jāatmaksā būs tieši tik pat, tikai 400 EUR. Ja Jūs 30 dienu laikā atmaksājat 300 EUR (paliek neatmaksāti 100 EUR), un atlikušos 100 EUR Jūs atmaksājat pēc nedēļas, tad kopējā apmaksājamā summa kredītam, kur dienas procentu likme ir 0.23% dienā, Jums būs jāatmaksā 101,62 EUR. Pārmaksa tikai 1,62 EUR par šādu aizdevumu, mūsuprāt, tas ir gandrīz kā par velti.

 
Kredītlīnija bez procentiem tiek piedāvāta arī kredītkartēm. Ja izvēlaties kredītkarti, tad vienīgi būs nedaudz jāpagaida, kamēr kurjers Jums kredītkarti piegādās. Līdz ar to aizdevumu 15 min laikā aizņemties nebūs iespējams, bet aizdevuma izskatīšana un apstiprināšana notiek tik pat ātri. Kredītkarti Jūs varēsiet izmantot tā pat kā parastu kredītkarti ikdienā. Uz tās Jums būs pieejami kredītlimita ietvaros pieejamie līdzekļi. Tos Jūs varēsiet izņemt bankomātā vai norēķināties ar kredītkarti veikalā. Naudas atmaksu veiksiet ar pārskaitījumu interneta bankā. Ja naudas atmaksu veicat 30 dienu laikā, jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmāties, jo par pirmajām 30 kartes lietošanas dienām netiek aprēķināti kredīta procenti.

 
Kredītlīnija jeb kredītlimits, labs veids kā aizņemties nepārmaksājot. Izmanto to. Aizņemies apdomīgi, ja tiešām nauda nepieciešama un zināt, ka aizdevumu varat atmaksāt.

 

Raksti komentāru