Kredīts pret ķīlu

0

Rakstījis admin | Kategorijas Kredīti no 18 vai 19 gadiem, Noderīga informācija | Datums 31-05-2011

Kredīts pret ķīluKredīts pret ķīlu ir aizdevums, kurš tiek nodrošināts ar kādu materiālu vērtību. Ķīlas var būt visdažādākās – zelts, mobīlais tālrunis, dators, nekustamais īpašums, auto un citas. Lai pilnībā nodrošinātu kredītu, ķīlas vērtība ir lielāka par izsniegto aizdevumu. Kredīta nemaksāšanas gadījumā ķīla nonāk kredītdevēja īpašumā. Ķīlas vietā bieži vien var būt arī alga vai galvojums. Kredītu pret ķīlu, algu vai ar galvojumu ērti var pieteikt internetā.

 
 

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

 

Pieejamas ļoti lielas aizdevuma summas ar ilgtermiņa atmaksāšanas nosacījumiem. Šādus kredītus bieži vien piedāvā bankas. Nekustamais īpašums būs Jūsu lietošanā, kā arī tas juridiski piederēs Jums, vienīgi tam būs apgrūtinājums – ķīla. Kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu izsniedz BIGBANK. Kā arī tiek izsniegts kredīts pret galvojumu vai darba algu. Apskati piedāvājumu šeit.

 

Aizdevums pret transporta līdzekļa ķīlu

 

Šāds aizdevums varētu tikt pielīdzināms patēriņa kredītam, jo kredīta summas un aizdevuma atmaksas termiņi ir līdzīgi. Vienīgi šajā gadījumā būs nepieciešams ieķīlāt savu auto, kā garantu, ka kredīts tiks atmaksāts. Bet garantija nozīmē izdevīgākas procentu likmes. Tāpēc ir vērts padomāt arī par šo aizdevuma veidu, jo auto tā pat paliks Tavā rīcībā. Kredīts ir pieejams arī tad, ja ir negatīva kredīta vēsture. Nav nepieciešams arī galvinieks vai algas garantija. Vairāk par aizdevumiem pret auto ķīlu var uzzināt šeit ->.

 

Lombardi

 

Naudu pret ķīlu noteikti vari saņemt arī kādā no tuvējiem lombardiem. Šādu variantu iesakam tikai tad, ja Jums ātrie kredīti tiek atteikti. Piemēram, gadījumos, kad ir bojāta kredīta vēsture. Ejot uz lombardu ir jābūt ļoti piesardzīgam un jāizvēlas tikai kāds jau zināms lombards. Cik nav dzirdēts, ka gredzeni tiek apmainīti uz nevērtīgākiem un datoros tiek ieliktas nevērtīgākas detaļas. Izvēlies uzticamu lombardu, kas piedāvā izdevīgas procentu likmes, jo ātrie kredīti ir pieejami pat ar 0% likmi, kā arī regulāri tiek piedāvātas klāt tam visam kāda dāvana.

 

Kad ņemt kredītu pret ķīlu, un kad labāka izvēle ir ātrais kredīts?

 

Ātrais kredīts, ko iespējams pieteikt internetā vai sūtot SMS varētu būt izdevīgāks ja:

  • Nepieciešama ir neliela naudas summa;
  • Nauda ir nepieciešama ļoti ātri;
  • Tiek izmantots pirmais aizdevums, kas ir bez maksas;
  • Nav nepieciešams ilgs atmaksas termiņš (pietiek ar 1 mēnesi).

Kredīts pret ķīlu varētu būt izdevīgāks ja:

  • Nepieciešama lielāka naudas summa;
  • Nepieciešams ilgāks atmaksas periods;
  • Kredīts bez nodrošinājuma netiek izsniegts.

 

Izvēlies piemērotāko un izdevīgāko kredītu sev. Kredīts pret ķīlu noderēs Tavam sapņu piepildījumam. Lai izdodas. Aizņemies atbildīgi, izvērtē vai spēsi atmaksāt.


 

Raksti komentāru